Προς το περιεχόμενο

Προσαρμοσμένο αυτοκόλλητο Ν για νέους οδηγούς


josdel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Ν είναι υποχρεωτικό σε όποιο αυτοκίνητο οδηγάει ο νέος οδηγός ή μόνο αν το αυτοκίνητο του ανήκει; Αν στην οικογένειά του έχουν τρία αυτοκίνητα πρέπει να έχουν όλα Ν; Αν δανειστεί το αμάξι του φίλου του πρέπει να κουβαλάει και το Ν μαζί του;

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βενζινη είναι υποχρεωτικη σε όποιο αυτοκίνητο οδηγάει ο νέος οδηγός ή μόνο αν το αυτοκίνητο του ανήκει; Αν στην οικογένειά του έχουν τρία αυτοκίνητα πρέπει να έχουν όλα βενζινη; Αν δανειστεί το αμάξι του φίλου του πρέπει να κουβαλάει και την βενζινη μαζί του;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός ότι όλοι οι καραγκιόζηδες των δρόμων σου κολλάνε μόλις δουν το Ν με κάνει να θέλω να το βάλω τώρα, 6 χρόνια αφού έβγαλα δίπλωμα.

 

Bring it on, bitches.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είχα βάλει ένα από αυτές τις βεντούζες μπλουζάκια με το Ν που γράφουν και κάτι άλλο πάνω. Ε μια δυο τρεις μαλακίες που μου έκαναν μερικοί ηλίθιοι στο δρόμο και το ξεκόλλησα και το πέταξα πάνω στην εταζιέρα μέχρι  να περάσει ο καιρός. Έτσι αν μου την έλεγε κανείς θα λεγα ρε φίλε μόλις ξεκόλλησε η βεντούζα! 

 

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις!

 

Εγώ πάλι δεν είχα Ν και δεν με γράψανε (ούτε με σταμάτησαν για έλεγχο βέβαια). Αλλά είναι ενα ρίσκο.

Ενώ με το παραπάνω έχεις το κεφάλι σου ήσυχο απ'ολες τις πλευρές ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λιγο άσχετη ερώτιση..

 

Πως διαγράφω τον λογαριασμό μου?

 

Γιατι ρε συ, κι εδω Ν πρεπει να νιωσεις, θα φας λιγο τρολλινγκ, θα φας λιγο δουλεμα, και στο τελος θα γινεις μελος της χαζομαρας που μας δερνει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Η βενζινη είναι υποχρεωτικη σε όποιο αυτοκίνητο οδηγάει ο νέος οδηγός ή μόνο αν το αυτοκίνητο του ανήκει; Αν στην οικογένειά του έχουν τρία αυτοκίνητα πρέπει να έχουν όλα βενζινη; Αν δανειστεί το αμάξι του φίλου του πρέπει να κουβαλάει και την βενζινη μαζί του;

 

 

Like μόνο και μόνο γιατί είναι ίσως η πιο εξωφρενικά άκυρη σύγκριση που έχω διαβάσει στο ινσόμνια.

 

Και είμαι γραμμένος οχτώ χρόνια εδώ πέρα, ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει ότι σε γράφουν ναι, δεν μπορείς να το κρατήσεις όσο θέλεις!

στις ερωτήσεις (τις έχω πρόσφατες :P ) έλεγε "τουλάχιστον 1 χρόνο" 

Και ρωτώντας τον δάσκαλο, μου είχε πει ότι μετά το χρόνο, το βγάζεις όποτε θεωρείς εσύ ότι έχεις πάψει να οδηγείς επικίνδυνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις ερωτήσεις (τις έχω πρόσφατες :P ) έλεγε "τουλάχιστον 1 χρόνο" 

Και ρωτώντας τον δάσκαλο, μου είχε πει ότι μετά το χρόνο, το βγάζεις όποτε θεωρείς εσύ ότι έχεις πάψει να οδηγείς επικίνδυνα. 

 

αν δεν εχει αλλαξει κάτι απο οταν εδωσα δίπλωμα την περασμένη δεκαετία ήταν 1 χρόνο εντός πολη και 3 εκτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...