Προς το περιεχόμενο

Nova sports1+nova life δωρεαν με το πρωτο θεμα (και για μη συνδρομητες nova)


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Από τα κανάλια του ΟΤΕ ΤV θα μεταδίδονται κατά την εφετινή σεζόν οι εντός έδρας αγώνες του Ολυμπιακού στο πρωτάθλημα (μπάσκετ).

 

 

Και της ΑΕΚ θα έχει (σύμφωνα με πηγές για να είμαστε πιο σωστοί) . Δεν ξέρω αν έχει πάρει άλλες ομάδες, Να δουμε πώς θα αντιδράσει η NOVA..

Επίσης είμαστε εν αναμονη για τα τηλεοπτικά του UEFA και Europa. Απο μέρα σε μέρα θα σκάσει η βόμβα.

 

 

 

Οσον αφορά την Εφημεριδα αντιλαμβάνεστε οτι δεν εχει κάποιο ενδιαφέρον να την αγοράσετε μεθαύριο.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τελικά τα κουπόνια για μαρινόπουλο συνεχίζονται κανονικά

post-165264-0-78795500-1412376232_thumb.jpg

Μέχρι τώρα το pattern ήταν την τελευταία Κυριακή κάθε μήνα οι δωροεπιταγές 35ε και τις υπόλοιπες κουπόνια 5 και 6.

(με μοναδική εξαίρεση αν θυμάμαι καλά τον 15αυγουστο που ειχε τα 35ε).

Τώρα αν το αλλάξει (που δεν το νομίζω) θα δείξει...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Και της ΑΕΚ θα έχει (σύμφωνα με πηγές για να είμαστε πιο σωστοί) . Δεν ξέρω αν έχει πάρει άλλες ομάδες, Να δουμε πώς θα αντιδράσει η NOVA..

Επίσης είμαστε εν αναμονη για τα τηλεοπτικά του UEFA και Europa. Απο μέρα σε μέρα θα σκάσει η βόμβα.

 

 

 

Οσον αφορά την Εφημεριδα αντιλαμβάνεστε οτι δεν εχει κάποιο ενδιαφέρον να την αγοράσετε μεθαύριο.

LOL, παει, τελος... nova πλεον ουτε με 10ευρω/μηνα για 'φουλ' πακ (δλδ για το ελληνικο μονο!) δε θα εβαζα...

http://www.gazzetta.gr/stili/media-cafe/article/657371/ta-pire-ola-o-ote-tv

Στον OTE TV κατέληξαν τα δικαιώματα του Champions League και του Europa League για την τριετία 2015-18, απομένει η επίσημη ανακοίνωση.

και μαλιστα λεει κιολας οτι η ΝΕΡΙΤ (ή οποιο αλλο "ελευθερο" παρει δικαιωματα μεταδοσης ...μια στο τοσο!) θα δειχνει λιγοτερα ματς πλεον μεσα στη σεζον!

Μενει να δουμε αν θα κανει την "μαγκια" παλι ο οτε να αυξησει το κοστος της συνδρομης.... θα περιμενω προς Χριστουγεννα καμια προσφορα (μπας και...) και αν απο Αυγουστο ζητανε παλι τα μαλλια μας θα πεσει ακυρο/διακοπη (για να ξαναπαρουμε την επομενη προσφορα :))

 

edit: Αλλού αναφερουν μαλιστα οτι ο οτε εσκασε τα διπλασια απο οσα εδινε εως φετος η νοβα.... δε βλεπω να γλιτωνουμε την νεα αυξηση (αλλά εννοειται οτι θα πεσει κραξιμο αν το κανει :) ).

Επεξ/σία από giorginho
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την αυξηση θα την φάμε σίγουρα.. εχει πάρει σχεδόν όλη την πίτα εκτός απο την superleague..

Δεν πίστεύω όμως οτι θα είναι μεγάλη γιατι φαντάζομαι οτι θέλει να κρατήσει συνδρομητές και όχι να καταντήσει σαν την Nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και της ΑΕΚ θα έχει (σύμφωνα με πηγές για να είμαστε πιο σωστοί) . Δεν ξέρω αν έχει πάρει άλλες ομάδες, Να δουμε πώς θα αντιδράσει η NOVA..

Επίσης είμαστε εν αναμονη για τα τηλεοπτικά του UEFA και Europa. Απο μέρα σε μέρα θα σκάσει η βόμβα.

 

 

 

Οσον αφορά την Εφημεριδα αντιλαμβάνεστε οτι δεν εχει κάποιο ενδιαφέρον να την αγοράσετε μεθαύριο.

 

μόνο για το 5ευρω! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε αν ανανεωσε ισπανια , ιταλια και γερμανια το ρωταω γτ απο οσο ξερω αυτα τα ειχε μεχρι και φετος  

Noμιζω μονο Ισπανια και Γερμανια ληγουν φετος (διαπραγματευση λογικα προς το τελος της σεζον)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την αγορασα και εγω σημερα την εφημεριδα και το εβαλα  στο laptop μου (χωρις προβληματα ) , να δουμε μεχρι ποτε θα την εχουν αυτην την προσφορα , σιγουρα συμφερει να παιρνεις την εφημεριδα (απο την στιγμη που παιρνεις και την εκπτωση στο carrefour )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως θα ήταν σκόπιμο για τη Νόβα/Φορθνετ αφενός να επιλέγει καλύτερα τις κιτρινοφυλλάδες όπου διαφημίζεται, και αφετέρου να έδινε λίγο μεγαλύτερη βάση στην διαφήμιση της συνδρομητικής ταινιών/σειρών, ειδικά τώρα που χάνει πολλά αθλητικά από την ote tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια εκανα την ολη διαδικασια ,ελαβα τους κωδικους απο τη ΝΟΒΑ,τους εβαλα στο go αλλα δεν καταλαβα ακομη πως βλεπω.ΠΑω στο live tv και κανω κλικ στο novalife πχ αλλα δεν βλεπω κατι.

Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

... αλλα δεν καταλαβα ακομη πως βλεπω.ΠΑω στο live tv και κανω κλικ στο novalife πχ αλλα δεν βλεπω κατι.

Καμια ιδεα?

 

 

Λουσου με ουλτρεξ και θα δεις!!!

 

(χωρις παρεξηγηση για το αστειακι, αλλα ηταν φοβερη πασα, δεν γινοταν να μην την αξιοποιησω :P )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Καρφουρ το εκπτωση δινει παιδια ??

 

Επειδή δεν είμαι τακτικος αναγνωστης για να δω μονο το ματς της Κυριακης δινω 4,25+ το sms  και μπορω από υπολογιστη συμφωνα με οσα λεει εδω να το δω ??

 

http://www.protothema.gr/article/420422/mi-hasete-to-proto-thema-me-6-monadikes-prosfores/

 

Μπορω ταυτόχρονα σε δυο υπολογιστες στο ιδιο δικτυο ?

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...