Προς το περιεχόμενο

[Capsule Speakers] X-mini Max II Red @mymemory.de - €10,25 τελικη!!! [ ΤΕΛΟΣ]


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι 2 μαζί στην τιμή των 10;

ΕΙΝΑΙ 1 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΒΙΔΩΝΕΙ Κ ΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ 2. ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΕΝΑ ΕΝΩΜΕΝΟ ΕΙΤΕ ΔΥΟ ΧΩΡΙΣΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ:-)

 

Sent from my U9200 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδη προσπαθω να κανω αγορα τωρα, με Paypal...
θα ερθουν στο σπιτι με απλο ταχυδρομειο; γιατι εχω λιγο θεμα με τις παραλαβες.. αν τα φερει και τα αφησει εδω ο ταχυδρομος δεν προκειται να τα βρω, θα τα αρπαξει καποιος.. και με τα Γερμανικα δεν μπορω να καταλαβω (ακομα και με τη μεταφραση)

 

Αλλαγη γλωσσας στα αγγλικα εχει το σαιτ; δεν μπορεσα να βρω..

 

 

PS.. το εκανα τελικα με αλλη διεθυνση.. εφτασα στο Paypal, εβαλα τα στοιχεια και προχωρησα και μετα με πεταξε στην παρακατω εικονα.. μου φαινεται οτι δεν εκανα την αγορα γιατι δεν ελαβα email απο Paypal.. αλλα δεν ξερω τι λεει σε αυτη την οθονη.. υποτιθεται ο Chrome κανει μεταφραση αλλα δεν κανει σχεδον τιποτα εδω.
Για βοηθειστε.. γιατι δεν εκανε την αγορα; πρεπει να πατησω και κατι αλλο μετα;

 

post-62534-0-56843100-1408564787_thumb.jpg

Επεξ/σία από MasterX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη προσπαθω να κανω αγορα τωρα, με Paypal...

θα ερθουν στο σπιτι με απλο ταχυδρομειο; γιατι εχω λιγο θεμα με τις παραλαβες.. αν τα φερει και τα αφησει εδω ο ταχυδρομος δεν προκειται να τα βρω, θα τα αρπαξει καποιος.. και με τα Γερμανικα δεν μπορω να καταλαβω (ακομα και με τη μεταφραση)

 

Αλλαγη γλωσσας στα αγγλικα εχει το σαιτ; δεν μπορεσα να βρω..

 

 

PS.. το εκανα τελικα με αλλη διεθυνση.. εφτασα στο Paypal, εβαλα τα στοιχεια και προχωρησα και μετα με πεταξε στην παρακατω εικονα.. μου φαινεται οτι δεν εκανα την αγορα γιατι δεν ελαβα email απο Paypal.. αλλα δεν ξερω τι λεει σε αυτη την οθονη.. υποτιθεται ο Chrome κανει μεταφραση αλλα δεν κανει σχεδον τιποτα εδω.

Για βοηθειστε.. γιατι δεν εκανε την αγορα; πρεπει να πατησω και κατι αλλο μετα;

 

attachicon.gifmymemory.de X-mini Max II Capsule 2014-08-20_224949.jpg

 

ας μου πει καποιος που πρεπει να πατησω στη παραπανω εικονα για να γινει η αγορα..

το Paypal με πεταξε σε αυτη (που δεν ειναι και λογικο..θα επρεπε να εχει γινει η αγορα..αλλα δεν εγινε γιατι δεν ηρθε email απο Paypal, αλλα μονο απο το MyMemory που απ οτι καταλαβαινω λεει αν θελω βοηθεια καθως εχω αφησει αγορα στη μεση)

αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι μονο γερμανικα μου τα βγαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...