Προς το περιεχόμενο

[USB 3.0 FLASH] Sandisk Extreme 32GB 19.99€ @Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


panagob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^αν ειναι να το κουμπωσεις μονιμα σε tv παρε αλλο με τα μισα λεφτα, χαμενο θα παει, δεν θες ταχυτητες.

φορτωνω συχνα καινουργιες ταινιες και μονο HD και FULL HD,να χει ταχυτητες να χρησιμοποιηθει και σε αλλες καταστασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πρόλαβες για λίγα λεπτά φοβερή προσφορά έκλεισα ένα για να πάρουν και άλλοι :-D ευχαριστώ

 

Εγώ παραλαβή απο το κατάστημα επέλεξα γιατί άραγε δεν σε αφήνει; Αν σε κάποιον δεν βγάζει παραλαβή απο κατάστημα μπορώ να βοηθήσω εμένα βγάζει

Εγώ έκανα μια παραγγελία ενός τεμαχίου με παραλαβή από το καταστημα Πατρας, και μπηκα ξανα μετά από ένα λεπτό και μου έβγαζε μόνο με αποστολή. Και επειδη με το που εκανα την παραγγελία μου το έβγαλε άμεσα διαθέσιμο στο κατάστημα, μάλλον όταν τελειώνει το απόθεμα στο κατάστημα τότε ξεκινούν τις αποστολές.

 

Παιδια οταν βαζετε συνδεσμο απο σκρουτζ, να καθαριζετε το κομματι στο τελος που λεει cmicc=skroutz

 

Εριξα μια και εγω με παραλαβη απο καταστημα, αλλα δεν ξερω αν θα παραλαβω...

 

(ειναι πραγματι ταχυτατο για φλασακι, απλα να διορθωσω-συμπληρωσω οτι τα 200 ειναι αναγνωση, εγγραφη ειναι κοντα στα 100-110 max)

Οκ, δεν το ήξερα, ευχαριστώ για την πληροφορία. Για τις ταχύτητες όντως ισχύει, το 32άρι είναι λιγο πιο πάνω από 100 σε write και το 64άρι λίγο πιο κάτω από 200.

 

Έριξα μια παραγγελία αντικαταβολή μια και δεν μου έβγαζε παραλαβή από το κατάστημα στην Πάτρα. Το είχα βάλει από καιρό στο μάτι μια και ήθελα ένα μεγάλο και γρήγορο φλασάκι αλλά τσιγκουνευόμουν!

Εγώ ήμουν που στο έφαγα.  :devil: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εριξα κι εγω μια παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα,θα γεμισει παιδικες ταινιες (και οχι μονο) και θα κουμπωσει απαξ και διαπαντος στην 32'' τι-βι

ευχαριστω τι-ες

κρατησε το για δικια σου χρηση..........θα το χαρεις, πραγματικα ειναι γρηγορο.Για την τιβι παρε ενα 64αρι με τα ιδια ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρατησε το για δικια σου χρηση..........θα το χαρεις, πραγματικα ειναι γρηγορο.Για την τιβι παρε ενα 64αρι με τα ιδια ευρω

αυτο κοιτουσα τωρα εχεις δικιο οπως και ο matrix βεβαια στα ιδια λεφτα παιρνω 64αρι οποτε θα το κρατησω για μενα

εχω ενα 16αρι στην τιβι το οποιο ειναι πιο αργο και απο σαλιγκαρι αλεξιπτωτιστη το οποιο κανει καθετη εφορμηση πανω σε ανοδικο ρευμα

οσο αφορα την εγγραφη,οταν ειδα την προσφορα χαρηκα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το παρηγγειλα αλλα δεν εχω usb3. Να το παρω η οχι?

 

* Ευχαριστω κι εγω τον TS.

 

Να το πάρεις γιατί δύσκολα θα το ξαναβρείς σε τέτοια τιμή είναι η γνώμη μου αλλά και αν μετανοιώσεις απλώς παραχώρησε το σε κάποιο παιδί που σίγουρα θα θέλει.Όπως όταν βρείς ένα πολύ φτηνό ssd sata 3 πάλι αξίζει να τον πάρεις και ας μην έχεις προς το παρόν.

 

 

Μην αγχώνεστε έχει σε πολλά καταστήματα ακόμα :P

 

 

 

 

Χαλκίδα

47.83 χλμ     

Καλαμάτα

184.15 χλμ     

Αγρίνιο

215.68 χλμ     

Χανιά

282.43 χλμ     

Καβάλα

325.78 χλμ

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το παρηγγειλα αλλα δεν εχω usb3. Να το παρω η οχι?

 

Δεν το έψαξα και πολύ για usb 2.0 αλλά είδα μια αναφορά στο amazon πoυ έλεγε:

 

USB 3.0 speeds: Read: 256.8Mb/s  Write: 103.9Mb/s

USB 2.0 speeds: Read: 35.98Mb/s  Write: 30.06Mb/s.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος παραπονεθεί για τα 3 ευρώ εγώ τι πρέπει να κάνω που το είχα πάρει 33,28 €

; :devil: :X @#$%XXX τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...