Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αυτό.

Το καλύτερο ήταν όταν είχα cyta και είχα ~6 mpbs αλλά πλήρωνα και για 6 Mbps.

Όποιον πάροχο και αν βάλω στην περιοχή μου (Αργυρούπολη) θα πιάνω τόσα (~5-6 mbps) εκτός και αν κάποια στιγμή φέρουν κανα κόμβο πιο κοντά ή βάλω vdsl στο μέλλον...

Να βλέπετε τι σας προσφέρουν σαν πακέτο παροχών, μην κολλάτε μόνο στην ... ονομαστική ταχύτητα! 

 

 

Δεν μένει παρά να πάρεις στο τηλέφωνο να ρωτήσεις. :)

Και μάλλον αυτό θα κάνω αν κι έχω nova,πληρώνω όμως 76 δίμηνο οτε γιατι δεν δεχτηκα την περσινή προσφορά τους κι έτσι είμαι εκτος συμβολαίου.αν πάρω το πακέτο τα ίδια θα πληρώνω.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε υποψιν οτι μετα τον χρονο εκτος απο την τηλεοραση ανεβαινει και το ιντερνετ, κατι το οποιο επιτηδες δεν αναφερουν στο τηλεφωνο, δλδ μετα το χρονο θα ανεβεις 22+ εευρω το μηνα σε τιμες καταλογου, και επισης δεν περιλαμβανεται αναγνωριση κλησεων 1,23€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όποιον πάροχο και αν βάλω στην περιοχή μου (Αργυρούπολη) θα πιάνω τόσα (~5-6 mbps) εκτός και αν κάποια στιγμή φέρουν κανα κόμβο πιο κοντά ή βάλω vdsl στο μέλλον...

με ποιον ISP είσαι? έχεις checkάρει πρόσφατα διαθεσιμότητα για vdsl? γιατί στην Αργυρούπολή έχουν μπει τα νέα KV εδώ και καιρό αν δεν κάνω λάθος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4mbs ιντερνετ δεν βαζει κανεις πλεον...θα περιμενεις μια μερα για 1 ταινια

αυτο μη το λες καθολου

αυτο θα βαλει η γαμπρος μου..διοτι απλα η περιοχη του μεχρι 4.4 σηκωνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε υποψιν οτι μετα τον χρονο εκτος απο την τηλεοραση ανεβαινει και το ιντερνετ, κατι το οποιο επιτηδες δεν αναφερουν στο τηλεφωνο, δλδ μετα το χρονο θα ανεβεις 22+ εευρω το μηνα σε τιμες καταλογου, και επισης δεν περιλαμβανεται αναγνωριση κλησεων 1,23€...

του χρόνου ξαναπαίρνεις προσφορά κι αν δε σου αρέσει,κόβεις ότι θες και κρατάς μόνο ότι σου χρειάζεται,πχ κόβεις ote tv και κρατάς double play η ακόμα μπορείς να πας και σε άλλο πάροχο,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΟΤΕ TV όντως θα αυξηθεί μετά το χρόνο, όπως αναφέρω και στο πόστ μου νωρίτερα, αλλά μετά τον χρόνο είτε το κόβεις είτε θα παίξει πάλι κάποια προσφορά όπως κάθε χρόνο.

Όσο αφορά το internet μην λέτε κουταμάρες ορισμένοι. Εφόσον κλείσεις κάποια τιμή παραμένει αυτή για όσο χρόνο είσαι συνδομητής. 

Του χρόνου παίζει να είναι και καλύτερες οι τιμές πακέτο. 


με ποιον ISP είσαι? έχεις checkάρει πρόσφατα διαθεσιμότητα για vdsl? γιατί στην Αργυρούπολή έχουν μπει τα νέα KV εδώ και καιρό αν δεν κάνω λάθος...

Ηol έχω. 

Ναι σωστά vdsl έχει έρθει αλλά οι τιμές είναι ακόμα αποθαρρυντικές. Στο μέλλον θα αλλάξει βέβαια αυτό. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ηol έχω. 

Ναι σωστά vdsl έχει έρθει αλλά οι τιμές είναι ακόμα αποθαρρυντικές. Στο μέλλον θα αλλάξει βέβαια αυτό. :)

αποθαρρυντική τιμή τα 34 euro για απεριόριστα αστικά/υπεραστικά και άυξηση από 5-6mbps σε 50? προσωπικά μου φαίνεται μια χαρά τιμή κι ας συγχρόνιζα στα 15-16mbps σε adsl...

