Προς το περιεχόμενο

Blackberry Z10 4G 174€ ebw.gr


deadp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρα ειναι το ebw οποτε αγορασα απο εκει δεν ειχα κανενα προβλημα σε αντιθεση με δηθεν πιο μεγαλα καταστηματα που ψαχνεσαι, και η τιμη ειναι φτηνοτερη απο οτι πουλιεται εδω μεταχειρισμενο στις αγγελιες με μικρη η καθολου εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πληρώσετε με κατάθεση/πιστωτική και ακυρώσουν την παραγγελία, να ξέρετε οτι θα περιμένετε ένα μήνα μέχρι να επιστραφούν τα λεφτά.Φυσικά για αυτό λένε "φταίει η τράπεζα".Οπότε όποιον τον ενδιαφέρει το κινητό, καλύτερα να επιλέξει αντικαταβολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πεθαίνει η  google translate  μεταφραση της περιγραφής

 

Μοιραστείτε με μια βρύση 
Πατήστε το smartphone σας ενάντια σε ένα άλλο NFC συσκευή BlackBerry με ενεργοποιημένο ® για να προσθέσετε μια επαφή BBM ™, να αλλάξετε μια φωτογραφία, να ανακαλύψουν τις εφαρμογές ή ακόμα και να συνδεθείτε με ακουστικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το κινητο μαλλον θα το παρω και εγω ,δεν νομιζω οτι χρειαζεται αντικαταβολη εαν παει κατι στραβα κανε αμφισβητηση συνναλαγης στην καρτα και δεν υπαρχει περιπτωση να χασεις τα λεφτα σου. Επισης ξερει κανεις εαν χρειαζεται απαραιτητα BES η  BIS για να παιξει το email; Επισης τι γινεται με τις android εφαρμογες παιζουν κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το email δουλεύει όπως και σε κάθε άλλο κινητό...

Δουλεύουν οι πιο πολλές εφαρμογές android, εγώ θυμάμαι παλιότερα μόνο το Viber είχε ένα θεματάκι, αλλά ίσως έχει βγει πια και για αυτή την πλατφόρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη στο κοντινο UK αυτη ειναι η τιμη που δινει η Blackberry το κινητο(το ασπρο μονο βεβαια) οποτε ειναι ενα δειγμα για το που θα κυμανθει η τιμη του τον επομενο καιρο.

Λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πεθαίνει η google translate μεταφραση της περιγραφής

 

Μοιραστείτε με μια βρύση

Πατήστε το smartphone σας ενάντια σε ένα άλλο NFC συσκευή BlackBerry με ενεργοποιημένο ® για να προσθέσετε μια επαφή BBM ™, να αλλάξετε μια φωτογραφία, να ανακαλύψουν τις εφαρμογές ή ακόμα και να συνδεθείτε με ακουστικά.

Αν αυτό είναι σοβαρό μαγαζί να εμπιστευτώ τα λεφτά μου... Καλύτερα να τα μοιραστώ με μια βρύση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη η χολή σου φίλε μου, εγώ έκανα μια παραγγελία, ηθελα να παρω ενα βατόμουρο απο καιρό.

Η τιμή ειναι μια χαρά, για το μαγαζί, θα δούμε.

 

Όσο για τη μετάφραση, προτιμώ αυτο, παρά το pc1 που δεν εχει τίποτε... Ούτε κείμενο, ούτε φωτογραφιες τις πιο πολλές φορές.

Και καλύτερα ίσως να το άφηνε χωρίς μετάφραση...

 

Στη Γαλλία ειναι φθηνότερο, για να δω αν μπορώ να κανω παραγγελία...

http://store.shopblackberry.com/store/bbrryeu/fr_FR/pd/productID.288939300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε όσες φορές πήρα από ebw ήρθαν οκ και μια φορά που ακύρωσα μια παραγγελία μετά από 5 ημέρες τα λεφτά μου μπήκαν στο paypal. Γενικώς όταν αγοράζω από αυτό το μαγαζί χρησιμοποιώ paypal και έχω ήσυχο το κεφάλι μου,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...