Προς το περιεχόμενο

Καλές μάρκες ρολογιών χειρός


p07apo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oozoo κ εγω πηρα στη κοπελα μου.. 2 μηνες τρ δεν εχει ουτε γρατζουνια.. Ολα εχουν 69 ευρω πανω κατω και εχει και εγγυηση..

 

Νομιζω ειναι πολυ καλη επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 χρόνο το έχω το δικό μου oozoo, δεν έχει πάθει τπτ, ούτε το λουράκι, ούτε γρατσουνιές στο καντράν. Ανθεκτικό και στα νερά.

 

Παρτης το αφού της αρεσει!

 

Sent from a galaxy far faaar away.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς με πείσατε. Θα πάρω το oozoo. Βλέπω υπάρχει αρκετή κατανόηση σχετικά με το θέμα ;) . Σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τις παρεις οτι της αρεσε, μη ρισαρεις. αυτα τα οοζοο ειναι πολυ της μοδας και εμενα τετοιο θελει.  :-D

εγω παντως ειμαι gshock lover (casio) :-D  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 oozoo έχω και τα τρία μου βγήκαν σούπερ.

Για τα λεφτά τους. είναι πολύ καλή επιλογή.

Και ειδικά όταν το έχει διαλέξει η ίδια η ενδιαφερόμενη, γίνεται η μοναδική επιλογή! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπάθειο, αλλά ούτε καν δεν είναι οι μάρκες που αναφέρθηκαν καλές. Ούτε καν που πλησιάζουν τις μέτρειες... και θέλουν ακόμα για να υπολογιστουν μέσα στις "μάρκες".

 

 

Το λέω γιατί βάσει των ολσων γράφονται ο τίτλος του thread είναι παραπλανητικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπάθειο, αλλά ούτε καν δεν είναι οι μάρκες που αναφέρθηκαν καλές. Ούτε καν που πλησιάζουν τις μέτρειες... και θέλουν ακόμα για να υπολογιστουν μέσα στις "μάρκες".

 

 

Το λέω γιατί βάσει των ολσων γράφονται ο τίτλος του thread είναι παραπλανητικός.

Δίκιο έχεις. Ίσως θα έπρεπε να γίνει "αξιόπιστες οικονομικές μάρκες ρολογιών χειρός" ή κάπως έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφέ, θα επαιρνες orient ή seiko σε 20αρα κοπέλα;

Εγώ εψαχνα νεανικό ρολόι δεν εβρισκα, τι να πάρω;Έχω ένα swatch αλλά μέχρι εκεί και ψιλο-βαρια. Καλά άμα βάλεις και το καθημερινό μεσα άστα να πάνε, κανά casio χαχαχα. Οικονομικά νεανικά γιααυτο πιασανε και για τα λεφτά του και πολύ καλά είναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε αυτό που θέλει η γυναίκα έτσι θα είναι ευχαριστημένη σίγουρα σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση απλά παίζεις 50-50 (και για φθηνό ρολόι των 80€ παίζεις 70-30 εναντίων σου... )

για εμένα πάντως πεταμένα λεφτά είναι όταν χωρίσετε (ειδικά αν είσαι μικρός κατα 90% κάποια στιγμή στο μέλλον απο αύριο εως σε 4-6 χρόνια θα συμβεί -συνηθέστερο μέσα στα πρώτα 2- ) και θα την δεις να το φοράει με τον νέο της γκόμενο θα σου έρθει το αίμα στο κεφάλι και δεν θα μπορείς να πεις και τίποτα γιατι θα βγεις ο μαλάκας της υπόθεσης :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...