Προς το περιεχόμενο

Fixed matches


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου κάνει πολύ μούφα το όλο θέμα, γιατί αν ξέρω ένα σημείο στάνταρ με 20 απόδοση, θα πω στον ξάδερφο, θείο, ανιψιό κτλ. να χώσουν πολύ χρήμα και δεν μπλέκω με "δώσε μου 100 ευρώ να σου πω τι θα 'ρθει".

Επειδή είμαι πολύ περίεργος όμως έστειλα σε έναν τύπο να μου στείλει κλειδωμένο αρχείο ραρ ή ότι τον βολεύει πριν τον αγώνα και να μου δώσει το κλειδί-κωδικό μετά τον αγώνα. (Την ιδέα την διάβασα σε ένα άλλο θέμα για προγνωστικά στοιχήματος, από κάποιον εδώ πέρα). Μου απάντησε ρωτώντας πως να μου τα στείλει, αλλά είδα πριν λίγο την απάντηση του και του έστειλα τώρα. Θα σου πω αν υπάρχει εξέλιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταμείο κύριοι

 

όσοι με ακολούθησαν χτες πήγαν ταμείο με τα ακριβή σκορ Ολυμπιακού, Γιουβέντους και Ρεαλ

τριάδα με απόδοση 3543 δίνει ο porg κύριοι

 

πάρε κόσμε, λίγα βάζεις πολλά παίρνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός μου "αγόρασε" μαζί με άλλους 10 συμφοιτητές του, στημένο κυπριακό αγώνα με απόδοση >2 για 500€(έβαλαν 50€ ο καθένας)

Έριξε 150€ και το σημείο βγήκε

Ο τυπάς που τους το πούλησε φαντάσου πόσα 500ρικα μπορεί να μάζεψε(και να τα έπαιξε ακόμη)

 

Έλα τώρα, αηδείες συζητάμε. Αν δε σου πε ψέμματα ο "γνωστός" απλά ήταν τυχερός μέσα στη βλακεία του και έτυχε να κάτσει το αποτέλεσμα. Απο κει και πέρα τι έγινε; Βαρέθηκε να ασχολείται επειδή του φαινόντουσαν λίγα τα λεφτά;

 

Δε γίνονται αυτά ρε παιδιά!! Απατεώνες είναι όλοι αυτοί που υποστηρίζουν πως πουλάνε πληροφορίες και απευθύνονται σε άτομα χαμηλής νοημοσύνης. Αν ήταν αλήθεια δε θα ρισκάρανε να τις πουλήσουν στον κάθε άκυρο στο ίντερνετ γιατί θα φοβόντουσαν μη τους χώσουν φυλακή.

 

Δικαιολογίες του τύπου πως είναι αποκλεισμένοι απο τις στοιχηματικές είναι παπάτζες. Θα  έπαιζαν ανώνυμα στον ΟΠΑΠ ολόκληρο το σπίτι τους με τα βρακιά τους αφού είναι σίγουροι για το αποτέλεσμα.

 

Ορίστε και ένας απατεώνας που μου χε στείλει μήνυμα στο facebook..

 

 

255tdub.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα τώρα, αηδείες συζητάμε. Αν δε σου πε ψέμματα ο γνωστός απλά ήταν τυχερός μέσα στη βλακεία του και έτυχε να κάτσει το αποτέλεσμα. Απο κει και πέρα τι έγινε; Βαρέθηκε να ασχολείται επειδή του φαινόντουσαν λίγα τα λεφτά;

 

Τυχερός, άτυχος δεν ξέρω...το σημείο βγήκε και το δελτίο το πληρώθηκε πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερός, άτυχος δεν ξέρω...το σημείο βγήκε και το δελτίο το πληρώθηκε πάντως

Έπιασαν ένα σημείο που είχε απόδοση 2,00 ενώ αυτοί το έπαιξαν με 1,50 :)

Έπαιξαν 200€ συνολικά και πήραν πίσω 300. Την επόμενη φορά θα τους ζητήσει 1000€ (100 ο καθένας δηλαδή, όσο είναι το κέρδος τους) θα παίξουν και άλλα 300 ο καθένας. Αν έρθει (πιθανότητες 50-50 είναι) θα είναι κερδισμένοι 300€, αν όχι θα είναι χαμένοι 300€. Ο τύπος πάντως, έρθει - δεν έρθει,  θα έχει σίγουρο κέρδος 1500€ χωρίς να έχει ρισκάρει τίποτα.

