Προς το περιεχόμενο

Καθυστερηση ηχου σε βιντεο


SteelLord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας.. εχω θεμα .. εχω τραβηξει ενα βιντεο με το bandicam Και μετα το επεξεργαστηκα μεσω windows movie maker το 2.1 παρακαλω και μετα συμπερανα οτι μετα απο καποια λεπτα το βιντεο χανει τον ρυθμο του ηχου που ειχε στν αρχη.. μηπως υπαρχει κανα προγραμματακι να συγχρωνησο τον ηχο με το βιντεο; (αμα μπηκα σε λαθος  φορουμ αλλαξτε το κατηγορια.. ) σας ευχαριστω για τν προσοχη σας..., 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο tutorial ο λόγος που διαχωρίζει τον ήχο απο το βίντεο ειναι για να βάλει μια εικόνα στην μέση αλλά νομίζω δεν έχει να λέει θα κάνεις την δουλειά σου με αυτά τα βήματα διαχωρισμού του ήχου απο το βίντεο μετά απλά το πάς το audio λίγο δεξιά ή λίγο αριστερά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάνει με όλους τους Media Players;

Πριν το περάσεις απ´ το Movie Maker, ήταν εντάξει; Αν ναι, μπορείς να ξαναγυρίσεις στο πρωτότυπο;

οχι δεν ηταν και το συμπερανα αυτο οταν το επεξεργαστηκα το βιντεο στο wmm  και εβλεπα τν καθυστερηση και εκει και στο κανονικο βιντεο.. 

 

βασικα ο ηχος του βιντεου του ιδιου ειναι αυτος που ξεσυγχωνιζεται με το βιντεο δεν βαζω αλλον ηχο διοτι δεν θελω να βαλω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τον ίδιο ήχο θα βάλεις δες προσεκτικά το βίντεο απλά διαλέγεις το βίντεο ξανά και το βάζεις σαν κανάλι ήχου και κάνεις mute τον αρχικό ήχο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...