Προς το περιεχόμενο

Fixed matches


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και αρκετό καιρό βλέπω στο Facebook κάτι σελίδες που πουλάνε "σίγουρα" παιχνίδια. Ειδικά ένα που λέγεται Exit Tips ανεβάζει κάτι βίντεο και φωτογραφίες που....δεν ξέρω....Πολλά φράγκα ρε παιδί. Too good to be true! Δεν πιστεύω ότι είναι legit! Έχεις αγοράσει κανείς "σίγουρα" παιχνίδια ή είναι άλλη μια απάτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα πιο πολλά αν όχι όλα είναι απάτες..

Πάντως στημένα υπάρχουν σίγουρα,αλλά θέλει μεγάλη ανάλυση για να τα σκεφτείς και να τα βρεις,και πάλι όμως δε μπορείς να είσαι σίγουρος αν δεν έχεις πληροφορίες..

 

Επίσης στο μπάσκετ όταν επιλέγουν αντιπάλους και κάθονται να χάσουν παίζουν καλές ευκαιρίες,όπως πχ η ρεάλ που έχασε πέρσι απο μία άσχετη ομάδα για να παίξει με τον Ολυμπιακό. Έδινε πολύ καλή απόδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω...Κάνεις δεν πρόκειται να σου "δώσει" λεφτά. Απλά έχω ακούσει.πως υπάρχουν άνθρωποι που ζουν από το στοίχημα. Είναι κλειστοί κύκλοι και λίγοι είναι που έχουν επαφή με τέτοιους ανθρώπους. Ισχύει αυτό που λέω ή είναι συκοφαντίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στημένα σίγουρα υπαρχουν αλλά το ξέρουν πολύ λιγα ατομα. Δε γίνεται πχ να το ξέρουν 200-300 ατομα γιατί σε σίγουρο αποτέλεσμα παίζεις μέχρι και το σπίτι σου οπότε καταλαβαίνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου εναν λογο που ενας που γνωριζει στημενα παιχνιδια να κατσει να τα μοιραστει με αγνωστους...

Η "επίσημη" δικαιολογία είναι ότι τους έχουν αποκλείσει οι book, άρα μόνο πουλώντας προγνωστικά μπορούν να έχουν κέρδος. Προσωπικά δεν πιστεύω κανέναν από αυτούς με τα "σίγουρα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου εναν λογο που ενας που γνωριζει στημενα παιχνιδια να κατσει να τα μοιραστει με αγνωστους...

Γνωστός μου "αγόρασε" μαζί με άλλους 10 συμφοιτητές του, στημένο κυπριακό αγώνα με απόδοση >2 για 500€(έβαλαν 50€ ο καθένας)

Έριξε 150€ και το σημείο βγήκε

Ο τυπάς που τους το πούλησε φαντάσου πόσα 500ρικα μπορεί να μάζεψε(και να τα έπαιξε ακόμη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...