Προς το περιεχόμενο

Πτώχευσε ξανά η Αργεντινή


wazzer123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά την έχω καταβρει.Όταν θέλω να φτιαχτώ διαβάζω το μνημόνιο

 

Τώρα έχω και τη χρεοκοπία της Αργεντινής για όταν θέλω να γελάσω με κάτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Προσωπικά την έχω καταβρει.Όταν θέλω να φτιαχτώ διαβάζω το μνημόνιο

 

Τώρα έχω και τη χρεοκοπία της Αργεντινής για όταν θέλω να γελάσω με κάτι

 

Τίμια απάντηση, να μου στείλεις με pm το email σου, να σου στέλνω φωτογραφίες από παιδάκια που ψάχνουν στα σκουπίδια εδώ στην Πάτρα, να έχεις υλικό για τις πρωινές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις να πεις κάτι, απάντα στο ερωτημά μου. Αλλιώς μην ασχολήσε μαζί μου και συνέχισε τις αερολογίες σου. Ή όποιος άλλος ψευτοκαπιτάλας υπάρχει στο forum, ας μου πει αν γουστάρεις με την παρούσα Ελληνική κατάσταση και ποιο είναι το αγαπημένο του από όλα τα καλά που ζούμε.

Πραγματικα δεν εχω καλυτερο απο το να σας βλεπω να μην εχετε επιχειρηματα και να σας ξεφτυλιζω λεκτικα  τοσο ευκολα οσο ενα 10χρονο ,ουτε γελιο δεν βγαζετε πια εχετε καταντησει τραγωδια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν εχω καλυτερο απο το να σας βλεπω να μην εχετε επιχειρηματα και να σας ξεφτυλιζω λεκτικα  τοσο ευκολα οσο ενα 10χρονο ,ουτε γελιο δεν βγαζετε πια εχετε καταντησει τραγωδια .

1. Τα λεφτά υπάρχουν αλλά τα έχει δεσμεύσει ο... κύριος δικαστής.

2. Υπήρξαν οι προοπτικές για ανάπτυξη, αλλά οι λαϊκίστικες εκεί κυβερνήσεις επένδυσαν αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μνημόνια, απάνθρωπες φορολογίες δίχως αντίκτυπο, ξεπούλημα της δημόσιας περιουσίας, πλήρη ενίσχυση των 4-5 εθνικών μας νταβάδων, διάσωση των τραπεζών που όταν χάριζαν δάνεια ήταν κακές και τώρα τις βαφτίσαμε αναγκαίες για την οικονομία, και όλα τα ωραία που ζούμε.

 

 

 

Πολυ νεοφιλελε κατασταση αδερφε εχεις δικαιο. Ο ακραιος νεοφιλελες υπουργος Ντινοπουπουλος βγηκε και ειπε

οτι θα συμμαχησει και με τον διαβολο προκειμενου να μην απολυθουν ΔΥ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτα που ειπες δεν ισχυει τιποτα ειναι μονο μεσα στο μυαλο σου και στην  ημιμαθεια σου .

Και εγω σε ξαναρωταω  η εναλλακτικη σου πια ειναι ? Να γινουμε Αργεντινη? ξερεις  ποιο ειναι το βιοτικο επιπεδο εκει ?Εκτος απο το να καταναλωνεις bandwidth και να αερολογεις εχεις να προτεινεις κατι η' θα εισαι μονο κλαψα?

 

 

η εναλλακτική;;;; αμάν αυτή η εναλλακτική...

 

998563_10201152445508504_985089342_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμια απάντηση, να μου στείλεις με pm το email σου, να σου στέλνω φωτογραφίες από παιδάκια που ψάχνουν στα σκουπίδια εδώ στην Πάτρα, να έχεις υλικό για τις πρωινές.

 

Τι να το κάνω, ανοίγω το παράθυρο και βλέπω αν  θέλω.

Παντού τα ίδια αγαπητέ

Αν και τελευταία έχουν ελαττώσει λίγο, έχω την εντύπωση πως μερικά τα έχουν κάνει σούπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν εχω καλυτερο απο το να σας βλεπω να μην εχετε επιχειρηματα και να σας ξεφτυλιζω λεκτικα  τοσο ευκολα οσο ενα 10χρονο ,ουτε γελιο δεν βγαζετε πια εχετε καταντησει τραγωδια .

 

Δώσε πρώτα μία απάντηση στο ερωτημά μου όπως ο φίλος σου ο Porg και μετά έλα να χαρείς στο forum σαν 5χρονο. Το μόνο που ξεφτίλισες είναι την Ελληνική γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε πρώτα μία απάντηση στο ερωτημά μου όπως ο φίλος σου ο Porg και μετά έλα να χαρείς στο forum σαν 5χρονο. Το μόνο που ξεφτίλισες είναι την Ελληνική γλώσσα.

Για πηγαινε να δεις λιγο αν ερχομαι ?

Κοιτα αν σου απαντησω οπως πρεπει θα φαω  ban se dt  ,ποιο απο ολα τα αccount  σου ειναι αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταμπακιερα θα σου απαντησω αλλα θελω να συσκεφθω με τον καθηγητη εργατικου δικαιου, τον δικο μας ξες εσυ,

εκεινον ντε που ξεχασε να δηλωσει 2 μυριακια ναουμ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 τύποι ανθρώπων γουστάρουν αυτή την κατάσταση....

 

αυτοί που έχουν φράγκα, είναι από πάνω και μας πηδάνε...

 

και αυτοί που ενώ τους πηδάνε πιστεύουν πως κάποια στιγμή θα καταφέρουν να "πετύχουν" και να πηδάνε αυτοί...

 

 

οι πιο αξιολύπητοι είναι η δεύτεροι προφανώς....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Τα λεφτά υπάρχουν αλλά τα έχει δεσμεύσει ο... κύριος δικαστής.

2. Υπήρξαν οι προοπτικές για ανάπτυξη, αλλά οι λαϊκίστικες εκεί κυβερνήσεις επένδυσαν αλλού.

Οχι σε ολα,καταργηση του μνημονιου με ενα νομο ενα νομοσχεδιο , εμπρος για μια νυχτα μαγικη σαν την Αργεντινη !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...