Προς το περιεχόμενο

[Capsule Speakers] X-mini Max II Red @mymemory.de - €10,25 τελικη!!! [ ΤΕΛΟΣ]


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα δοκιμασα και εγώ εχθές!! .. Πολύ καλά.. με εντυπωσιάσε το μπάσο τους.. τα ειχα σε τραπέζι στο μπαλκόνι και το ενιωθες όταν έπαιζαν...! Στο πακέτο υπήρχε και πουγκάκι για την αποθηκευσή τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ μόλις τα πήρα και φαίνονται πολύ καλά που τα δοκιμασα για λίγο.
Το μόνο θέμα ήταν ότι η συσκευασία δεν ήταν καλά προστατευμένη με τις κυψέλες αέρος. Οπότε τα ηχεία ήταν λίγο στο έλεος του μεταφορέα.

Απ' ότι φαίνεται όμως όλα κομπλέ!

 

Ευχαριστώ πολύ κι εγώ με τη σειρά μου τον TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα και εγω σημερα.

καλη συσκευασια ,ωραιο το πουγκι , εξυπνο το καλωδιο με φορτιση μαζι,πολυ ομορφα και στιβαρα τα ηχεια (ποιοτητα κατασκευης).

Στα αρνητικα μικρο καλωδιο (ενωση τον δυο ηχειων) , και στα τερμα της εντασεις (δεν ειναι και καμια υπερβολικη) μεγαλη παραμορφωση ......

Φυσικα στα 10 ευρω ειναι για αγορα με κλειστα ματια , σε σχεση με αυτα που ειχα παρει εδω και κανενα χρονο απο το πλαισιο και επαιξαν στην κυρολεξια 4 τραγουδια mp3 ,και μετα παρεδωσαν πνευμα.

Ευχαριστω τον TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα και εγω σημερα.

καλη συσκευασια ,ωραιο το πουγκι , εξυπνο το καλωδιο με φορτιση μαζι,πολυ ομορφα και στιβαρα τα ηχεια (ποιοτητα κατασκευης).

Στα αρνητικα μικρο καλωδιο (ενωση τον δυο ηχειων) , και στα τερμα της εντασεις (δεν ειναι και καμια υπερβολικη) μεγαλη παραμορφωση ......

Φυσικα στα 10 ευρω ειναι για αγορα με κλειστα ματια , σε σχεση με αυτα που ειχα παρει εδω και κανενα χρονο απο το πλαισιο και επαιξαν στην κυρολεξια 4 τραγουδια mp3 ,και μετα παρεδωσαν πνευμα.

Ευχαριστω τον TS

Το καλώδιο ανοίγει αν το τραβήξεις οπότε μπορείς να μεγαλώσεις την απόσταση μεταξύ των δύο ηχείων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικα παρελαβα και εγω σημερα.

καλη συσκευασια ,ωραιο το πουγκι , εξυπνο το καλωδιο με φορτιση μαζι,πολυ ομορφα και στιβαρα τα ηχεια (ποιοτητα κατασκευης).

Στα αρνητικα μικρο καλωδιο (ενωση τον δυο ηχειων) , και στα τερμα της εντασεις (δεν ειναι και καμια υπερβολικη) μεγαλη παραμορφωση ......

Φυσικα στα 10 ευρω ειναι για αγορα με κλειστα ματια , σε σχεση με αυτα που ειχα παρει εδω και κανενα χρονο απο το πλαισιο και επαιξαν στην κυρολεξια 4 τραγουδια mp3 ,και μετα παρεδωσαν πνευμα.

Ευχαριστω τον TS

Το καλώδιο ανοίγει αν το τραβήξεις οπότε μπορείς να μεγαλώσεις την απόσταση μεταξύ των δύο ηχείων.
Τερμα ανοιχτο (δηλαδη μεχρι εκει που ειναι το stop πλαστικο) το παρελαβα.Δεν παει αλλο.Τεσπα μικρο το κακο.Τελικα για την παραμορφωση που ειπα ειναι μονο απο το κινητο.Σε συνδεση με υπολογιστη τρομερη διαφορα....Γνωριζει κανενας που οφειλεται αυτο?Αποστολή από το ZP820 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβα και εγώ σήμερα αλλά δυστυχώς νομίζω ότι έπεσα σε ελαττωματικό.

Το δεξί ηχειακι δεν ανοίγει όταν πάω το διακόπτη στο on ..και φυσικά δεν παίζει.

Αντίθετα με το αριστερό που λειτουργεί κανονικά .

Είχε κανείς παρόμοιο θέμα ?

Ειμαι για να το στέιλω πίσω κατευθείαν δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβα και εγώ σήμερα αλλά δυστυχώς νομίζω ότι έπεσα σε ελαττωματικό.

Το δεξί ηχειακι δεν ανοίγει όταν πάω το διακόπτη στο on ..και φυσικά δεν παίζει.

Αντίθετα με το αριστερό που λειτουργεί κανονικά .

Είχε κανείς παρόμοιο θέμα ?

Ειμαι για να το στέιλω πίσω κατευθείαν δλδ

δοκιμασε να το φορτισεις. κι εμενα το δεξι ηταν αδειο απο μπαταρια οταν τα παρελαβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να το φορτισεις. κι εμενα το δεξι ηταν αδειο απο μπαταρια οταν τα παρελαβα.

ναι ημουν βιαστικος οταν παρελαβα ...το εβαλα το βραδακι φορτισε με το usb και ολα καλα!

αψογα τα ηχειακια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...