Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία από pandawill 26/9 έφτασε σήμερα στην πόρτα μου.Καλές οι πρώτες εντυπώσεις,πιο όμορφα από τα mh του e-shop.

Πάντως η θήκη τους δε μύριζε ούτε σοκολάτα ούτε καουτόνικ.Μια πλαστικίλα έβγαζε.

 

Έλα ρε συ γρήγορα παρέλαβες.... Εγώ 22/9 από Pandawill και τίποτα... Μήπως το είχες πάρει με Singapore post ;  Εγώ με china registered και μου λέει ακόμα κλείσιμο από IPS στα ελτά που το αναζητώ, είναι κολλημένο έτσι από 24/9....  Τους έστειλα και mail αλλά μου είπαν απλά ότι όλα καλά και είναι στο δρόμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χθες 20/10 ήρθαν τα δικά μου με αποστολή από Panda στις 25/09 μέσω China Post.

 

Τα δικά μου μύριζαν σοκολάτα και από ότι φαίνεται έχουν όλα τα χαρακτηριστικά ότι είναι τα γνήσια. Από μια σύντομη δοκιμή, είναι σαφώς καλύτερα από κάποια άλλα φτηνά ακουστικά που είχα με το κινητό. Σε σύγκριση με headphones, δεν μπορώ να διακρίνω κάποια διαφορά.

 

Η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ υψηλή, αν και τα χειριστήρια δεν δουλεύουν στο κινητό μου (Alcatel OT997).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ρθαν επιτελους.shipped 2/9 με απλο απο meri.Ειναι τα αυθεντικα,σοκολατα μυριζουν με μεγαλη φαντασια!Πιο πολυ με εσωτερικο αυτοκινητου μυριζουν..!Μαλλον τους τελειωσε το αρωματακι!Ποιοτητα κατασκευης και παρουσιαση αριστη,ηχος πολυ καλος.

Αλλα 50 μερες?!ουτε κανα custom αυτοκινητο να ειχα παραγγειλει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό το Μερι. Στο δεύτερο ντισπιούτ που άνοιξα για άλλο αντικείμενο που περιμένω, ούτε καν μπήκαν στον κόπο να απαντήσουν (πέρα από το εικονικό refunded) που έρχεται αυτόματα. Εγώ φταίω που έκλεισα το πρώτο dispute όταν ήρθαν τα ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικως μου ηρθε ειδοποιηση σημερα ομως το πακετο εφτασε απο δευτερα. Θα κλεισω το κλειμ.

 

Δε τα εχω ανοιξει ακομα. Οποιος τα θελει για €15 για να γλιτωσει την αναμονη και το ρισκο να μην ελθουν ποτε ας μου στειλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το θελα και τα πήρα με τράκινγκ από το Panda... 2 άτομα το πήραν μετά από μένα χωρίς τρακινγκ από το ίδιο κατάστημα και τα παρέλαβαν ήδη....  Το χειρότερο είναι  ότι δε βλέπω φως αφού από 27/9 λέει status null , location PEK  δηλαδή Κίνα... καμία εξέλιξη από τότε (το έχασαν στο αεροδρόμιο ;; )...  Στις επόμενες μέρες θα ανοίξω case.... αφού φτάσαμε στον ένα μήνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site των ΕΛΤΑ τι status βγάζει;

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ      23-09-2014

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS                                               24-09-2014  

 

 

 

Ένα μήνα έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικως μου ηρθε ειδοποιηση σημερα ομως το πακετο εφτασε απο δευτερα. Θα κλεισω το κλειμ.

 

Δε τα εχω ανοιξει ακομα. Οποιος τα θελει για €15 για να γλιτωσει την αναμονη και το ρισκο να μην ελθουν ποτε ας μου στειλει.

εχεις π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους είπα σήμερα ότι δε πάει άλλο, τις επόμενες μέρες θα ανοίξω case  όχι τόσο γιατί δεν έχουν έρθει ακόμα, αλλά γιατί εδώ και κοντά 30 μέρες είναι στην ίδια κατάσταση στο αεροδρόμιο του Πεκίνου χωρίς καμιά εξέλιξη... άμα έβλεπα κάποια εξέλιξη έστω ότι ήρθε ευρώπη ή ελλάδα κλπ οκ, αλλά τίποτα.... Που και Ελλάδα να έρθουν μετά θέλει κι άλλες κάμποσες μέρες μέχρι να στα φέρουν...

 

Η απάντησή τους : 

 

 

 

"Dear customer,

I am so sorry for the inconvenience.
Please just patiently wait several more days and check with the post office,ok?
We just got a delay of the shipping in the last weeks,but please don't worry, it is on the way to you,just the website not update the message.
I have asked my logistic colleuage to cintact the shipping agency but will not get an answer very fast.
Please pay a little bit patience to it,ok?
Thank you for your cooperation
Regards "

 

 

 

Αυτά τα αγγλικά τους πόσο μ' αρέσουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...