Προς το περιεχόμενο

Tinder, do you use it?


zeniath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν δεν ντρέπεστε που χρησιμοποιείτε τέτοια πράγματα.

 

Εχμ.... Πες οτι τρολλάρεις;

 

Σε περίπτωση που μιλάς σοβαρά: Γιατί να ντραπεί κάποιος που χρησιμοποιεί αυτή την εφαρμογή; Που στην πραγματικότητα είναι ένας ποιος άμεσος τρόπος να δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι για ένα άτομο του αντίθετου φύλου. Δεν είναι απαραίτητο όποιος χρησιμοποιεί αυτή την υπηρεσία να θέλει μόνο one night stand. Για μένα είναι πολύ πιο ειλικρινής τρόπος  σε σχέση με το αηδία πέσιμο* που γίνεται στο facebook.

 

*=Πέσιμο στη κοπελιά πλαγίως μέσω μηνυμάτων και ηλίθιων comments στις φωτογραφίες, like κτλ  για μήνα-ες (??) μέχρι να τη ψήσεις να βγείτε.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αυτό το απ στην ουσία το χρησιμοποιείς για να πεις:

"Γεια σας...ειμαι διαθέσιμος/η για να πηδηχτώ. Ελάτε".

 

Τσκ τσκ...σημερινή νεολαία. O Tempora! O Mores!

επικαλείσαι φράσεις ανθρώπων που μαζεύοντάν σε ενα στάδιο για να δούνε άλλους να σφάζονται μετά οι μισοί γύριζαν πίσω στις σπηλιές τους και οι άλλοι μισοί με την περιουσία που απομυζούσαν απο τον λαό τρώγανε τον άμπακο γλεντούσαν με πόρνες και μόλις γέμιζαν απο κρασί και φαΐ είχαν ειδικό χώρο (vomitorium) για να ξεράσουν επίτηδες να αδειάσουν και να ξαναφάνε επειδή μπορούν...  για να αποδοκιμάσεις το tinder? :P

 

 

εμένα μου άρεσε το όνομα για το gay app grind σημαίνει τρίψιμο και tind μελάνη όποτε οι γκέι το έχουν δει σαν app για τρίψιμο και οι straight σαν app για να πετάξουν μελάνι σαν τις σουπιές μούφες στο προφίλ και αν πετύχει η δουλειά μην τον είδατε... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε και μου χουν τύχει κατι φρικς κατά καιρούς. 

 

ήταν η άλλη τον Μάιο, το έπαιζε θεούσα κτλπ. με αφήνει στεγνό μετά απο ενα 4ωρο ματς, σηκώνεται ντύνεται βιαστικά και πετάει το θεικό " we can't do this, we are different race and religion" 

 

Βλαμμένες τι να πεις. τουλάχιστον ρουφούσε σαν σκούπα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να το emulator για PC για όσους έχουν φθηνά κινητά και δεν μπορούν να κατεβάσουν το app γύρισε ο τροχός και θα μαμήσει και φτωχός viva la revolution! :P 


http://apcdownload.com/tinder-for-pc-windows-8-7-xp-computer-free/ (δεν την δοκίμασα οπότε τσεκάρετε αν ειναι legit πριν εγκαταστήσετε το οτιδήποτε )

 

 

ασε και μου χουν τύχει κατι φρικς κατά καιρούς. 

 

ήταν η άλλη τον Μάιο, το έπαιζε θεούσα κτλπ. με αφήνει στεγνό μετά απο ενα 4ωρο ματς, σηκώνεται ντύνεται βιαστικά και πετάει το θεικό " we can't do this, we are different race and religion" 

 

Βλαμμένες τι να πεις. τουλάχιστον ρουφούσε σαν σκούπα. 

Έπρεπε να της απαντήσεις κάτι σε φάση so far you have done this very good though και να την αρχίσεις στο βρώμικο doggy  με τα ρούχα στα γρήγορα δίπλα στην εξώπορτα :P

ή κανένα "thank you come again" χαχαχαχα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε και μου χουν τύχει κατι φρικς κατά καιρούς. 

 

ήταν η άλλη τον Μάιο, το έπαιζε θεούσα κτλπ. με αφήνει στεγνό μετά απο ενα 4ωρο ματς, σηκώνεται ντύνεται βιαστικά και πετάει το θεικό " we can't do this, we are different race and religion" 

 

Βλαμμένες τι να πεις. τουλάχιστον ρουφούσε σαν σκούπα.

 

  

και να το emulator για PC για όσους έχουν φθηνά κινητά και δεν μπορούν να κατεβάσουν το app γύρισε ο τροχός και θα μαμήσει και φτωχός viva la revolution! :P 

http://apcdownload.com/tinder-for-pc-windows-8-7-xp-computer-free/ (δεν την δοκίμασα οπότε τσεκάρετε αν ειναι legit πριν εγκαταστήσετε το οτιδήποτε )

 

 

 

 

Έπρεπε να της απαντήσεις κάτι σε φάση so far you have done this very good though και να την αρχίσεις στο βρώμικο doggy  με τα ρούχα στα γρήγορα δίπλα στην εξώπορτα :P

ή κανένα "thank you come again" χαχαχαχα

"My body is a temple, interested in falling on your knees and pray" ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το bluestacks ειναι legit κατεβάστε το άφοβα αλλα δεν ειναι συμβατό με κάποια antivirus οπότε να μια λίστα με android emulators  (δεν είχα ασχοληθεί ξανά με τέτοιο software οπότε δεν ξέρω ποιο ειναι το καλύτερο. )

 

http://www.infocurse.com/top-alternatives-bluestacks-androiroid-apps-pc/

 

Με μια δεύτερη ματιά φαίνεται το windowsandroid να ειναι το πιο βολικό και τζάμπα κατεβάστε το απο εδώ γιατι απο το πιο πάνω Link σε κάνει redirect να το κατεβάσεις μέσω softonic το ίδιο πράμα ειναι απλά με αυτό το link γλιτώνεις το extra κατέβασμα του softonic downloader http://windowsandroid.en.uptodown.com/download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα ναι κάπως έτσι βασικά μου άρεσε σαν ιδέα μιας και απότι έψαξα δουλεύει και δεν ειναι σε φάση adultfriend finder Έλληνες παντού κτλ :P  και είπα να βοηθήσω στην προώθηση του :P

Σίγουρα θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή στο κοντινό μέλλον :P αλλά προς το παρόν ειμαι σε τουριστικό νησί καλοκαίρι και δεν χρειάζεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...