Προς το περιεχόμενο

Προσαρμοσμένο αυτοκόλλητο Ν για νέους οδηγούς


josdel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσους οδηγούς με Ν έχω συναντήσει (προσωπικά εγώ), πηγαίνουν σαν κότες. Δεν τους κούρναρα ποτέ ίσα ίσα μόλις έβρισκα ευκαιρία, τους προσπέρναγα και τελείωνε το πανηγυράκι εκεί. Αν τώρα υπάρχουν κάποιοι μαλάκες που κορνάνουν, αυτός δεν είναι λόγος να αποτρέψεις κάποιον από το να βάλει το Ν για ένα χρόνο που λέει ο ΚΟΚ. Ο μαλάκας που θα σου κολλήσει π.χ., θα υπάρχει πάντα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλοι περάσαμε από αυτο το στάδιο, αλλά πραγματικά μερικοί δεν αντέχονται ρε σεις... Κι εγώ δε κορνάρω και πολλές φορές δε με απασχολεί καν εφόσον ο άνθρωπος οδηγεί όμορφα και ξεκούραστα και για εμένα που είμαι πίσω του, αλλά όταν δεν αντέχονται θα φάνε και το βρίσιμο τους την ώρα τις προσπέρασης... Το θέμα δεν είναι τόσο η ταχύτητα που θα πηγαίνουν, αλλά ο τρόπος που θα πηγαίνουν. Μερικοί είναι χειρότεροι κι από μεθυσμένο οδηγό. (και για να λέμε και του στραβού το δίκιο κι ας μην ειναι Ν πηγαίνουν αρκετοί έτσι :P )

 

Απλά επειδή εγώ όταν είχα το Ν μου είχαν κάνει 2-3 φορές μαλακία και την μία φορά κιόλας παραλίγο να πέσω πάνω στον μαλάκα, το πέταξα κάτω να μη φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HXpmnU5.jpg

Θυμάμαι με νοσταλγία την εποχή που ένα νέο μέλος έγραφε μία απορία του (έστω και "χαζή" απορία, έστω και σε λανθασμένη ενότητα) και έσπευδε σημαντικός αριθμός των παλαιότερων μελών να βοηθήσει, να βρει λύση.

 

Φαίνεται ότι η νέα "γενιά" μελών συναγωνίζεται στην ανόητη επίδειξη "μαγκιάς", "εξυπνακισμού" ή/και κοροϊδίας.

Συγχαρητήρια σε όλους. :(

:(

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα βάλει μονωτική ταινία κόκκινη τρία κομμάτια και τέλος.

Ο ΤουτανΓαμών ο ίδιος :P

Μαγκια να μην το βαλεις κι ετσι ε; Να σε λενε νεο οδηγο τωρα ε; Μαλακια δεν λεει.

 

οχι φιλε.. δεν εχω καμια προθεση.. Απλα ειμαι λιγο ενθουσιασμένος π πηρα το δηπλωμα..

γιατι μενω επαρχια και ειναι αρκετα δισκολο να βγω αθηνα..

 

:(

 

:(

Μια λιγο άσχετη ερώτιση..

 

Πως διαγράφω τον λογαριασμό μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα επίσης να προσθέσω πως οποιοσδήποτε θέλει, μπορεί ελεύθερα να χρησιμοποιήσει αυτην την εικόνα για οποιαδήποτε προσοπική του χρήση.

 

Κιμπάρης.  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα, όταν βάζεις Ν σε κορνάρουν ακόμη και όταν δεν κάνεις τίποτα λάθος. Πιο πολύ σε αγχώνει παρά βοηθάει σε τελική ανάλυση.

Δυστυχώς αυτό είναι αλήθεια, υπάρχει ένα κόμπλεξ μόλις ο άλλος δει Ν.

Ακόμα και αν οδηγείς γρήγορα ο άλλος θέλει ντε και καλά να σε περάσει.

 

Εγώ το έβγαλα γρήγορα, γιατί μοιραζομουν τότε το αυτοκίνητο με το πατέρα μου και του κολλαγαν και αυτού

 

Να με γράψουν για αυτό δεν έτυχε (αν και με είχαν σταματήσει μερικές φορές)

Καλό είναι να το έχεις, εγώ πάντα δείχνω κατανόηση (και πάρα πολλοί άλλοι βέβαια), αλλά δυστυχώς με τα ζώα που υπάρχουν δεν είναι και η καλύτερη φάση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οχι φιλε.. δεν εχω καμια προθεση.. Απλα ειμαι λιγο ενθουσιασμένος π πηρα το δηπλωμα..

γιατι μενω επαρχια και ειναι αρκετα δισκολο να βγω αθηνα..

Μενεις επαρχια και δεν το ελεγες τοση ωρα?

Τοτε τι να το κανεις το Ν?Οι πιθανοτητες για ελεγχο ειναι μηδαμινες ως ανυπαρκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αυτό είναι αλήθεια, υπάρχει ένα κόμπλεξ μόλις ο άλλος δει Ν.

Ακόμα και αν οδηγείς γρήγορα ο άλλος θέλει ντε και καλά να σε περάσει.

 

Άρα φαντάζομαι πόσο θα τους καίει μερικούς όταν τους προσπερνώ με το Ν στην εθνική :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εθνική συγκεκριμένα θυμάμαι να μου έρχεται ο άλλος με χειρότερο σαπάκι από αυτό που είχα τότε και να με πηγαίνει προφυλακτήρα στα 160 στη μεσαία κιόλας, δε μπορούσε απλά να με περάσει από την αριστερή. Είδε το Ν και ξύπνησε ο lauda μέσα του.

 

Όταν το έβγαλα όλα κυλούσαν καλύτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι χειρότερα για τις γυναίκες γιατί πάει σετ με την κόρνα και το αντε στην κουζίνα σου ή κάτι παρόμοιο. Τον πρώτο καιρό με αγχωναν πλέον δεν τους ακούω καν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εθνική συγκεκριμένα θυμάμαι να μου έρχεται ο άλλος με χειρότερο σαπάκι από αυτό που είχα τότε και να με πηγαίνει προφυλακτήρα στα 160 στη μεσαία κιόλας, δε μπορούσε απλά να με περάσει από την αριστερή. Είδε το Ν και ξύπνησε ο lauda μέσα του.

 

Αυτές είναι οι περιπτώσεις όπου θα έπρεπε να υπάρχουν ενσωματωμένα όπλα στα αυτοκίνητα και να είναι νόμιμη η χρήση τους. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα φαντάζομαι πόσο θα τους καίει μερικούς όταν τους προσπερνώ με το Ν στην εθνική :D

Γυναίκα με Ν, επικίνδυνος συνδυασμός!

 

Μήπως οι γυναίκες θα έπρεπε να έχουν κολλημένο μόνιμα ένα Γ?? :P

 

(πλάκα κάνω κορίτσια :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Ν είναι υποχρεωτικό σε όποιο αυτοκίνητο οδηγάει ο νέος οδηγός ή μόνο αν το αυτοκίνητο του ανήκει; Αν στην οικογένειά του έχουν τρία αυτοκίνητα πρέπει να έχουν όλα Ν; Αν δανειστεί το αμάξι του φίλου του πρέπει να κουβαλάει και το Ν μαζί του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...