Προς το περιεχόμενο

Ιός Έμπολα


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η λύσσα μεταδίδεται με δάγκωμα/σάλιο/δάκρυα/πληγές κ υπάρχει στην Ελλάδα σε σκυλους αλεπούδες και γέρους
τι εννοείς πως επιστρέφει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει οποιαδηποτε καινουργια ταξιδιωτικη οδηγια; Στο σιτε της ΚΕΕΛΠΝΟ εχω μια ανακοινωση του ιουνιου.

Καλα το ΚΕΕΛΠΝΟ  κοιμαται  ορθιο εδω δεν ηξερε τι εμβολια επρεπε να κανουμε για το Μαλι  πριν 5 χρονια ...Για αυτο ρωτησα για κοινοτικη οδηγια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκαν ταξιδιωτικες οδηγιες απο τις σοβαρες χωρες  πρωτα ,εμεις παμε με το πασο μας λειπουν και τα στελεχη διακοπες που να τρεχουμε τωρα ...

 

 

 

Link.png Site: Ταξιδιωτική οδηγία από Γερμανία, Γαλλία και ΗΠΑ για Έμπολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ γουστάρω λύσσα. Πολύ αποτελεσματικότερη. Ένας άνθρωπος έχει γλυτώσει από τους εμβολιασμένους, με μόνιμα νευρολογικά ελλείμματα. Από τους μη εμβολιασμένους, ας γελάσω.

 

Εντάξει, δεν κάνει για βίο-τρομοκρατία, αλλά σκίζει φαρδουλα.

Λύσσα είχε πάθει η μάνα μου όταν ήταν μικρό παιδί, μιλάμε για τη δεκαετία του 60. 

Ευτυχώς δεν της άφησε τίποτα κανένα κουσούρι αλλά ταλαιπωρήθηκε πολλούς μήνες στο νοσοκομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που άκουσα ήταν για μια φρεγάτα που επιβιβάστηκαν οι της πρεσβείας μας, Τώρα εμένα δεν με τρομάζει οτι το ΚΕΕΛΠΝΟ κοιμάται... με τρομάζει η ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΗ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ όπου και επίκειται ο μεγαλύτερος κίνδυνος μεταφοράς του Ιού στη χώρα μας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει μωρε τους παρεξηγησαμε ειχαν νιωσει απλα για καποιον ανεξηγητο λογο δεν το ειχαν κανει ευρεως γνωστο ...

 

 

Source.png Πηγή: Σε επιφυλακή οι ελληνικές αρχές για τον Έμπολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει μωρε τους παρεξηγησαμε ειχαν νιωσει απλα για καποιον ανεξηγητο λογο δεν το ειχαν κανει ευρεως γνωστο ...

 

 

Source.png Πηγή: Σε επιφυλακή οι ελληνικές αρχές για τον Έμπολα

Kανόνισε να πας κατά κει κάτω και να μας φέρεις κάναν ιό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιβερία: Ο Θεός έστειλε τον Έμπολα για να τιμωρήσει τους ομοφυλόφιλους

 

 

http://www.protothema.gr/world/article/401150/liveria-o-theos-esteile-ton-ebola-gia-na-timorisei-tous-omofulofilous-/

 

 

:X :X :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...