Προς το περιεχόμενο

Νέα ψηφιακή Άμεσα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

 

Θέλω να αγοράσω άμεσα μια ψηφιακή, μέχρι τώρα χρησιμοποιουσα το κινητό μου και χρειάζομαι κάτι πιο ποιοτικό για διακοπές και οικογενειακή στιγμές.

 

Αυτα που θέλω είναι:

 

Μικρή σε μέγεθος, πολύ βασικο

Όσο το δυνατόν περισσότερα καλούδια, WiFi κτλ

Όσο πιο value for money

Budget μεχρι 600

 

Με τα παραπάνω χαρακτηριστικα έχω ξεχωρίσει τις παρακάτω

 

Sony rx100

Sony hx60v

Panasonic gm1

Samsung nx mini

 

Θα ήθελα την βοήθεια σας και την γνώμη σας. Η μόνη που δεν είναι δει από κοντά είναι η Panasonic.

 

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις είδα από κοντά και είμαι ανάμεσα Sony a5000, Panasonic gm1 και olympus epl5...αυτο που μαρεσει στην Sony, είναι το ηλεκτρονικό ζουμ και το σχήμα. Panasonic καταπληκτική μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδιά... Πολύ με έχει παιδέψει... Η olympus είναι η πιο vfm, μ αρέσει πιο πολύ η Sony και η Panasonic είναι η πιο μικρή. Κλείνω στην Sony λίγο παραπάνω. Αν θεωρείτε ότι δεν αξίζει, πείτε το μου.

 

Σας ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει πάρα πολύ αν δεν έχεις σκοπό να ασχοληθείς με φακούς κλπ και θέλεις να τελειώνεις με μια κάμερα που να χωράει και στην τσέπη σου είναι ιδανική....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε και μια ματια στην καταπληκτικη samsung EX2F.Ειναι ποιο μικρη απο την σονυ εχει συνδεσιμοτητα μεσω wifi εχει σωμα απο μαγνησιο κι εχει τον ποιο φωτεινο φακο της αγορας με f 1.4 κατι που την καθηστα αυτοματα την καλυτερη compact για νυχτερινες ληψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...