Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δουλεύω σε Προπο και δεν παίζω ποτέ τζόκερ.. Αλλά μετά από αυτό το τόπικ μια στήλη θα την ρίξω για το καλό... Εξάλλου έχω κάποιες επιθυμίες για το μέλλον...

 

1) Δώρα και κάποια χρήματα για συγγενείς!

2) Αγορά κατοικίας σε νησί!

3) Δωρεά στην actionaid!

4) Σίγουρα αγορά σκάφους!

5) Αγορά εξοχικής κατοικίας στην Ibiza (ή και μόνιμης)!

6) Ενοικίαση της Scarlett Johansson από τον φίλο που θέλει να την αγοράσει!

7) Και σίγουρα πολλά άλλα... μέχρι να μην μείνει δεκάρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα πηγαινα με τη μια  εκτος Ελλαδος,οπουδηποτε ομως,γιατι σε αυτη την χωρα τα μονα χρηματα που θα ριξω θα ειναι τα εισιτηρια για να γινω μπουχος...Και το πρωτο μερος που θα παω θα ειναι στανταρ εκεινες οι "φριχτες"παραλιες στις Μαλδιβες οπου συχναζουν κατι απαισιες κακασχημες κοπελες που φοραν κατι απαισια μικρα μπικινακια.......Φρικη λεμε   χε χε χε..

 

Μου θύμισες μια ατάκα που έβγαλαν στο διαδίκτυο τελευταία.

 

Ρε μακάκες δεν φεύγετε με τις ρακέτες από δω παλιοάσχετοι , μου έχετε σπάσει τα νεύρα...όχι εσύ κοπέλα μου με το brazilian , εσύ παίζεις πολύ καλά....

 

Το πρώτο πράγμα πάντως που θα έκανα αν είχα τόσα λεφτά θα ήταν να ξεπληρώσω όλα μου τα χρέη , τα χρέη της αδερφής μου , των γονιών μου . Αλλά γενικά δεν γουστάρω τόσα χρήματα. Μέχρι 5 κατοστάρικα θα ήμουν καταευχαριστημένος. Φοβάμαι την διαχείριση τους πιο πολύ

και εννω ημουν οκ παει και πεφτει το ματι μου εδω και μου γ@@ει την ψυχολογια ..

http://www.fpress.gr/diafora/item/19821-diamerisma-ton-300-ekat-eyro

ψιχουλα θα παρω αυριο - ουτε το 1/60 απο ενα διαμερισματακι δε θα παρω ...

 

Μπορείς όμως να το νοικιάσεις για ...2 ώρες 3 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κερδισεις θα το οφείλεις σε εμενα , αν δεν ανοιγα το θεμα δε θα επαιζες ,  ελπιζω να μη το αμφισβητεις αυτο !

  οπως καταλαβαινεις μπορεις να με ευχαριστησεις ,  με 1 εκατομμυριακι μονο ειμαι οκ  !  ευχαριστω ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προλαβαινεις ναι , μεχρι της 8 ειναι νομιζω !

ψιτ , και απο σενα ποσοστο  εννοειται - μη κανουμε το κοροιδο μετα ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς που είμαστε σε χωριο που δεν έχει προποτζίδικο, γίνεται ηλεκτρονικά να συμπληρώσουμε δελτίο ή θα μείνουμε μπατίρηδες;

 

Αν κέρδιζα όμως θα έπαιρνα ένα τούμπανο pc, ένα εξοχικό στο εξωτερικό και μια lamborghini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς που είμαστε σε χωριο που δεν έχει προποτζίδικο, γίνεται ηλεκτρονικά να συμπληρώσουμε δελτίο ή θα μείνουμε μπατίρηδες;

Αν κέρδιζα όμως θα έπαιρνα ένα τούμπανο pc, ένα εξοχικό στο εξωτερικό και μια lamborghini.

Μην τα λες έτσι αυτά.. εδώ online στοίχημα κάνανε και προσφέρουν υπηρεσίες τριτοκοσμικές
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου τα νουμερα που θελεις ,  βαλε μου ενα 20ρικο στο λογαρισμο μου και θα τα παιξω εγω για σενα ! 

αν κερδισω εννοειται πως θα τα  παρεις εσυ 

 

τα 20 ευρο :-)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...