Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desktop Screenshots Thread


Pa0ki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου κάνει εντύπωση, πόσοι ινσομνίτες τελικά ασχολούνται με iOS. Φυσικά στη τελική, γι' αυτόν που δεν θέλει να ασχοληθεί ή δε το έχει με τη τάξη.. τα iOS αυτομάτως δείχνουν πιο όμορφα, πιο μαζεμένα από το χάλι που μπορεί να φτάσει να έχει ένα Windows Desktop.

Screenshot_2014_12_22_03_15_42.png


Υ.Γ: Να αναφέρω πως ο Muchacho με ψάρωσε αφάνταστα με το περιβάλλον που ανέβασε. Ανέβασε επίσης λίγο τη πίεση μου, και τέλος κατέβασε για ένα ακόμη επίπεδο την ανθρωπότητα στα μάτια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαι και εγώ :D

 

 

kuTntkb.jpg

 

 

Οι μπάρες που βλέπετε είναι equalizer bar και ότι ήχο παίζει το pc κουνιούνται και αυτά ανάλογα... Όμορφο αλλά τρώει αρκετό cpu (22% με αυτά on)

 

Ήταν έτοιμο το skin, έκανα βέβαια κάποιες αλλαγές και πρόσθεσα και τις μπάρες usage και τα σχετικά... Κούραση το rainmeter :P

ΤΟ ΘΕΛΩ!!! Πως μπορώ να το έχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το ζητάς :P... 

 

Σου δίνω τα αρχεία απλά τα είχα κάνει backup εδώ και καιρό και νομίζω πως είναι χύμα. Τώρα απλά κάνε ένα backup τα υπάρχοντα και πέρνα αυτά. Από ρυθμίσεις μπορεί να χρειαστεί να πειράξεις κάτι, αν έχεις άλλη ανάλυση πέρα από 1920x1080 θα χρειαστεί αρκετά ακόμα και photoshop :P

 

https://mega.co.nz/#!gcwXAL6Q!JTpWWYLXIu8879mWOm9IGeeOArbNTmQlq_OhvvVLUSI

 

Υ.Γ. Σίγουρα θα χρειαστεί να αλλάξεις το όνομα του επεξεργαστή! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

καθαρο :P

 

αυτα που χρειαζομαι ειναι πανω (chrome,folders,vlc,skype) τα αλλα με το window key σε tiles

 

https://www.dropbox.com/s/6bhbe9iue08oif4/Screenshot%202015-02-12%2019.02.06.png?dl=0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...