Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ebay πάντως ειδικά τους τελευταίους μήνες με το που ανοίγω case την επόμενη μέρα μου βάζουν τα λεφτά εντελώς αδιαμαρτύρητα... αν και εγώ τους λέω ότι δεν έχω πρόβλημα να περιμένω κι άλλο απλά ανοίγω το case για να είμαι καλυμμένος... 

Και εφόσον έρθει τελικά το αντικείμενο τους ενημερώνω και τους επιστρέφω τα χρήματα... Να είμαστε και εμείς σωστοί απέναντί τους...

Αλλά  η αλήθεια είναι ότι χάνονται πολλά αντικείμενα με ευθύνη των ταχυδρομείων λογικά...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον πάω για ρεκόρ γρήγορης παράδοσης από Bangood...Παραγγελία 17/11 έφθασαν σήμερα Ελλάδα... Αρκεί να μην τα αργήσουν εδώ τα ελτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

μόλις έδωσα και την δικιά μου παραγγελία στο Pandawill, με χρήση του κουπονιού των 5$ συν άλλα 1,87$ που είχα από points......τελική τιμή με Singapure Reg Mail, τα 17,73$ (14,17€)......not bad....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το πρωί από pandawill  παραγγελία 8/11 παραλαβή 28/11. Πολύ ευχαριστημένος από τα ακουστικά. Παίζει να έχουν την καλύτερη ποιότητα κατασκευής από όλα τα ακουστικά που έχουν περάσει μέχρι στιγμής από τα χέρια μου, Ευχαριστώ τον ts.

 

Πλεονεκτήματα

1)Δυνατός και καθαρός ήχος.

2)Ποιότητα κατασκευής.

3) Αυτό για τη σοκολάτα θα περιμένει γιατί ειμαι κρυωμένος :P

4)Τα λευκά έχουν τα μαξιλαράκια με 3 στρώματα και στέκονται τέλεια στο αυτί μου.Καποιος το είχε επισημάνει σε προηγούμενο post.

5)Τιμή. Έχω αγοράσει ακουστικά με 30 € και μπορστά σε αυτά μοιάζουν ψεύτικα.

 

Μειονεκτήματα

Έπρεπε να πάρω 2. :D

To μπάσο είναι μέτριο αλλά γι αυτή τη τιμή ούτε λόγος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το πρωί από pandawill παραγγελία 8/11 παραλαβή 28/11. Πολύ ευχαριστημένος από τα ακουστικά. Παίζει να έχουν την καλύτερη ποιότητα κατασκευής από όλα τα ακουστικά που έχουν περάσει μέχρι στιγμής από τα χέρια μου, Ευχαριστώ τον ts.

Καλορίζικα λοιπόν. ...οπότε κανένα 20ημερο να υπολογίσω και εγώ.. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το πρωί από pandawill  παραγγελία 8/11 παραλαβή 28/11. Πολύ ευχαριστημένος από τα ακουστικά. Παίζει να έχουν την καλύτερη ποιότητα κατασκευής από όλα τα ακουστικά που έχουν περάσει μέχρι στιγμής από τα χέρια μου, Ευχαριστώ τον ts.

 

Πλεονεκτήματα

1)Δυνατός και καθαρός ήχος.

2)Ποιότητα κατασκευής.

3) Αυτό για τη σοκολάτα θα περιμένει γιατί ειμαι κρυωμένος :P

4)Τα λευκά έχουν τα μαξιλαράκια με 3 στρώματα και στέκονται τέλεια στο αυτί μου.Καποιος το είχε επισημάνει σε προηγούμενο post.

5)Τιμή. Έχω αγοράσει ακουστικά με 30 € και μπορστά σε αυτά μοιάζουν ψεύτικα.

 

Μειονεκτήματα

Έπρεπε να πάρω 2. :D

To μπάσο είναι μέτριο αλλά γι αυτή τη τιμή ούτε λόγος.

 

Αν πήρες τα λευκά μην περιμένεις να μυρίζουν σοκολάτα.Μόνο τα καφέ / μπρονζέ μυρίζουν... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πήρες τα λευκά μην περιμένεις να μυρίζουν σοκολάτα.Μόνο τα καφέ / μπρονζέ μυρίζουν... :)

Χαχα. Εντάξει θα βολευτώ με μία lacta τότε. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο πααααρα πολυ καιρο παρελαβα κι εγω, η παραγγελει ειχε γινει πανω απο 2 μηνες πριν στο Merimobiles.   

 

Το μπασο ειναι οντως λιγο χαμηλοτερο απο το ανεμενομενο ομως εχουν πεντακαθαρο ηχο και τρομερη ποιοτητα. για τα15-16€ που μου κοστισαν θα τα ξαναεπαιρνα σιγουρα, και σιγουρα θα οχι απο merimobiles!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σκεφτομαι για αγορα ακουστικων οσο το δυνατον πιο φτηνων, αντε μεχρι 20-25 ευρω μαξιμουμ!

Εχετε να προτεινετε κατι; Τα συγκεκριμενα ειναι καλα; Απο αποψη μπασου που με ενδιαφερει πολυ λογω της μουσικης που ακουω; (rnb, deep house) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σκεφτομαι για αγορα ακουστικων οσο το δυνατον πιο φτηνων, αντε μεχρι 20-25 ευρω μαξιμουμ!

Εχετε να προτεινετε κατι; Τα συγκεκριμενα ειναι καλα; Απο αποψη μπασου που με ενδιαφερει πολυ λογω της μουσικης που ακουω; (rnb, deep house) 

 

50 σελιδες topic και ολοι να τα αγοραζουν για κακο λες να εγιναν? :P

Προσωπικα για καθημερινα χρησιμοποιω piston αφου ειναι πολυ πιο βολικα ενω οταν αραζω τα mh1. Ομολογουμενως το μπασο τους αποδιδει καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...