Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το meri μου έδωσε tracking με DHL στο email επιβεβαίωσης.  Ελπίζω να μην είναι μούφα και να έρθουν γρήγορα.

Αν είναι πάνω πάνω στο email είναι μούφα. Πρέπει να είναι bug ή διαφήμιση. Αργότερα όταν γίνει shipped θα σου έρθει το κανονικό tracking number. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχουν ερθει απο merimobiles αλλα δυστυχως δεν μπορω να τα κοιταξω απο κοντα και θα αργησω να τα δω.μου λενε οτι δεν μυριζει σοκολατα :shock:  και ανησυχω.Καποιος που εχει παρει απο εκει μπορει να μου πει αν του μυριζουν σοκολατα η απλος πλαστικο?

  Μια φωτο που μου στειλανε φαινονται οτι ειναι original :http://i.imgur.com/GnHMLZ3.jpg

Για οσους δεν ξερουν, τα pistons  ειναι μη συγκρισιμα με bundle συσκευασιες κινητων.Για καποιον που ειπε οτι του m8  ειναι χ3 καλυτερα, σορρυ αλλα δεν ξερει τι λεει.Εχουν γινει πολλα τεστ και κοστολογουντε με βαση αλλων ακουστηκων στην αγορα 70ε-80ε.Για να ειμαι και αντιhype, ειναι καλυτερα και απο τα earbeats που καποιοι νομιζουν οτι ειναι καλα.Ενα καλο google search θα σας πεισει για την ποιοτητα τους σε ολους τους τομεις, καθως και πως θα αναγνωρισεται αν ειναι fake η οχι.

  Για την ιστορια υπαρχουν και τα IF edition που εχουν σταματησει και αν τα βρειτε θα ειναι πιο ακριβα..ετοιμαζεται να βγει και νεα εκδοση σε λιγο καιρο με βαση rumors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Zanobey

αν μπορείς να πεις version....2.0 ή 2,1?

Λενε οτι ειναι τα 2.1 και νομιζω οτι μονο τα v2.1 εχουν  L-R επανω.Δεν μπορω να τα δω απο κοντα για να πω με σιγουρια τπτ :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εδώ και μήνες την IF edition απο ibuygou.Η rubber θήκη όντως μυρίζει ακόμα τα ακουστικά δεν είναι καφέ αλλά ουτε ασημί κάτι ενδιάμεσο και επανω γράφουν L-R.Την εκδοση 2.0 έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτά τις xiaomi τη λένε παιδιά http://www.pandawill.com/labordaysale.htmlσε αυτήν την τιμή αξίζουν; εάν το site δεν ανήγει σωστά από το link, πηγαίνεται στην πρώτη σελίδα και θα δείτε την προσφορά για αύριο.

πρέπει να είναι αυτά http://www.xiaomiworld.com/original-xiaomi-piston-headphone-paperback-edition-white-black.html  . Εάν ναι, καλά φαίνονται και η τιμή της προσφοράς έρχοντα τζάμπα.

Επεξ/σία από 111111
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πάνω πάνω στο email είναι μούφα. Πρέπει να είναι bug ή διαφήμιση. Αργότερα όταν γίνει shipped θα σου έρθει το κανονικό tracking number. 

 

OK εγινε shipped και μου εστειλαν κι εναν μακρυ αριθμο που τον ονομαζουν tracking. Αλλα δεν εχει στοιχεια με ποια εταιρια εσταλη. Επισης ειναι μονο αριθμοι, χωρις γραμματα, οποτε κατι μου λεει οτι δεν ειναι tracking number απο εταιρια αλλα κατι δικο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK εγινε shipped και μου εστειλαν κι εναν μακρυ αριθμο που τον ονομαζουν tracking. Αλλα δεν εχει στοιχεια με ποια εταιρια εσταλη. Επισης ειναι μονο αριθμοι, χωρις γραμματα, οποτε κατι μου λεει οτι δεν ειναι tracking number απο εταιρια αλλα κατι δικο τους.

Εμένα το ίδιο απλά άρχιζε με 2 γράμματα και μετά αριθμούς. Τους ρώτησα στο chat και με είπαν ότι είναι confirmation number για την αποστολή και ΟΧΙ tracking number. Τracking number μόνο σε παραγγελιές 50$ και άνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, φαίνεται από τη μορφή του ότι δεν είναι tracking number τελικά. Ελπίζω να μην κάνουν έναν αιώνα.

Αυτό φοβάμαι κι εγώ. To meri ενώ γενικά είναι αξιόπιστο μαγαζί αργεί να στείλει συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...