 

στην Wind πάει 30 αλλά είναι 24μηνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα σημερα στο γερμανο και μου καναν μια προσφορα που εχει ως εξης

Απεριοριστα σταθερα τηλ

Ίντερνετ 4 mbps

50€ δωροεπιταγη

Στα 24,90

 

Οι τιμες αυτες ηταν για 12μηνο? Και μετα τη ληξη ποσο ?

 

Aπεριόριστα αστικά - υπεραστικά, internet έως 24 Mbps και 50 λεπτά προς κινητά στα 28,60 € με το ΦΠΑ.

Επίσης αν επιπλέον επιθυμώ OTE TV τότε χρεώνομαι επιπλέον 10,95 € το μήνα για ένα χρόνο.

Σύνολο στα 38,55 € μαζί με OTE TV για ένα χρόνο με ΦΠΑ. Μετά το χρόνο πηγαίνει ο OTE TV στη κανονική χρέωση 20+ € (δεν θυμάμαι ακριβώς τώρα).

 

Τα συμβόλαια του ΟΤΕ είναι ετήσιας δέσμευσης, και μετά το 6μηνο η τιμή τους αυξάνεται περίπου κατά 5 ευρώ σε σχέση με την αρχική. Είναι θέμα marketing, ώστε να φαίνεται χαμηλότερη η αρχική τιμή. Κοιτάξτε μην την πατήσετε, εάν σας ενδιαφέρει η ακριβής τελική τιμή. Εκτός και εάν μιλάμε για άλλη περίπτωση.

 

4mbs ιντερνετ δεν βαζει κανεις πλεον...θα περιμενεις μια μερα για 1 ταινια

 

Ταινία; Με τις ευλογίες της MPAA;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποθαρρυντική τιμή τα 34 euro για απεριόριστα αστικά/υπεραστικά και άυξηση από 5-6mbps σε 50? προσωπικά μου φαίνεται μια χαρά τιμή κι ας συγχρόνιζα στα 15-16mbps σε adsl...

 

στην Wind πάει 30 αλλά είναι 24μηνο...

 

Τα θυμάμαι περισσότερα τα χρήματα αν είναι έτσι τότε συμφέρει τα μέγιστα. Θα το κοιτάξω λοιπόν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τα θυμάμαι περισσότερα τα χρήματα αν είναι έτσι τότε συμφέρει τα μέγιστα. Θα το κοιτάξω λοιπόν :)

είναι καιρό σε αυτά τα επίπεδα...

 

Ταινία; Με τις ευλογίες της MPAA;

με τις ευλογίες του Jack...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον ενδιαφέρεται πάντως μπορεί ....

να καλέσει στο παρακάτω τηλέφωνο μου το έδωσε η κοπέλα που με πήρε απο OTE μιας και της είπα ότι θα το σκεφτώ πρώτα, xxxxxx

τζάμπα ο κόπος,δεν το σηκώνει κανένας!!! Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα ισχυει και σε οποιοδηπιτε καταστημα αν πατε απο αλκη εταιρια, δηλαδη 24αρι και αεπριοριστα εκει στα 27~28 αν δεν κανω λαθος και 10,95 το ote tv. Αξιολογη προσφορα ειδικα για να τραβηξει συνδρομητες αλλων εταιρειων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα ισχυει και σε οποιοδηπιτε καταστημα αν πατε απο αλκη εταιρια, δηλαδη 24αρι και αεπριοριστα εκει στα 27~28 αν δεν κανω λαθος και 10,95 το ote tv. Αξιολογη προσφορα ειδικα για να τραβηξει συνδρομητες αλλων εταιρειων.

και ξαναρωτάω,γιά μενα που έχω ote double play αλλά είμαι εκτός συμβολαίου απο πέρυσι,ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον αυτες ειναι οι προσφορες για "νεους" συνδρομητες ...

 

https://www.ote.gr/web/guest/sl/203100/prosfores/home?lastLayoutId=18&utm_source=bannerportability&utm_medium=skinbanner&utm_campaign=portabilityskin_header

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...