Προς το περιεχόμενο

PANASONIC TX-42AS600E 349 Ευρώ Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


MikeJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PANASONIC TX-42AS600E   42 ιντσες   349 Ευρώ στα Mediα Markt 

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/PANASONIC-TX-42AS600E,99452,498527,1262921.html?langId=-18&et_cid=252&et_lid=1554&et_sub=[Homepage]-TVC-Panasonic-TV

 

Επόμενη τιμή στο skroutz 499  

http://www.skroutz.gr/s/4865555/Panasonic-TX-42AS600.html

 

Full Hd και Smart 

 

Πιστεύω αξίξει δικό του τόπικ. Μοιάζει με αυτήν που ήταν πάλι στα media markt το καλοκαίρι στα 299 ευρώ

αλλά χωρίς smart.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σύμφωνα με 1-2 review που διάβασα έχει μερικά θεματάκια αλλά είναι πολύ vfm στα χρήματα της.
Εγώ έριξα μια παραγγελία πάντως. Εδώ και καιρό ήθελα panasonic, και φαίνεται πολυ καλή ευκαιρία για να την δοκιμάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω θεωρω πως ειναι πολυ καλη προσφορα κι αν ηταν και 100hz πραγματικα πιστευω πως θα την χτυπουσα.

 

Εχει καποιος εμπειρια με τα hertz που πραγματι δεν ειναι 100mhz οπως αναφερει αλλα συνηθως αποδιδει στα 50mhz.

 

Ποσο αρνητικο μπορει να ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι, επειδή δεν έχω εμπειρία στις τηλεοράσεις. Ποσο αρνητικο να είναι;

 

 

σύμφωνα με 1-2 review που διάβασα έχει μερικά θεματάκια αλλά είναι πολύ vfm στα χρήματα της.
Εγώ έριξα μια παραγγελία πάντως. Εδώ και καιρό ήθελα panasonic, και φαίνεται πολυ καλή ευκαιρία για να την δοκιμάσω.

Τι θεματάκια δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειώσω ότι στα €444 παίζει σήμερα και η PANASONIC TX-50A400E στο ίδιο μαγαζί..

 

Υπάρχει σύγκριση μεταξύ τους;

 

Υποδεέστερη σε reviews πάντως η 50άρα, η 42άρα του OP φαίνεται καλή περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site:
TechRadar's verdict

"The panel in the TX-42AS600 is prone to image lag and offers only so-so upscaling from SD to HD, but the excellent usability offered by both Freetime and Panasonic's My Home Screen smart TV platform are hard to resist."

For

Freetime
My Home Screen
Dual core processor
Swipe & Share

Against

Freetime too slow
Motion lag
Average contrast
Poor panel uniformity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφερουν για motion lag σε κάποιες περιπτώσεις. Κυρίως αυτό με αγχώνει, τα άλλα δεν είναι τίποτα τραγικό.
http://www.techradar.com/reviews/audio-visual/televisions/plasma-and-lcd-tvs/panasonic-tx-42as600-1255780/review#nullεδώ το χειρότερο, όσον αφορά την κριτική-το τι λενε για την τηλεοραση, review που διάβασα. όλα τα υπόλοιπα λένε καλύτερα λόγια.
 

edit ξέρει κανείς το media player της panasonic αν είναι καλό? θα το ψάξω περίσσοτερο αυριο βέβαια, αλλά αν έχει κανεις καμιά εμπειρία ας τη μοιραστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να παραγγειλω με αντικαταβολη να παω αυριο απο ενα καταστημα να την δω κι αν δε μου κανει να ακυρωσω...

 

Ισχυει ως ενδεχομενο;


το να παραγγειλω με αντικαταβολη να παω αυριο απο ενα καταστημα να την δω κι αν δε μου κανει να ακυρωσω...

 

Ισχυει ως ενδεχομενο;

 

 

Βασικά δεν βιαζομαι για να αποκτησω τιβι, θα ταν καλη ιδεα να περιμενω καμια προσφορα στα ιδια λεφτα περιπου με 3d ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να παραγγειλω με αντικαταβολη να παω αυριο απο ενα καταστημα να την δω κι αν δε μου κανει να ακυρωσω...

 

Ισχυει ως ενδεχομενο;

 

 

Βασικά δεν βιαζομαι για να αποκτησω τιβι, θα ταν καλη ιδεα να περιμενω καμια προσφορα στα ιδια λεφτα περιπου με 3d ;

 

 

https://www.mediamarkt.gr/mcs/shop/return.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλες τιμες και για τις δυο τν, τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι δεν εχουμε κουταλι...

Ενημερωτικα για αυτους ππυ ρωτανε παραπανω μια χαρα ειναι τα πλασματικα 100hz για οποιον δεν εχει τρελες απαιτησεις και με αυτες τις τιμες, εχω παρομοια lg42' και δεν εχω κανενα παραπονο ουτε στην μπαλα κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...