Προς το περιεχόμενο

IMDB: Κάτι άλλαξε;


deesnider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργο σκηνικό που παρατήρησα μόλις σήμερα: Όταν ανοίγω τη σελίδα οποιασδήποτε τηλεοπτικής σειράς, δε φαίνονται τα «κουμπάκια» με τα νούμερα, τα οποία οδηγούν σε κάθε season ξεχωριστά, όπου βλέπουμε τους τίτλους των επεισοδίων. Εν ολίγοις, δε μπορώ να μεταβώ σε κάποια συγκεκριμένη season.

 

Το παρατήρησε κανείς άλλος; Έχει αλλάξει κάτι στο στήσιμο τού site; Ρυθμίσεις δεν πείραξα καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο σκηνικό που παρατήρησα μόλις σήμερα: Όταν ανοίγω τη σελίδα οποιασδήποτε τηλεοπτικής σειράς, δε φαίνονται τα «κουμπάκια» με τα νούμερα, τα οποία οδηγούν σε κάθε season ξεχωριστά, όπου βλέπουμε τους τίτλους των επεισοδίων. Εν ολίγοις, δε μπορώ να μεταβώ σε κάποια συγκεκριμένη season.

 

Το παρατήρησε κανείς άλλος; Έχει αλλάξει κάτι στο στήσιμο τού site; Ρυθμίσεις δεν πείραξα καθόλου...

 

Μου εμφανίζονται κανονικά. Παράδειγμα εδώ : http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=1

 

Δοκίμασε να καθαρίσεις ιστορικό στον browser

 

 

Ούτε σε εμένα εμφανίζονται. Δοκίμασε να προσθέσεις στο url της σειράς το "episodes?season=1" όπου ο αριθμός αντιπροσωπεύει τη season που θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι logged in?

 

Ναι. Πάντα είμαι για να κρατάει τις ρυθμίσεις μου. Μέχρι χθες δεν υπήρχε αυτό το θέμα - μπαίνω κάθε μέρα στο imdb - και δεν πείραξα τίποτα από χθες μέχρι σήμερα...

 

Μου εμφανίζονται κανονικά. Παράδειγμα εδώ : http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=1

 

Δοκίμασε να καθαρίσεις ιστορικό στον browser

 

Με τον καθαρισμό τού ιστορικού δεν άλλαξε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας δεξια εκει που λεει  quick links Και τα εχει ολα

 

Το είδα τώρα που μού το είπες. Εντάξει, δουλεύει, ευχαριστώ πολύ.

 

Πάντως τώρα πρέπει να το άλλαξαν, έτσι; Μέχρι χθες, όλες οι seasons εμφανίζονταν με αριθμημένα tabs στην κεντρική σελίδα (season 1, season 2 κ.τ.λ), κάτω από την εικόνα τού εξωφύλλου. Όχι ότι τρέχει και τίποτα, αλλά για την ιστορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν κανει αρκετες αλλαγες τελευταια. Μια απο αυτες ηταν και η watchlist.

 

Τα κουμπακια των σεζον σε μενα εχουν αλλαξει, δεν τα βγαζει οπως παλια. Τωρα φαινεται ο αριθμος της σεζον αριστερα και δεξια σε αντιστοιχια η χρονια που προβληθηκε.

 

0Moosfw.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...