Προς το περιεχόμενο

OnePlus One Invite


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι δεν ξερουν κολπα. Οταν εχει τετοια αξια παει συστιμενο αρα σταματει 100%

Απο την official σελιδα.. 

Αν ξερει καποιος καλη τιμη απο ευρωπη ας μου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο, και απο εκει να το παρεις πάλι τελωνειο θα σταματησει.

Το τι τροπο αποστολης θα βαλεις σε κινεζομαγαζο το οριζεις εσυ, πως εισαι τοσο σιγουρος οτι οντως θα το στειλει με dhl, κλπ;

 

Τεσπα, προσκληση ενδεχομενως να μπορω να σου βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο, και απο εκει να το παρεις πάλι τελωνειο θα σταματησει.

Το τι τροπο αποστολης θα βαλεις σε κινεζομαγαζο το οριζεις εσυ, πως εισαι τοσο σιγουρος οτι οντως θα το στειλει με dhl, κλπ;

 

Τεσπα, προσκληση ενδεχομενως να μπορω να σου βρω

 

Αν ειναι μεγαλης αξιας το στελνουνε αυτοματα με tracking no.

Δεν στελνουν μεγαλης αξιας ετσι γιατι ο καθενας που θα ελεγε.. δεν ηρθε θα επρεπε να κανουν REFUND!

Υπαρχει καπου απο ευρωπη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tracking number δινουν παντα. Το να μη περασει τελωνειο ειναι αλλουνου παπα ευαγγέλιο.

 

Για ευρωπη δε ξερω καθολου τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι μεγαλης αξιας το στελνουνε αυτοματα με tracking no.

Δεν στελνουν μεγαλης αξιας ετσι γιατι ο καθενας που θα ελεγε.. δεν ηρθε θα επρεπε να κανουν REFUND!

Υπαρχει καπου απο ευρωπη? 

Το στέλνουν με Tracking number αλλα ολα τα κινεζομάγαζα το δηλώνουν δώρο, και δηλώνουν αξία 20-30€ οπότε τελωνείο δεν περνάει. Έχω πάρει απο 150 εως 400€ κινητά περισσότερες απο 10 φορες και δεν σταμάτησε ποτέ σε τελωνείο. Αν το μόνο σου πρόβλημα είναι το τελωνείο, τότε μην το φοβάσαι.

Επίσης απο το official site με πρόσκληση ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ, αρα αν δε μένεις Αγγλία-Γερμανία η κάποια άλλη υποστηριζόμενη χώρα, το επίσημο site το ξεχνάς.

 

OnePlus is available in the following countries and areas at this moment:
  • United States 
  • Sweden
  • Denmark
  • Netherlands
  • United Kingdom
  • Spain
  • Germany
  • France
  • Italy
  • Finland
  • Belgium
  • Austria
  • Canada
  • Hong Kong
  • Taiwan
  • Portugal

 

  •  
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, τελικα το ατομο που πιστευα πως θα εχει προσκληση δεν εχει αλλά μου ειπε πως η oneplus τις μοιραζει αρκετα πυκνά στα μέλη του φορουμ της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το στέλνουν με Tracking number αλλα ολα τα κινεζομάγαζα το δηλώνουν δώρο, και δηλώνουν αξία 20-30€ οπότε τελωνείο δεν περνάει. Έχω πάρει απο 150 εως 400€ κινητά περισσότερες απο 10 φορες και δεν σταμάτησε ποτέ σε τελωνείο. Αν το μόνο σου πρόβλημα είναι το τελωνείο, τότε μην το φοβάσαι.

Επίσης απο το official site με πρόσκληση ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ, αρα αν δε μένεις Αγγλία-Γερμανία η κάποια άλλη υποστηριζόμενη χώρα, το επίσημο site το ξεχνάς.

 

  •  

 

 

Φιλε μου δωρο ξεδωρο.. δεν περνανε αυτα πλέων! 

Και μενω τσεχια και εχω διεύθυνση και γερμανια και αγγλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το φέρεις και από το επίσημο με χρήση του mailboxde.com

 

Εγώ προσωπικά το παρέλαβα από τον τύπο εδώ. Κάνει κολπά και δε περνάει τελωνείο. Αρκεί να επιλέξετε ως τρόπο αποστολής την FedEx.

Κάπως ο τύπος τα στέλνει στην Αγγλία, ύστερα η FedEx τα παραλαμβάνει στην Αγγλία και στα φέρνει και το δέμα φαίνεται σαν να κινήθηκε μόνο μέσα στην Ευρώπη όταν έρθει Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το φέρεις και από το επίσημο με χρήση του mailboxde.com

 

Εγώ προσωπικά το παρέλαβα από τον τύπο εδώ. Κάνει κολπά και δε περνάει τελωνείο. Αρκεί να επιλέξετε ως τρόπο αποστολής την FedEx.

Κάπως ο τύπος τα στέλνει στην Αγγλία, ύστερα η FedEx τα παραλαμβάνει στην Αγγλία και στα φέρνει και το δέμα φαίνεται σαν να κινήθηκε μόνο μέσα στην Ευρώπη όταν έρθει Ελλάδα.

 

Τι λες τωρα... :)))))

Εχει και stock τσεχια... (απο οτι λεει)

Υγ.. Στις φωτο δεν εχει την GLOBAL VERSION εχει την κινέζικη ενω αναφερει οτι εχει την CyanogenMod που ειναι μονο για την GLOBAL .. περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...