Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πηγα σημερα στο γερμανο και μου καναν μια προσφορα που εχει ως εξης

Απεριοριστα σταθερα τηλ

Ίντερνετ 4 mbps

50€ δωροεπιταγη

Στα 24,90

και το full πακέτο του οτε tv με + 11€ απλα νομιζω οσοι θελουν να βαλουν οτε αξιζει αν δεν θεωρειτε προσφορα ας κλεισει το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα σημερα στο γερμανο και μου καναν μια προσφορα που εχει ως εξης

Απεριοριστα σταθερα τηλ

Ίντερνετ 4 mbps

50€ δωροεπιταγη

Στα 24,90

και το full πακέτο του οτε tv με + 11€ απλα νομιζω οσοι θελουν να βαλουν οτε αξιζει αν δεν θεωρειτε προσφορα ας κλεισει το θεμα

 

Σε ποιο παροχο εισαι τωρα και σου εκαναν αυτη την προσφορα?

Υπηρχε επιλογη να βαλεις 24αρι ιντερνετ ή μονο για το 4αρι την εδιναν ?

Οι τιμες αυτες ηταν για 12μηνο? Και μετα τη ληξη ποσο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα σημερα στο γερμανο και μου καναν μια προσφορα που εχει ως εξης

Απεριοριστα σταθερα τηλ

Ίντερνετ 4 mbps

50€ δωροεπιταγη

Στα 24,90

και το full πακέτο του οτε tv με + 11€ απλα νομιζω οσοι θελουν να βαλουν οτε αξιζει αν δεν θεωρειτε προσφορα ας κλεισει το θεμα

Γιά ποιούς ισχύει όμως;μάλλον θα είναι γιά νέους πελάτες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω hol ειναι για 12μηνο συμβολαιο και μετα δεν ξερω ποσο βγαινει

Η αληθεια ειναι οτι τα 4mbps ειναι λιγα οσοι μενεται σε αστικα κεντρα αλλα εγω που μενω λιγο εξω απο τη Λαρισα και εχω hol εως 24 mbps και κανω speedtest και μου βγαζει 2 mbps τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν επειδή και εμένα με πήραν τηλέφωνο χτες απο ΟΤΕ τα πράγματα έχουν ώς εξής:

Aπεριόριστα αστικά - υπεραστικά, internet έως 24 Mbps και 50 λεπτά προς κινητά στα 28,60 € με το ΦΠΑ.

Επίσης αν επιπλέον επιθυμώ OTE TV τότε χρεώνομαι επιπλέον 10,95 € το μήνα για ένα χρόνο.

Σύνολο στα 38,55 € μαζί με OTE TV για ένα χρόνο με ΦΠΑ. Μετά το χρόνο πηγαίνει ο OTE TV στη κανονική χρέωση 20+ € (δεν θυμάμαι ακριβώς τώρα).

 

edit: και εγώ hol έχω και το σκέφτομαι μιας και έχω απεριόριστα αστικά - υπεραστικά και intermet έως 24 Mbps (στην πράξη 5-6 mpbs λόγω απόστασης απο κόμβο) και πληρώνω ~28 € το μήνα. (χωρίς τα κινητά)

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί καλέ μου, εγώ 6mbps έχω και για τη χρήση μου είναι οκ.

Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες ανάγκες...

εχω 4mbps στο γραφειο επειδη δεν πιανει παραπανω...24αρι και καλα σου λεει μετα. Εχω αγανακτησει με το 4αρι ενα update κανεις σε παιχνιδι κανεις και σου βγαζει την πιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι έτσι μου είπαν αν κατάλαβα καλά βέβαια μιας και βιαζόμουν εκεινη την ώρα. Τα σημείωσα όμως διότι με ενδιαφέρουν και το σκέφτομαι, αν και με την hol δεν έκλεισα ακόμα χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως, ονομαστικα 24αρια ποσα mbps νομιζετε οτι βγαινουν, ειδικα αν εισαι μακρια απο τον κομβο;


Αυτο ακριβως, ονομαστικα 24αρια ποσα mbps νομιζετε οτι βγαινουν, ειδικα αν εισαι μακρια απο τον κομβο;

 

εχω 4mbps στο γραφειο επειδη δεν πιανει παραπανω...24αρι και καλα σου λεει μετα. Εχω αγανακτησει με το 4αρι ενα update κανεις σε παιχνιδι κανεις και σου βγαζει την πιστη.

Αυτο ακριβως, ονομαστικα 24αρια ποσα mbps νομιζετε οτι βγαινουν, ειδικα αν εισαι μακρια απο τον κομβο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή και εμένα με πήραν τηλέφωνο χτες απο ΟΤΕ τα πράγματα έχουν ώς εξής:...

Άρα υπάρχει προσφορά και για 4άρα και γιά 24άρα ταχύτητα.εγώ που είμαι στον οτέ χωρις συμβόλαιο όμως θα δικαιούμαι την προσφορά;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως, ονομαστικα 24αρια ποσα mbps νομιζετε οτι βγαινουν, ειδικα αν εισαι μακρια απο τον κομβο;

 

Το αυτό.

Το καλύτερο ήταν όταν είχα cyta και είχα ~6 mpbs αλλά πλήρωνα και για 6 Mbps.

Όποιον πάροχο και αν βάλω στην περιοχή μου (Αργυρούπολη) θα πιάνω τόσα (~5-6 mbps) εκτός και αν κάποια στιγμή φέρουν κανα κόμβο πιο κοντά ή βάλω vdsl στο μέλλον...

Να βλέπετε τι σας προσφέρουν σαν πακέτο παροχών, μην κολλάτε μόνο στην ... ονομαστική ταχύτητα! 

Άρα υπάρχει προσφορά και για 4άρα και γιά 24άρα ταχύτητα.εγώ που είμαι στον οτέ χωρις συμβόλαιο όμως θα δικαιούμαι την προσφορά;

 

Δεν μένει παρά να πάρεις στο τηλέφωνο να ρωτήσεις. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...