Προς το περιεχόμενο

[TV]PANASONIC TX-42AS600 349€ @public[ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από Σάββατο πρωί είναι σε διαδικασία συλλογής...να ετοιμάζομαι για το άκυρο; (παράδοση σε 24-72 ώρες εργάσιμες και καλά όταν έκανα παραγγελία). Έχω βάλει παραλαβή από κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαββάτο πρωί παραγγελία ακόμα κανένα νεότερο. Σήμερα που κοίταξα στο site βλέπω ότι η κατάσταση έχει αλλάξει και είναι "Σε εκτεταμένη αναζήτηση...."

Θα είναι τρελή ξενέρα αν φάω άκυρο καθώς έχω κάνει προετοιμασίες...  :fear:

 

p.s. (παραγγελία με πιστωτική κάρτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαββάτο πρωί παραγγελία ακόμα κανένα νεότερο. Σήμερα που κοίταξα στο site βλέπω ότι η κατάσταση έχει αλλάξει και είναι "σε εξελιγμένη αναζήτηση...."

Θα είναι τρελή ξενέρα αν φάω άκυρο καθώς έχω κάνει προετοιμασίες...  :fear:

 

p.s. (παραγγελία με πιστωτική κάρτα)

Παραλαβή από κατάστημα ή στο σπίτι έβαλες; Εγώ παραγγελία Παρασκευή αργά το απόγευμα και είμαι στη κατάσταση που λέω παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράδοση στο σπίτι έβαλα καθώς είναι αδύνατο να χωρέσει στο αυτοκίνητό μου.

Αγχώθηκα τώρα άσχημα διότι έταξα την 40" sammy που έχω στον πεθερό και έχει κάνει ήδη χώρο ο καημένος για να την πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαββάτο πρωί παραγγελία ακόμα κανένα νεότερο. Σήμερα που κοίταξα στο site βλέπω ότι η κατάσταση έχει αλλάξει και είναι "Σε εκτεταμένη αναζήτηση...."

Σύμφωνα με το "Σε εκτεταμένη αναζήτηση...." που σου βγάζει και με το ιστορικό του Public σε θέμα "λαθών¨(πολύ άσχημο απο προσωπική εμπειρία και γενικά ασχημο μέσα στο φόρουμ) πιστεύω πως υπάρχει πιθανότητα ακύρωσης, μην σε πάρει από κάτω όμως :-).

 

Εγώ Παρασκευή απόγευμα παραγγελία, λίγο μετά αφού την έβαλε το κατάστημα, και είναι "Σε διαδικασία συλλογής". Υπάρχει κάποιος που παρέλαβε μιας και σήμερα είναι η πρώτη εκτιμώμενη ημέρα παράδοσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Παρασκευή απόγευμα παραγγελία, λίγο μετά αφού την έβαλε το κατάστημα, και είναι "Σε διαδικασία συλλογής". Υπάρχει κάποιος που παρέλαβε μιας και σήμερα είναι η πρώτη εκτιμώμενη ημέρα παράδοσης;

 

παρομοια περιπτωση εριξα παραγγελια Παρασκευη απογευμα, σημερα εδινε και καλα δυνατοτητα παραδοσης.

 

Επικοινωνησα με το τηλεφωνικο τους κεντρο και μου ειπαν οτι σημερα εγινε δεσμευση του προιοντος στο ονομα μου, αρα αυριο θα γινει μεταφορα απο τις αποθηκες τους στο καταστημα που επιθυμω να παραλαβω κι αν ειμαι ιδιαιτερα τυχερος μπορει αυριο να την εχω, αλλιως απο Πεμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρομοια περιπτωση εριξα παραγγελια Παρασκευη απογευμα, σημερα εδινε και καλα δυνατοτητα παραδοσης.

 

Επικοινωνησα με το τηλεφωνικο τους κεντρο και μου ειπαν οτι σημερα εγινε δεσμευση του προιοντος στο ονομα μου, αρα αυριο θα γινει μεταφορα απο τις αποθηκες τους στο καταστημα που επιθυμω να παραλαβω κι αν ειμαι ιδιαιτερα τυχερος μπορει αυριο να την εχω, αλλιως απο Πεμπτη

Και μετά από αυτή την εξέλιξη η κατάσταση παραγγελίας τι λέει; ''Σε διαδικασία συλλογής'' ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους τυχερούς παρέλαβαν προτεινόμενες ρυθμίσεις για την εικόνα.

 

 

Viewing Mode: True Cinema

Backlight: 45

Contrast: 75

Brightness: 0

Colour: 50

Tint: 0

Sharpness: 50

Colour Temperature: Warm2

Vivid Colour: Off

Adaptive Backlight Control: Low

Ambient Sensor: Off

Noise Reduction: Off

MPEG Noise Reduction: Off

Advanced Settings

Contrast Control: Off

Colour Gamut: Normal

White Balance (2-point): Red Gain 0, Green Gain -5, Blue Gain -1, Red Cutoff 0, Green Cutoff 0, Blue Cutoff 0

Colour Management: Red (H 0, S 0, L -6), Green (0, 0, 3), Blue (0, 0, -4)

Gamma: 2.2

Option Settings

Film Cadence Mode: On if applicable

Screen Settings

16:9 Overscan: Off

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήρε τηλέφωνο το πρωί ένας ευγενέστατος κύριος και με ενημέρωσε ότι η συγκεκριμένη τηλεόραση εξαντλήθηκε σε μαύρο. Με ρώτησε αν ενδιαφέρομαι για το ίδιο μοντέλο σε άσπρο χρώμα προκειμένου να δεσμευτεί απο τον προμηθευτή και να την παραλάβω τις επόμενες μέρες. Ασφαλώς και δέχτηκα καθώς μου αρέσει (μπορώ να πώ περισσότερο για τον χώρο μου) σε άσπρο χρώμα.

Πολύ καλή αντιμετώπιση λοιπόν απο το public. Eύχομαι και οι υπόλοιποι που περιμένετε να έχετε καλά νέα. :)

 

 

p.s διαπιστώνω τώρα ότι μου ήρθε μήνυμα στο κινητό και μήνυμα στο email μου. H τηλεόραση έχει σταλεί στην ACS και αναμένεται να παραδωθεί αύριο 02/10. Τέλεια!!

Η tv είναι αυτή:

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/tv/tileoraseis/tileorasi-panasonic-tx-42as600w-smart-led-full-hd/prod6110073pp/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...