Προς το περιεχόμενο

bluetooth headset i.onik bth-002 eshop.gr 20ε


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Νικο, όπως ειπαμε 15-16 ευρω ξεκινα εξω, ακομα ιδιες οι τιμες, δεν νομιζω να είναι προσφορα για να το ξυπνάμε κι ολας το τοπικ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω, γι'αυτό είπα "αντίστοιχες τιμές". Αλλά για μένα τουλάχιστον η τιμή ενός προϊόντος στο ebay δε λέει αναγκαστικά κάτι. Τότε δε θα αγοράζαμε τίποτε από εδω.. Πέραν τούτου, πρέπει να προσθέσουμε τα μεταφορικά, άρα η φθηνότερη εναλλακτική δε βγαίνει χαμηλότερα από τα 19,4ε. Το ότι η προσφορά σε καμία περίπτωση δεν είναι "από 43 σε 19,4" που λέει το e-shop.gr είναι δεδομένο πάντως, περί αυτού καμία αμφιβολία.

 

ΥΓ1. Το είχε πάρει κάποιος από την παλαιότερη προσφορά/ "προσφορά"; Αν ναι, εντυπώσεις;

ΥΓ2. Αν φίλε Γιάννη θεωρείς πως σε κάθε περίπτωση δεν είναι προσφορά, ας κλειδώσει ώστε να είναι σαφές σε όλους που το έχουν ήδη παραγγείλει ή όσους το κάνουν αν ξαναεμφανιστεί διαθεσιμότητα μέσα στην εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν ξυπνιος χτες το βραδυ και το τσιμπησα μιας και εψαχνα τον τελευταιο καιρο κατι παρομοιο.

Τωρα αν παω και δω ανοιγμενη συσκευασια και κερι απο αυτια πανω στα pads θα παρω τα λεφτα μου πισω και μαλλον θα προλαβετε την επομενη εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και εξαντλήθηκαν τα άσπρα, έβαλαν στη θέση τους τα μαύρα με 19,5ε με διαθεσιμότητα "αναμένεται νέα παραλαβή στις 10/2".

http://www.e-shop.gr/ionik-bth-002-bluetooth-headset-black-p-TEL.017742

Προσωπικά είχα προλάβει τα άσπρα, αλλά σκέφτομαι πως παρότι ωραιότερα, έξω δε θα είναι τόσο διακριτικά όσα τα μαύρα. Οπότε ενδέχεται να αλλάξω παραγγελία (αν ενδιαφέρεται κάποιος..).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρελαβα πριν καμια ωρα.

Δεν ηταν χρησιμοποιημενα/απο επιστροφη περιεργως.

 

Πρωτες εντυπωσεις ΑΨΟΓΕΣ

 

Μπαινω στο αμαξι τα συνδεω με το κινητο μπαμ μπαμ κανενα προβλημα εκανα και μια μικρη διαδρομη απο το αμαξι μεχρι το σπιτι δεν κουνηθηκαν καθολου.

 

Ηχος καμπανα,GPS,YouTube και μια μικρη κληση χωρις προβλημα.

 

Τωρα τα εχω συνδεσει στο PC που ειναι συνδεδεμενο με την τηλεοραση και τα εχω βαλει Default συσκευη ηχου και εγγραφης.

Ταινιουλες μια χαρα,λιγο σε ενα Game που τα εβαλα με ingame voice client gg Teamspeak επισης

 

Επειδη αλλαζω ακουστικα καθε 4μηνο και δεν ειμαι για καλωδια πιστευω θα τα παω μια χαρα με αυτα.

 

 

PS.Αν εχετε κεφάλα μη φοβαστε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...