Προς το περιεχόμενο

Fixed matches


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Ας πούμε ότι έχω μια λίστα με 1.000 άτομα (προφίλ/σελίδα σε facebook ή twitter), την οποία την χωρίζω σε 2 ομάδες των 500. Διαλέγω ένα παιχνίδι και στους μισούς λέω ότι θα ρθει οβερ και στους άλλους under. Μια απ τις 2 πάει ταμείο,σωστά;</p>

<p> </p>

<p>Ας πάρουμε τώρα τους 500 που κέρδισαν και ας ξαναχωρίσουμε σε 250 και 250. Ομοίως διαλέγουμε ένα ματς και λέμε στους 250 ότι θα ρθει όβερ και στους άλλους 250 ότι θα ρθει αντερ. Μέχρι τώρα 250 άτομα έχουν από εμένα 2/2. Παίρνω τους 250 που κέρδισαν  ξανά και τους χωρίζω στη μέση. Διαλέγω πάλι κάποιο παιχνίδι και στους 125 λέω ότι θα ρθει όβερ και στους υπόλοιπους ότι θα ρθει άντερ. </p>

<p>Έχω καταφέρει να κάνω 125 άτομα να πιστεύουν πως έχω κάποια άκρη και μαθαίνω ματσάκια. </p>

<p> </p>

<p>Αν τώρα πω σε αυτούς τους 125 (που από μενα έχουν 3/3), πως για να δώσω και 4ο ματς θέλω ένα 50ρικο, εγώ καταλήγω χοντρικά με 5.000 και αυτοί στο τέλος κλαίνε.</p>

<p> </p>

<p>Υ.Γ. Σε περίπτωση δε, που το ματσάκι "κάτσει", τους δαγκώνω άλλη μια.</p>

<p> </p>

<p>Μακριά απ αυτούς παιδιά.</p>

 

ωραια αναλυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανιώνιος - Βέροια 2-1..

Ημίχρονο 2

Τελικό 1

 

:-D :-D :-D

 

Δύο απο τις πιο καθαρές ομάδες του πρωταθλήματος πρόσφεραν ένα όμορφο ματς γεμάτες ανατροπές!  :mrgreen:

http://www.bookenemy.com/neo/index.php?pID=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Τελευταία έχω βρει μπόλικες σελίδες με fixed matches στο fb και είπα να τους παρακολουθήσω λίγο. Υπάρχουν αρκετοί που βάζουν κάποια free matches για εμπιστοσύνη, κάποια όντως έρχονται και συνήθως είναι αποδόσεων 4-5, όσα δεν έρχονται τα διαγράφουν οπότε αν είναι τυχερός κάποιος μπορεί να τσιμπήσει κανένα ματσάκι. Σε καμία περίπτωση όμως δεν πρέπει να πέσει στην παγίδα και να τους πληρώσει εφόσον όντως πιάνουν τα και καλά fixed matches. Αυτούς τους αγώνες όλοι τους τσιμπάνε από αλλού και γενικά αυτοί οι αγώνες κάνουν βόλτες από σελίδα σε σελίδα, κάποιοι μάλιστα διαφέρουν και λίγο, πχ ο ένας τον δίνει 1/Χ ημ/τελ και άλλος 1/1.

 

Kάποιοι κάνουν άλλη εξυπνάδα, ποστάρουν ένα ματς με απόδοση 20+ αλλά βάζουν την επιλογή να είναι ορατό μόνο γι αυτούς , συνήθως είναι ματς Αμερικής οπότε με τη δικιά μας ώρα παίζονται 4-5 το βράδυ και ''ανεβαίνουν'' μια ώρα πριν. Λογικά βάζουν διάφορα ακριβή σκορ και όποιο κάτσει αλλάζουν τη ρύθμιση από ''μονο εγώ'' σε ''δημόσια''. Το παρατήρησα 2 φορές. Ενώ περίμενα το βράδυ να ανέβει δεν έβλεπα τίποτα. Την επόμενη μέρα το πρωί το είδα με τη βραδινή ώρα. Oπότε και αυτοί κερδίζουν ψήφο εμπιστοσύνης με τα ''σιγουρα ματς''.

 

Τέλος υπάρχουν και αυτοί με τα tickets. Εκεί πιθανόν να πέφτει ένα πολύ καλό photoshop, υπάρχουν και άλλοι με video όπου μερικοί ρίχνουν μεγάλα ποσά. Για αυτούς κρατάω μια μικρή επιφύλαξη ότι όντως έχουν κάποιον μέσα στα κόλπα. Όχι απαραίτητα κάποιον στημένο αγώνα αλλά μπορούν να μάθουν κάποιο συμβάν της τελευταίας στιγμής, έναν τραυματισμό, έναν τσακωμό παιχτών-προπονητή που μπορεί να ανατρέψει το αποτέλεσμα. Αυτοί βέβαια ζητάνε απαγορευτικά ποσά, 500+€ οπότε αν κάποιος δε το φυσάει προφανώς δε μπορεί να τους προσεγγίσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...