Προς το περιεχόμενο

Τιμονιέρα LOGITECH DRIVING FORCE GT 69,50Ε @ebw


Vasilis 07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποσο μακρυα απο το PC μπορει να παει με το καλωδιο της;

παιρνει επεκταση λογικα οποτε μπορει να φτασει τα 5 μετρα που ειναι το οριο του USB ?

 

και δευτερο ερωτημα:

ειμαι επαρχια..

να ψωνισω με Paypal?

ειναι αξιοπιστο το μαγαζι;

Η να βαλω αντικαταβολη;

 

αν εχει υποκαταστημα στη πολη μου το παιρνω και μεσω αυτων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δευτερο ερωτημα:

ειμαι επαρχια..

να ψωνισω με Paypal?

ειναι αξιοπιστο το μαγαζι;

Η να βαλω αντικαταβολη;

 

Καλύτερα αντικαταβολή για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε περίπτωση που καθυστερούν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@masterx

 

Αν διαβασεις λιγο το σαιτ τους, θα δεις ότι η τιμη Web ισχυει μονο στο Αμαρουσιου ή για αποστολή στον χωρο σου (με Mouse over στις τιμες). Για παραλαβη από point ισχυει η "τιμη καταστήματος" 70.87€ και μαλιστα θα πρεπει να δωσεις (ετσι γραφουν - μπες εκει που λεει  υποκαταστήματα και κλικ στο σχετικο σημειο του χαρτη) προκαταβολή σχεδόν σε όλα τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@masterx

 

Αν διαβασεις λιγο το σαιτ τους, θα δεις ότι η τιμη Web ισχυει μονο στο Αμαρουσιου ή για αποστολή στον χωρο σου (με Mouse over στις τιμες). Για παραλαβη από point ισχυει η "τιμη καταστήματος" 70.87€ και μαλιστα θα πρεπει να δωσεις (ετσι γραφουν - μπες εκει που λεει  υποκαταστήματα και κλικ στο σχετικο σημειο του χαρτη) προκαταβολή σχεδόν σε όλα τα υπολοιπα.

 

η διαφορα στη τιμη ειναι μηδαμινη μεταξυ Ιντρενετ και καταστηματος..

το θεμα ειναι αν κανοντας παραγγελια απο το καταστημα προλαβαινω κομματι ή ειμαι πισω στη προτεραιοτητα..μηπως μεσω Ιντερνετ μπορω να παρω αλλα απο το καταστημα καθυστερησουν και δεν προλαβω κανενα κομματι.

Η προκαταβολη δεν ειναι προβλημα. Αν δεν μου φερουν τελικα θα την παρω πισω. οκ με αυτο..

 

Οποτε καλυτερα τωρα παραγγελια απο Ιντερνετ με 69.50+7ε περιπου μεταφορικα=αντικαταβολη ή παραγγελια και παραλαβη απο το καταστημα με 71ε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περιγραφή έχει και μύγα :P

<Τώρα, ΑΥΤΟ είναι ο έλεγχος 

Ποτέ παύση. Ποτέ μην ξεκουραστούν. Αντί προκατάληψη τελειοποιήσουν φρένων, σύστημα ελέγχου πρόσφυσης, και άλλες ρυθμίσεις σχετικά με τη μύγα, και να απολαύσετε ποτέ πριν δυνατό έλεγχο.>

 

Μήπως έλεγε on the fly? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11μιση εκανα παραγγελια ιντερνετ, 12:10 ηταν ετοιμο για αποστολη λεει..

Παρήγγειλε κι ένας φίλος μου και απο όα μου είπε το δέμα το'χει η γενική ταχυδρομική και θα του ερθει αύριο λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλε κι ένας φίλος μου και απο όα μου είπε το δέμα το'χει η γενική ταχυδρομική και θα του ερθει αύριο λογικά

 

ακριβως.. και εγω επαρχια θα το παραλαβω σημερα μεσημερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...