Προς το περιεχόμενο

[TV] LG 32LB5610 229€ @you [ΤΕΛΟΣ]


rnd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πιο λογο πρέπει να έχουν 4 πόδια;

Το κέντρο ισορροπίας είναι πολύ πιο χαμηλά, οπότε γέρνει και πέφτει πολύ πιο δύσκολα (και να προκαλεί ατυχήματα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα κι εγώ μία για την πεθερά που ήθελε μέχρι 32'.

Ευχαριστώ τον futureshock που την εντόπισε πρώτος (από εκεί το είδα και παρήγγειλα) αλλά και τον TS για την αναλυτική παρουσίαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ο futureshock εντόπισε πρώτος τη συγκεκριμένη προσφορά. Δεν το είχα δει το μήνυμά του πριν δημιουργήσω το θέμα, ώστε να του δώσω τα εύσημα, επειδή δεν είχα διαβάσει πρόσφατα το θέμα των υποτιθέμενων προσφορών, αλλά ίσως και να είναι καλύτερα που η συγκεκριμένη προσφορά έγινε ξεχωριστό θέμα, ώστε να ενημερωθούν περισσότεροι ενδιαφερόμενοι που ήταν έτοιμοι να αγοράσουν μη επώνυμες λύσεις για απλή τηλεοπτική χρήση. Πλέον, σε αυτή την τιμή, νομίζω ότι η συγκεκριμένη τηλεόραση αξίζει σαφώς σε σχέση με τις λίγο φθηνότερες Neo και Turbo-X.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-shop την είχε τόσο καιρό στα 239.

 

Ισχύει, την είχα αγοράσει από εκεί πριν κανά μήνα.

Απλά να αναφέρω ότι το manual δεν έχει ελληνικά, όποτε λογικά πρόκειται για παραεισαγωγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το μεσημέρι που πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω τον χρόνο παράδοσης , μου τα "μασάγανε" λίγο...

Έλεγαν ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για όλες τις παραγγελίες .

Λέτε να ξεκινήσουν τις ακυρώσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρελαβα σημερα. Ομορφη τηλεοραση , τα χρωματα απο την αρχη ηταν ωραια, εχει πολλες ρυθμισεις για ποιο ζεστα ή κρυα αναλογα και τα γουστα. Μαζι βαλαμε και nova και πραγματικα καθομαι και χαζευω την καθαροτητα και την ποιοτητα εικονας...   :D για τα λεφτα της αξιζει με 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα σας,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το LED TV LG 32LB5610 FHD 100HZ, που έχετε καταχωρήσει στην παραγγελία με αριθμό XXXXXXXX

δεν είναι διαθέσιμο.

H ενδεικτική ημερομηνία παραλαβής που μας έχει δοθεί από τον προμηθευτή είναι για τις 09/9.

 

Με εκτίμηση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...