Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήρθαν απο panda και εδώ και τα 6 που πηρα ! Απο ήχο τρομερά overall καλυτερα απο mh1. Κλαίνε τα audio technica των 120,ευρώ...

Κλαίνε τα audio technica?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πέρυσι είχα πάρει μια κάρτα wifi που έκανε 64 μέρες να έρθει... Δεν ξέρω τι έγινε αλλά εγώ είχα πάρει refund στις 40 και μετά που ήρθε δεν σύμφερε να την στείλω πίσω... Οπότε don't worry, τελικά όλα έρχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υeah ! Τα ειχα παρει 120e ...και ειναι υποδεεστερα και απο τα mh1 και απο τα piston ... !

Αν λες για τα ath m50 κλαίω κιόλας από τα γέλια, δεν υπάρχει σύγκριση και το λέω από προσωπική εμπειρία... Μιλάς σε άνθρωπο με αυτιά μουσικού
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δω απο meri ενας μηνας.Στανταρ περιμενουν να μαζεψουν 5 εκατομμυρια παραγγελιες για να κατεβει ο Χοι Μονκ Καν μια φορα μονο απο το βουνο.Ποτε ξανα απο meri.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρχαρία δε νομίζω να εννοεί αυτά, ποιος ο λόγος να τα συγκρίνει με ψείρες; ειδικά αυτά που είναι και monitor

κάποια ψίρα που την είχε πάρει στα 120 από κάπου λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εσυ εχεις μουσικο αυtι..εγω εχω τελειωσει Μουσικη τεχνολογια και ακουστικη , επισης σεμιναρια filmscoring το 2006 Φυσικα τα συγκρινω με in ear CKX9 . Επισης τα ακουστικα που αναφερεις ανηκουν στην κατηγορια "φθηνά". Απο momentum και hd700 και πανω συζητάμε οτι θελεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ειχα ειδδοποιητηριο για κατι απο Κινα . Δεν ξερω αν ηταν τα Xiaomi earphones ...παω σημερα...οεο που ειναι ?

Χασαν το πακετο ..δεν υπηρχε στο ταχυδρομειο..μαλλον λεει το αλλο ταχυδρομειο που στελνει τα πακετα δε μας το εστειλε..και εδω και 2 ωρες περιμενω ενημερωση να μου πουνε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ειχα ειδδοποιητηριο για κατι απο Κινα . Δεν ξερω αν ηταν τα Xiaomi earphones ...παω σημερα...οεο που ειναι ?

Χασαν το πακετο ..δεν υπηρχε στο ταχυδρομειο..μαλλον λεει το αλλο ταχυδρομειο που στελνει τα πακετα δε μας το εστειλε..και εδω και 2 ωρες περιμενω ενημερωση να μου πουνε !!!!

 

Αν δεν παραλαβεις απο ΕΛΤΑ κανε dispute - paaypal η ενημερωσε pandawill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...