Προς το περιεχόμενο

Καλές μάρκες ρολογιών χειρός


p07apo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να αγοράσω για την κοπέλα μου ένα ρολογάκι χειρός και ψάχνω να βρω καλές και προπαντός αξιόπιστες μάρκες. Συγκεκριμένα έχω σταμπάρει ένα συγκεκριμένο της oozoo
 http://www.oroloi.gr/product_info.php?manufacturers_id=99&products_id=24877
αλλά δεν γνωρίζω και πολλά από μάρκες και δεν ξέρω πόσο αξιόπιστη είναι η oozoo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Swatch έχει όμορφα και φτηνά ρολογάκια για όλα τα γούστα, και έιναι γνωστή μάρκα οπότε δεν θα ξινίσει η κοπέλα. Έχω ένα 7 χρόνια τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι φανατικος με τα Tissot...Προσιτα,αθανατα,στιβαρη κατασκευη και γενικως μια απο τις παλαιοτερες εταιριες του χωρου (1853).

Ετσι απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Swatch έχει όμορφα και φτηνά ρολογάκια για όλα τα γούστα, και έιναι γνωστή μάρκα οπότε δεν θα ξινίσει η κοπέλα. Έχω ένα 7 χρόνια τώρα.

Και γω θα τα πρότεινα. Μου το έφεραν δώρο πριν 2 χρόνια. Πολύ όμορφο και λειτουργικά άψογο.

 

Επίσης για γυναίκα και μέχρι μαξ 60€ βρίσκεις πολύ ωραία loisir. Πριν δίμηνο μου έφεραν δώρο ένα χρυσό με ροζ από την νέα συλλογή, παρά πολύ όμορφο και στιλάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oozzoo γουσταρουν οι κοπέλες. Ωραία είναι. Υπερεκτιμημενα δεν λέω.. Τα swatch δεν μαρεσουν για κοπέλα..

Μακρυα απο oozoo, ειναι εντελως της πλακας.

Νοt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.60 - 80€ max δίνω. Για τα swatch γνωρίζω καθώς έχω ένα και έχει βγει σκυλί. Τα oozoo είναι καλά πάντως ή να μην τα κοιτάξω καθόλου; Ρωτάω συγκεκριμένα για oozoo επειδή έχει το αγαπημένο της σχέδιο και το θέλει ......(ααααχ γυναίκες :-( ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...