Προς το περιεχόμενο

[Router] XIAOMI Portable WIFI Router - Merimobiles 4.5$/3.43e


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παρέλαβα το πακετάκι ....απο Meri.

Εντυπώσεις όχι τόσο καλές, η εμβέλεια είναι πολυ μέτρια .... σε ευθεία με εμπόδια , ένα γραφείο και μια τζαμαρία, ζορίζεται πολύ.

Για καλό σήμα πρέπει να είσαι αρκετά κοντά ..... 

Με ταλαιπώρησε και το πρόγραμμα που καθυστέρησε πολύ να κατέβει..... και μετά στην εγκατάσταση η γλώσσα που είναι τα γράμματα είναι ολα κουτάκια (κινέζικα).

Αποτελεί προϊόν πολύ περιορισμένης χρήσης ...

 

IMG_20140930_095518.jpg

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε είχες παραγγείλει ; Για να υπολογίσω πότε να το περιμένω περίπου... thanks..

 

edit   Άκυρο είδα ότι είχες παραγγείλει 1 / 9 το είχες γράψει πιο πίσω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα σήμερα με παραγγελία 6/9 από Merimobiles (στο όριο του ανοίξω case το merimobiles ). Την δουλειά για την οποία το ήθελα την κάνει οπότε μια χαρά για 3,5 ευρώ... Μόνο κακό ότι δεν υπάρχουν αγγλικά στο πρόγραμμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα με παραγγελία 6/9 από Merimobiles (στο όριο του ανοίξω case το merimobiles ). Την δουλειά για την οποία το ήθελα την κάνει οπότε μια χαρά για 3,5 ευρώ... Μόνο κακό ότι δεν υπάρχουν αγγλικά στο πρόγραμμα..

Εσενα απο εμβελεια πως παει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα απο εμβελεια πως παει;

 

Εμένα καλή μου φαίνεται η εμβέλεια για αυτό που θέλω να κάνω... όχι τρελά πράγματα, αλλά μιλάμε για ένα μικροσκοπικό πραγματάκι που κοστίζει 3,5 ευρώ οπότε πιστεύω αν κάποιος θέλει απλά να μοιράσει το ίντερνετ του υπολογιστή του και στο κινητό του μέσα στο ίδιο δωμάτιο για παράδειγμα μπορεί να το κάνει άνετα αλλά δε νομίζω ότι μπορεί κάποιος να έχει την απαίτηση να μοιράσει σε όλο του το σπίτι σαν να μιλούσαμε για κανονικό ρούτερ.... (ούτε τα μεγάλα ρούτερ δεν πετυχαίνουν πλήρη κάλυψη του σπιτιού).

 

Επίσης σύνδεσα 2 κινητά ταυτόχρονα και μια χαρά ανταποκρίθηκε... Δε νομίζω κάποιος να κλάψει τα λεφτά του.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το πηρα απο την αλλη σελιδα (tmart), το εστειλαν 15 μερες μετα και ακομα τιποτα...  :mad:

 

Μην αγχώνεσαι,και μένα το ίδιο έγινε και τα παρέλαβα 40 μέρες μετά.. δλδ τα παρέλαβα κοντά 2 μήνες απο την ημέρα που τα παρήγγειλα!

Αλλά όντως αξίζουν τα λεφτά τους. Δουλεύει άψογα και απροβλημάτιστα σε ένα desktop για hotspot.

Ενα μείον το οτι είναι στα κινέζικα η εφαρμογή για το hotspoting.

Για 3.5 ευρώ είναι ΑΨΟΓΟ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ full δυσαρεστημένος από το κ0λ0μάγαζο. Παραγγελία 2 Σεπτεμβρίου. Στις 43 μέρες άνοιξα case. Μου είπαν περίμενε 35 εργάσιμες. Περίμενα και δεν έχει έρθει, τους έστειλα θέλω refund και δεν απαντάνε καν πλέον! Moσχάρια φάγαν το claim τους και ησύχασαν. Δηλαδή για 3,50 ευρώ αντί να προσπαθήσουν να λύσουν το πρόβλημα σταμάτησαν να απαντάνε κιόλας. Ως τώρα μόνο καλά λόγια διάβαζα για το μαγαζί, τελικά με το δικό μου και τα τελευταία Post στο θέμα με τα τηλέφωνα μάλλον για φόλα μου μοιάζει κ αυτό.

 

Οκ καταλαβαίνω ότι μπορεί να χάθηκε το δέμα αλλά δεν είναι αντιμετώπιση αυτή από μέρους τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρελαβα ειπτελους απο τμαρτ, εντυπωσεις αυριο - μεθαυριο!

 

Oo μπράβο καλά έκανες και έδωσες feedback τουλάχιστο να το παραγγείλω πάλι από εκεί αν είναι. Για επιβεβαίωσε πως είναι και originale

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω πως θα το τσεκάρω αν είναι. Κουτακι δεν είχε πάντως. Ηταν στο ειδικό σακούλακι που φαίνεται στην παραπάνω φωτό. Δεν είδα ακόμα για το software, αλλά σε αγγλικά δεν έχουν βγάλει τίποτα ακομα;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω πως θα το τσεκάρω αν είναι. Κουτακι δεν είχε πάντως. Ηταν στο ειδικό σακούλακι που φαίνεται στην παραπάνω φωτό. Δεν είδα ακόμα για το software, αλλά σε αγγλικά δεν έχουν βγάλει τίποτα ακομα;;;;

κι εγώ παρέλαβα από meri...από 8 Σεπτέμβη παραγγελία, αλλά δεν τα δοκίμασα. Για τις καθυστερήσεις φταίνε τα ταχυδρομεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...