Τους ίδιους αγωνες μπορεί να τους έχει πουλήσει και σε άλλους βλάκες και να τους έχει δώσει τα αντίθετα σημεία. +500€ κέρδος. 1 φόρα θα το αγοράσουν αυτοί αφού θα έχουν χάσει. Μπορεί όμως να τους πει θα σας δώσω 1 free για να πάρετε πίσω τα χαμένα. Αν το πιάσει θα αγοράσουν την επόμενη, αν το χάσει δεν θα ξαναπάρουν. Τα 500€ τους πάντως θα τα έχει πάρει.

Καλό ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπιασαν ένα σημείο που είχε απόδοση 2,00 ενώ αυτοί το έπαιξαν με 1,50 :)

Έπαιξαν 200€ συνολικά και πήραν πίσω 300. Την επόμενη φορά θα τους ζητήσει 1000€ (100 ο καθένας δηλαδή, όσο είναι το κέρδος τους) θα παίξουν και άλλα 300 ο καθένας. Αν έρθει (πιθανότητες 50-50 είναι) θα είναι κερδισμένοι 300€, αν όχι θα είναι χαμένοι 300€. Ο τύπος πάντως, έρθει - δεν έρθει,  θα έχει σίγουρο κέρδος 1500€ χωρίς να έχει ρισκάρει τίποτα.

Τους ίδιους αγωνες μπορεί να τους έχει πουλήσει και σε άλλους βλάκες και να τους έχει δώσει τα αντίθετα σημεία. +500€ κέρδος. 1 φόρα θα το αγοράσουν αυτοί αφού θα έχουν χάσει. Μπορεί όμως να τους πει θα σας δώσω 1 free για να πάρετε πίσω τα χαμένα. Αν το πιάσει θα αγοράσουν την επόμενη, αν το χάσει δεν θα ξαναπάρουν. Τα 500€ τους πάντως θα τα έχει πάρει.

Καλό ε;

 

Απόδοση μεγαλύτερη του 2 έγραψα, επειδή δεν θυμάμαι πόσο μου είχε πει

Μπορεί να ήταν 2,10 μπορεί να ήταν 2,80

150€ έριξε ο φίλος μου, οι υπόλοιποι δεν ξέρω τι έκαναν

Οι πιθανότητες δεν είναι 50-50(υπάρχει και το Χ)

Ο "τύπος" ήταν από το ΤΕΙ τους σε επαρχιακή πόλη, οπότε σε περίπτωση που δεν ερχόταν το σημείο και δεν έδινε τα λεφτά πίσω θα έπρεπε να αλλάξει πόλη

Τέλος ,τον ξαναπλησίασαν μήπως έχει κι άλλο παιχνίδι αλλά τζίφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει όταν γράφει κάποιος >2 συνήθως σημαίνει 2,10 και αυτό μόνο σε κάποια ιντερνετικά σάιτ. Στον οπαπ για παράδειγμα μπορεί να έχει και 1,90. Και δεν διευκρίνησες ότι τους το πούλησε αφού βρέθηκαν από κοντά. Νόμιζα μέσω facebook. Μπορεί όντως να ήξερε κάτι. Δεν έχει καμία σχέση όμως με αυτούς που πουλάνε αγώνες στο ίντερνετ. Εκεί δεν μπορεί να σε βρει κανείς αν χάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν τελείως σίγουρα θα επέστρεφαν τα λεφτά πίσω σε περίπτωση που δεν ερχόταν το αποτέλεσμα ή ακόμα πιο εύκολα θα δίναν τον επόμενο αγώνα δωρεάν. Ποιος κάνει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας πούμε ότι έχω μια λίστα με 1.000 άτομα (προφίλ/σελίδα σε facebook ή twitter), την οποία την χωρίζω σε 2 ομάδες των 500. Διαλέγω ένα παιχνίδι και στους μισούς λέω ότι θα ρθει οβερ και στους άλλους under. Μια απ τις 2 πάει ταμείο,σωστά;

 

Ας πάρουμε τώρα τους 500 που κέρδισαν και ας ξαναχωρίσουμε σε 250 και 250. Ομοίως διαλέγουμε ένα ματς και λέμε στους 250 ότι θα ρθει όβερ και στους άλλους 250 ότι θα ρθει αντερ. Μέχρι τώρα 250 άτομα έχουν από εμένα 2/2. Παίρνω τους 250 που κέρδισαν  ξανά και τους χωρίζω στη μέση. Διαλέγω πάλι κάποιο παιχνίδι και στους 125 λέω ότι θα ρθει όβερ και στους υπόλοιπους ότι θα ρθει άντερ. 

