Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Τους εστειλα eimai και μου απαντησαν 7-25 εργασιμες οτι κανει  αλλα εχει ξεπερασει το οριο...εχει κανεις το ιδιο προβλημα???</p>

 

Ναι εγώ... Πληρωμή με PayPal από. Τις 10-9. Έτοιμος είμαι για το dispute. Έχουν 3 μέρες περιθώριο ακόμα... Γενικά όμως από την εμπειρία μου, αυτή την εποχή για κάποιο λόγο αργούν λίγο παραπάνω οι παραγγελίες γενικά στην Κίνα. Και στο eBay τα ίδια. Κάτι με τις αργίες και τις γιορτές τους παίζει. Υπομονή λίγο ακόμα και μετά βλέπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 777
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μυνημα που μου ηρθε απο κινεζο πωλητη στο ebay αναφορικα με μια αγορα που εκανα απο εκει τελευταια...

Ευτηχως το αντικειμενο ηρθε κανονικα...

ΑΛΛΑ 2 αγορες απο ebairsoft & απο ενα αλλο κινεζικο site που εκανα και φυγανε 27 με 28 Σεπτεβριου απο Κινα , ακομα τις περιμενω

 

Hi *********,

 

 

Dear ***********,

 

Thank you for your recent purchase. 

 

I want to update you about some recent delays on items shipping from 

China / Hong Kong Post. 

 

Recently(From 2014/09/04 to 2014/09/15) the China Customs announced that

 

all trucks are now subject to x-ray screening for regulated materials. 

This additional screening has cause delay in shipment. 

 

Please be assured that your order has shipped, but may arrive late 

because of this issue.

 

I apologize for the delay, and want to make sure you are satisfied with 

your purchase. 

 

To ensure that you have a great eBay experience, I'd like to offer you 

two options: 

 

1.     If you are comfortable with waiting, your item shall arrive 

soon.

2.     If you prefer a refund, please feel free to contact me.

 

 

Please let me know how you wish to proceed.

Once again, thank you for your purchase. Your patience is greatly 

appreciated.

Warm regards,

 

Περιοδος καθυστερησεων λοιπον.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που αναφέρει ο Κινέζος ισχύει απόλυτα. Πράγματι έχουν σφίξει τα πράγματα στα τελωνεία τους με αποτέλεσμα να έχει αυξηθεί ο χρόνος παράδοσης. Το είχα διαβάσει και σε ένα άρθρο ενός Αμερικάνου ο οποίος έκανε εξαγωγές από Κίνα και έλεγε για τον πανικό που γίνεται τώρα τελευταία με τα τελωνεία τους.

 

Υπομονή λοιπόν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα αυτό σε διαφημιστικό email. Δεν ξέρω αν είναι αυθεντική κλπ κλπ

Στα 67 USD

http://www.newfrog.com/p/hd-1080p-helmet-car-cam-sports-dv-action-waterproof-camera-sj5000-silver-77288.html?utm_source=emars&utm_medium=newsletter&utm_campaign=1026newsletterEUR_sj4000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία 12/10 απο banggood (uk warehouse, παράδοση 7-10 εργάσιμες), αποστολή στις 13/10 και σήμερα ήρθε το πακέτο - δεν με βρήκε ο ταχυδρόμος κι άφησε χαρτάκι οπότε απο Τετάρτη παραλαβή της wifi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία 12/10 απο banggood (uk warehouse, παράδοση 7-10 εργάσιμες), αποστολή στις 13/10 και σήμερα ήρθε το πακέτο - δεν με βρήκε ο ταχυδρόμος κι άφησε χαρτάκι οπότε απο Τετάρτη παραλαβή της wifi!

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αργει τοσο απο Αγγλία.......με royal mail (σαν ελτα δικο μας) όλα ερχονται το πολύ σε 4-6 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω στο uk warehouse γιατι δεν βρισκω την καμερα και την βρισκω μονο στο αρχικο σαιτ? Παιζει κανα λινκ? 

http://www.banggood.com/SJcam-SJ4000-WiFi-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-939976.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιά χαρά δουλεύει το κουπόνι, απλά μόνο απο uk warehouse

και στο αρχικό site να είσαι (www και όχι eu) αν πατήσεις ship from: uk warehouse σου βγάζει την ευρωπαική τιμή και δέχεται το κουπόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα με το foxoffer εληξε.πηρα refund απο το paypal αλλα εχασα τα μεταφορικα 21,3 ευρω που πληρωσα.στον κουβα 21,3 ευρω.δεν ξαναψωνιζω τιποτα απο κινεζους.2 φορες την πατησα,μια με κινητο και μια με την καμερα.απο κινα πλεον μονο πραγματα μικρης αξιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το paypal μονο την αξια του προιοντος σου επιστρεψε;Παραξενο

Όντως παράξενο γιατί και μένα μου ήρθε mail απο το paypal ότι πλέον επιστρέφει και μεταφορικά

 

[edit] Τελικά πρέπει να ενεργοποιήσεις την συγκεκριμένη επιλογή για επιστροφή μεταφορικών.

Ορίστε και το περιεχόμενο του μηνύματος

 

 

spacer10.gif pp_h_rgb.gif spacer10.gif   spacer10.gif   spacer10.gif spacer10.gif spacer10.gif spacer10.gif

One less thing to worry about.

 

Your return costs refunded.

 

Now when you shop online with PayPal, your return shipping costs can be refunded if you change your mind. You don't have to worry anymore. Valid also on international purchases. To benefit from this new service* for your next purchase, activate it now in one single click.

 

 

 

Εγώ έκανα παραγγελία από BG 3 Σεπτεμβρίου (πληρωμή με PayPal) και ακόμα τίποτα...

Τέλη Μαϊου που είχα παραγγείλει ξανά παρέλαβα ένα μήνα μετά...

Μήπως όμως την έκανες απο Κίνα? Απο Κίνα μπορεί και να πάει μέχρι 2 μήνες και εννοείται ότι αφού πλήρωσες με paypal είχες δικαίωμα επιστροφής χρημάτων 45 μέρες οπότε τώρα απλά περιμένεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...