Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω το pandawill άρχισε να φέρνει τα piston που πουλάει το flipkart στην Ινδία που είναι κατώτερα από τα κανονικά 2.1...

Θα το καταλάβετε αν λείπει το αυτοκόλλητο στο καλώδιο(νομίζω δείχνει ένα qr code) και αν η μυρωδιά σοκολάτας είναι λίγη ως ελάχιστη(Κανονικά το καταλαβαίνεις με το που ανοίγεις το κουτάκι δεν πρέπει να "σνιφάρεις" για να το καταλάβεις).

Edit:Αυτό με την μυρωδιά πρέπει να ίσχυε μέχρι το προηγούμενο batch.

 

Επίσης από κάπου διάβασα ότι η xiaomi σταμάτησε να κατασκευάζει pistons και ετοιμάζεται για νέα έκδοση, ίσως να παίζει κάποιο ρόλο με τα "Indian" Pistons.

 

Και κάτι τελευταίο, στο αγγλικό forum της xiaomi οι Ινδοί παραπονιούνται για το sound quality και τα pistons τους είναι όλα αγορασμένα από flipkart, συν ότι ορισμένοι λένε ότι αγόρασαν από εξωτερικό και ήταν αρκετά καλύτερα.

Επεξ/σία από ShadowSora94
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σίγουρα κάνεις κάτι λάθος, έτσι από περιέργεια ξαναπήγα και έπαιξε το κουπόνι κανονικά     PANDA2014     ....  copy-paste και apply...αλλιώς δοκίμασε να διαγράψεις τα cookies,βγες απο το account σου αν είσαι μέσα, μπας και ξεκολλήσει... στην τελική βάλε κωδικό κουπονιού thanks

 

 

To PANDA2014 δουλεύει κανονικότατα...σήμερα παρήγγειλα ένα ζευγάρι για φίλο. Αλλά αν για κάποιον περίεργο λόγο δεν σου δουλεύει κάπου πήρε το μάτι μου σε newsletter τα ασημί με 17.99 δολάρια (με κουπόνι thanks) δλδ κάπου 14.50€... 

 

Το κουπονι ΔΕΝ δουλευει...

το δοκιμασα και εχθες και σημερα και απο διαφορετικους browsers

 

Μηπως πηρες τα ασημενια και σου επαιξε το κουπονι?

Γιατι στα ασημενια περναει, ενω στα μαυρα/χρυσα, οχι

 

 

Ναι, οντως στ ασημενια περναει το κουπονι

Οχι ομως και στα μαυρα/χρυσα

 

Μπορεις να δοκιμασεις να βαλλεις στο καλαθι σου τα μαυρα και αν δεις αν σου περναει το κουπονι?

 

 

 

Υπαρχει αλλος που να πηρε τα μαυρα/χρυσα και να του περαστηκε το κουπονι της εκπτωσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρήγγειλα από pandawill 28/9, τα παρέλαβα σήμερα (Θεσ/νίκη) & φαίνονται γνήσια. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανέβηκε το βίντεο παιδιά.

 

Όποιος θέλει μπορεί να δει την παρουσίαση και το unboxing των Xiaomi Piston από τους TechItSerious. Στην περιγραφή και στα σχόλια του βίντεο, υπάρχει και ένα mini review.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες... Απίστευτη ποιότητα κατασκευής λαό πολύ πολύ καλός ήχος... Κατά τη γνώμη μου καλύτερα από mh1 και έχουν τόση δύναμη που αν τα βάλω τέρμα νομίζω θα εκραγεί το κεφάλι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανέβηκε το βίντεο παιδιά.

 

Όποιος θέλει μπορεί να δει την παρουσίαση και το unboxing των Xiaomi Piston από τους TechItSerious. Στην περιγραφή και στα σχόλια του βίντεο, υπάρχει και ένα mini review.

 

 

Πέθανα στα γέλια όταν φώναξε φέρε να μυρίσω και εγώ... 

 

Παρέλαβα σήμερα με παραγγελία 21/9....

 

Η μυρωδιά θα έλεγα ότι είναι περισσότερο σαν προφυλακτικό με σοκολάτα παρά σκέτη σοκολάτα...  :-D

 

Πολύ όμορφα και ποιοτικά, το καλώδιο είναι σαν κορδόνι εκτός από τα την διακλάδωση επάνω (κρίμα γιατί είναι το μοναδικό ευάλωτο σε ζημιά σημείο τους)

 

Φεύγουν λίγο εύκολα από το αυτί αλλά αυτό είναι μάλλον και θέμα αυτιού... Έχεις πάντως 4 διαφορετικά μεγέθη να διαλέξεις....

 

Από ήχο πολύ καλά... ( δεν είμαι ιδιαίτερα ψείρας στον ήχο και δεν έχω μέτρο σύγκρισης αλλά ακούγονται πολύ καλά. )

 

Άντε να έρθει η Xiaomi Ευρώπη να τους κλείσει τα σπίτια... Έκανα χατ τρικ σήμερα μετά το Power Bank και το Mini Router τους....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 8/10 από pandawill Αποστολή 9/10 μέσω postnl Και παραλαβή σήμερα 31/10 στην Κρήτη.

 

Απόλυτα ευχαριστημένος Και από το μαγαζί και από τα ακουστικά(σε oppo find 7a δουλεύουν όλα τα κουμπιά κανονικά)

 

PS.έχουν το αυτοκόλλητο με το qr code Πάνω στο καλώδιο που αναφέρθηκε πιο πάνω όποτε δεν είναι τα ινδικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...