Προς το περιεχόμενο

TAB S 16GB LTE 352 € Ποιο φτηνό και απο το WiFi


giannispapad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά το στέλνει. Από που σου προέκυψε ότι δεν το στέλνει?

γιατι φίλε μου παω να κανω εικονική παραγγελια και λεει δεν το στελνει ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

γιατι φίλε μου παω να κανω εικονική παραγγελια και λεει δεν το στελνει ελλαδα

 

Γιατί πας να το πάρεις από τρίτο πωλητή (υποθέτω τον φθηνότερο τον Yeppon-it που το δίνει 343,54) και όχι από το amazon.it που το έχει 349,99. Για να μην τα πολυλογούμε, το σωστό link αν θες να παραγγείλεις είναι αυτό:

 

http://www.amazon.it/gp/product/B00LALXQUE/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A11IL2PNWYJU7H

 

Καλό θα ήταν να διαβάσεις τα pinned θέματα, ειδικά αυτό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Γιατί πας να το πάρεις από τρίτο πωλητή (υποθέτω τον φθηνότερο τον Yeppon-it που το δίνει 343,54) και όχι από το amazon.it που το έχει 349,99. Για να μην τα πολυλογούμε, το σωστό link αν θες να παραγγείλεις είναι αυτό:

 

http://www.amazon.it/gp/product/B00LALXQUE/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A11IL2PNWYJU7H

 

Καλό θα ήταν να διαβάσεις τα pinned θέματα, ειδικά αυτό.

 

 

 

έχετε δίκιο σορρυ και επειδή μου βγάζει το φπα ως επαγγελματίας μου έρχεται 295,60.. ενδιαφερον..

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Μάλλον) το απλό μοντέλο είναι και ΑΝ ισχύει η τιμή αυτή και ισχύει και το ένας χρόνος εγγύησης από το κατάστημα, τότε θα είναι από μη Ευρωπαϊκή χώρα που τότε εννοείτε ΔΕΝ ισχύει η εγγύηση από την Samsung!

Βέβαια όλα τα παραπάνω "αν"  λύνονται με ένα απλό τηλέφωνο στο κατάστημα -->  2106199661, 2106196962, 2117504353

Προσπάθησα να τους πάρω, αλλά είναι κλειστά! (στης 7 κλείνει)

 

και ένα τηλέφωνο στη Samsung δεν θα λύσει μερικές απορίες ;

Δεν θα ξέρουν αυτοί αν είναι εισαγωγή δικιά τους ή όχι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και ένα τηλέφωνο στη Samsung δεν θα λύσει μερικές απορίες ;

Δεν θα ξέρουν αυτοί αν είναι εισαγωγή δικιά τους ή όχι ;

 

Σαφώς και μπορεί να βοηθήσει και αυτό!  :-)

Πάντως για να μην χαιρόμαστε άδικα ότι είναι το LTE μοντέλο και κάνει 350 ευρώ και όλοι άλλοι το ξεκινάνε από 500-580, από προσωπική εμπειρία και μόνο ψωνίζοντας αραιά από το συγκεκριμένο κατάστημα (αλλά παρακολουθώντας πάντα τις τιμές του), ΠΟΤΕ μα ποτέ δεν έχει κάνει ανάλογη προσφορά που να έχει τέτοια απόκλιση από τους άλλους! Άρα κατά 99% είναι τυπογραφικό λάθος...!

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το είπα και παραπάνω, είναι λάθος το LTE στα χαρακτηριστικά και θα σβηστεί σε λίγο από το site τους!

ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ-SALES : ;EXEI 2  ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΑΠΟ SAMSUNG
ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ-SALES : ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 4G
ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ-SALES : ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΧΘΕΙ Κ ΣΤΟ ΣΑΙΤ
 
Και ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτερα!
Τουλάχιστον είναι ακόμα η καλύτερη τιμή στην Ελλάδα για το απλό μοντέλο!
Απλά ΠΡΟΣΟΧΗ σε αυτούς που έκαναν παραγγελία και νομίζουν πως είναι το LTE!!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήραν κι εμένα τηλέφωνο και μου είπαν ότι είναι το wifi και όχι το LTE. και ζήτησαν συγγνώμη κτλ κτλ.

Εμένα μ'ενδιέφερε το LTE οπότε ακύρωσα την παραγγελία. Πάντως πρέπει να συμμαζέψουν λίγο το site τους. Έχουν χιλιάδες προιόντα με λάθος περιγραφές, συνήθως πρόχειρα μεταφρασμένες με το google translate και πολλές φορές έχουν το ίδιο προιόν με 2 διαφορετικές τιμές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update --> http://www.ebw.gr/el/product/1308979/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4   (347 ευρώ)

Τελικά ΕΙΝΑΙ το LTE μοντέλο (έχει δηλαδή 3G/4G) , είναι Ευρωπαϊκό (Γερμανικό) , σφραγισμένο κανονικά και εννοείτε με κανονική εγγύηση από την Sumsung! Μόλις επικοινώνησα μαζί τους και μου ξεκαθάρισαν τα παραπάνω! Το λάθος που είχε γίνει και ακύρωσαν πολλοί ήταν από τον προμηθευτή που δεν τους είχε διευκρινίσει αν είναι το LTE!
Μόλις το χτύπησα εννοείτε, μιας και είναι άψογη τιμή! Θα ενημερώσω όταν παραλάβω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλή τιμή αλλά διαβάζω για nexus 9 αρχές Οκτωβρίου, οπότε θα περιμένω...

Αυτή η amoled βέβαια...

 

Αυτό το nexus μας έχει τόσους μήνες στην αναμονή (ελπίζω να το αξίζει!)..

 

Το θέμα είναι ότι με τα specs που φημολογούνται ότι θα έχει, το θεωρώ απίθανο η LTE έκδοση να κοστίζει ~350ευρώ εκτός κι αν το αφεντικό (Google) τρελάθηκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...