Έχω καταφέρει να κάνω 125 άτομα να πιστεύουν πως έχω κάποια άκρη και μαθαίνω ματσάκια. 

 

Αν τώρα πω σε αυτούς τους 125 (που από μενα έχουν 3/3), πως για να δώσω και 4ο ματς θέλω ένα 50ρικο, εγώ καταλήγω χοντρικά με 5.000 και αυτοί στο τέλος κλαίνε.

 

Υ.Γ. Σε περίπτωση δε, που το ματσάκι "κάτσει", τους δαγκώνω άλλη μια.

 

Μακριά απ αυτούς παιδιά.

Επεξ/σία από Johny Q
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός μου "αγόρασε" μαζί με άλλους 10 συμφοιτητές του, στημένο κυπριακό αγώνα με απόδοση >2 για 500€(έβαλαν 50€ ο καθένας)

Έριξε 150€ και το σημείο βγήκε

Ο τυπάς που τους το πούλησε φαντάσου πόσα 500ρικα μπορεί να μάζεψε(και να τα έπαιξε ακόμη)

το ιδιο εκανε και μια παρεα και με το που(στο β ημιχρονο) το παιχνιδι δεν βγηκε οπως τους ειχε πει σταματησε να απαντα και εκλεισε το ακουντ στο fb!

απλα τους εκατσε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο να μιλάμε για σίγουρα χρήματα σε τυχερά παιχνίδια. Ακόμη και στο στοίχημα μακροπρόθεσμα όλοι χαμένοι είναι. Απλά όλοι διαφημίζουν τις επιτυχίες τους ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο να μιλάμε για σίγουρα χρήματα σε τυχερά παιχνίδια. Ακόμη και στο στοίχημα μακροπρόθεσμα όλοι χαμένοι είναι. Απλά όλοι διαφημίζουν τις επιτυχίες τους ...

 

Ακριβώς φίλε, το στοίχημα είναι τζόγος! Όλοι χαμένοι είναι!

 

Δυστηχώς στη χώρα μας υπάρχουν πολλά άτομα χαμηλής νοημοσύνης και το θεωρούν "τεχνικό" παιχνίδι!

 

Ο ΟΠΑΠ το εκμμεταλεύεται αυτό με σλόγκαν στις διαφημίσεις του «Τύχη ή τέχνη;».

 

Επίσης πόσοι ηλίθιοι παίζουν στον ΟΠΑΠ με αποδόσεις όπως οι παρακάτω που βγαζουν μάτια απο τη μεγάλη γκανιότα;;;

 

j6ohg3.jpg

 

 

Άρα μη σου κάνει εντύπωση που πολλοί την πατάνε με δήθεν πληροφορίες στημένων παιχνιδιών.

 

 

Μαγκες τα καλυτερα στημενα ματς τα δινει ο κυριος εδω 100% fixed και με επιστροφη χρηματων. https://www.facebook.com/pavlos.papapavlou?fref=ts

 

Ωραία. Εφόσον μας δίνεις το FB του θεωρώ πως θες να  μας βοηθήσεις.

 

Πες μας λοιπόν δύο σήμεια που θα σου δώσει με απόδοση 2,00++ για να εξακριβώσουμε πως δεν είσαι ψεύτης και αυτός απατεώνας (αν δεν είσαι ο ίδιος). Θα του κάνεις και τη τρελή διαφήμιση μέσω του Insomnia.

 

Ως τότε λες αερολογίες και δεν έχουμε κανένα λόγο να σε πιστέψουμε. -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαπαπα. Μακρυα και αγαπημένοι. Πριν 7-8 μήνες. Με ενα φιλο αγοράσαμε ανατροπη απο Αγγλία 50€ και ηρθε. Φτιαχτηκαμε και είπαμε εδω ειμαστε. Στη συνέχεια αγοράσαμε ΠΑΛΙ απο τον ιδιο και ξαναβγήκε! Παλι Αγγλία conference north και ετσι. Ε την Τρίτη φορα δε μας έκατσε που βάλαμε τα προηγούμενα ολα. Βρήκαμε κιαλλους μετα δώσαμε και μας βγηκε μονο μια φορα στην Ελβετία η βασιλεία. Γενικα σταματήσαμε. Δεν αξίζει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...