Προς το περιεχόμενο

Η Huawei ανακοίνωσε το Honor 3C Play Edition


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Honor 3C Play Edition είναι μία οικονομικότερη έκδοση του Honor 3C και εξοπλίζεται με οθόνη IPS LCD με διαγώνιο 5 ιντσών ανάλυσης 720p καθώς και με το quad-core chipset της MediaTek, MT6582 συχνότητας λειτουργίας 1.3GHz (Cortex-A7, Mali-400MP2 GPU).Το SoC συνοδεύεται από 1GB RAM και 16GB επεκτάσιμου αποθηκευτικού χώρου. Πρόκειται επίσης για ένα dual SIM smartphone. Στη πρόσοψη διαθέτει κάμερα 2.0 Megapixels, ενώ η κύρια κάμερα στο πίσω μέρος βασίζεται σε αισθητήρα των 8.0 Megapixels και συνοδεύεται από LED flash.

 

Το κινητό τρέχει Android 4.2 Jelly Bean, ωστόσο πάνω από αυτό η Κινέζικη εταιρεία έχει προσαρμόσει το δικό της Emotion UI.

 

Το Huawei Honor 3C Play Edition θα κυκλοφορήσει στη Κίνα πολύ σύντομα με κόστος περίπου €72 ωστόσο ένας διεθνής retailer το έχει στο κατάστημα του με τιμή €130, αν και η διαθεσιμότητα του για την ώρα είναι “out of stock”.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.2 jellybean ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

στα 80 ευρώ βρες μου κάτι άλλο σε παρομια χαρακτηριστικά και της προκοπής ποιότητα (μετα κάνουμε συζήτηση ) μεχρι τότε.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Εμένα μου φαίνεται αρκετά καλό....

Μπορείτε να μου λύσετε μια απορία : Γιατί πάντα βλέπουμε το αρνητικό και όχι τη θετική πλευρά του πράγματος; :/

περίπου στα €€€ αυτά (70-130) σε επώνυμο τι έχετε να προτείνεται; 

ναι ΟΚ "Android 4.2 Jelly Bean"

ναι ΟΚ "οθόνη 5 ιντσών ανάλυσης 720p"

ναι ΟΚ "quad-core chipset της MediaTek, MT6582 1.3GHz"

αλλά κάτι καλύτερο σε αυτό το εύρος τιμών υπάρχει;;;;;

αν ναι θα με ενδιέφερε να το δω (και αν είναι και dual sim θα είναι ακόμα καλύτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...