Προς το περιεχόμενο

Free AVG Internet Security 2015 4 Year License


funeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σου newtech :-)

Ειναι γενικα σωστα αυτα που αναφερεις αλλά ειδικοτερα για το avg δεν ισχυουν, σχεδον 2 χρονια τωρα υπαρχει προσφορα για τους χρηστες huawei (και καλα) που δινει trial για 1 χρονο, ειτε για av ειτε για is.

Η προσφορα ειναι επισημη, ισχυει ακομη και τωρα και επιβεβαιωνω οτι παιζει μια χαρα σε πολλους Η/Υ που ειχα βαλει. Την ειχαμε κοινοποιησει κατα καιρους στο θεμα δωρεαν λογισμικου. Το serial ειναι το ιδιο για ολους.

 

Δεν ειναι επισης τυχαιο το αντιστοιχο καθεστως για την android εκδοση που ξεκινησε περισυ και παρολα αυτα, ισχυει ακομη. Μολις βρω χρονο θα ανοιξω σχετικο θεμα.

Edit!  Ειχα ανοιξει θεμα περισυ τον Γεναρη!

http://www.insomnia.gr/topic/472971-avg-antivirus-pro-2013-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-android-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%B1%CE%BD-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CE%AD%CF%84%CE%BF%CF%82-anti-theft/?hl=%2Bavg&do=findComment&comment=5205389

 

Μολις δημοσιευσα εκει και νεα προσφορα για lifetime licence που ξεκινησε περισυ τον Σεπτεμβριο και επισης παιζει ακομη. Φαινεται οτι ειναι η πολιτικη της avg γενικοτερα λοιπον.

 

--

 

Αυτη η νεα προσφορα, ειναι μια γερη αντεπιθεση στο κατεστημενο των antivirus, καθως αν συνεχισει να λειτουργει (προσωπικα πιστευω οτι ειναι οκ), θα καταστησει συντομα το avg σε νο.1 παγκοσμιως σε αριθμο εγκαταστασεων/χρηστων.

 

Σε καθε περιπτωση, δεν χρειαζεται να το κανουμε σηριαλ, αφου σημερα 'παιζει' μια χαρα.

Οπως ειπε και ενας φιλος παραπανω, ακομη και αν κατι παει στραβα στο μελλον, μπορειτε να το ξηλωσετε και να βαλετε οποιοδηποτε αλλο της επιλογης σας ή το αντιστοιχο trial ενος ετους.

 

Σημειωση για οσους το εγκαταστησουν. Προτιμηστε custom εγκατασταση και αφαιρεστε το διαφημιστικο pc analyser. Μετα την εγκατασταση ή αργοτερα σε update, μπορει να σας βγαλει μηνυμα για αποδοχη αλλαγων τυπου search engine κλπ, επιλεξτε αφοβα decline.

(Ισως αυτοι ειναι οι λογοι που επιτρεπουν να το προσφερει δωρεαν, ενδεχεται στο μελλον να βαλει νεα διαφημιστικα modules).

 

Δεν θα διαφονισω.. για Εργασιακο χωρο πχ ομως που υπαρχουν ελεγχοι για παράνομο Sofware δεν ειναι οτι καλύτερο.. 

Εκτος αν πρωτα αυτος που θα το κάνει install παρει τηλ η μιλήσει με την AVG ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν ξέρω ποιες είναι οι δικές σας εντυπώσεις από το AVG αλλά εμένα είναι οι χειρότερες. Δεν γνωρίζω αν η 2015-14 έφτιαξε καθόλου καθώς έχω κάποια χρόνια που ούτε ζωγραφιστό δε θέλω να το δώ. Απελπιστικά βαρύ που γονατίζει τα παλαιότερα τουλάχιστον PC. Όπου το έβρισκα (στην free έκδοση) το έβγαζα για να βάλω το πολύ ελαφρύτερο AVAST (πάλι στην free έκδοση που περιλαμβάνει και antispyware).

Ελπίζω να σας βολέψει αλλα πιστεύω να ετοιμάζεστε μετά από 2-3 μηνες να σας πει "άκυρο" (πάγια τακτική και άλλων "registered" με κλειδιά που υπάρχουν στο net εμπορικών AV).

 

Όπως και να έχει προσωπικά ούτε στο τσάμπα δε το ξαναδοκιμάζω αν και μπορεί να το αδικώ (έχω χρόνια να το δοκιμάσω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο αφορα το αν ειναι βαρη η οχι το εχω περιπου 3 μηνες στο συστημα της υπογραφης μου και μονο θετικα εχω να πω, το avast ηταν πιο βαρυ σε σχεση με το avg, ειχα δοκιμασει 4-5 αλλα το avg  εκατσε καλυτερα απ ολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελικα μολις παω να κανω reactivate δεν προχωραει ....και δειχνει οτι το κλειδι ειναι valid ......μαλλον δεν προλαβα

 

τελικα το πηρε και να δουμε ποσο θα κρατησει :-D

Επεξ/σία από kostasbm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το βαλα κι εγω σε 2 μηχανηματα . Ολα ΟΚ με το installation κλπ . Παιδες δεν φαίνεται παράνομο , εγω θα έλεγα οτι είναι μέρος απο κάποιο promote που έκανε η AVG . 

 

Υ.Γ. Σχετικά με κάποιους φίλους που λένε οτι είναι βαρύ . Ισως είναι λίγο πιο βαρύ απο ενα "απλο" antivirus , διοτι είναι πλήρες "internet security" πακετο . Οπότε είναι λογικό . Τώρα στο διπύρινο 7-ετίας laptop μου δεν βλέπω κανένα απολύτως πρόβλημα . Οπότε τα πάντα είναι σχετικά .

 

Υ.Γ.2 Ευχαριστώ τον TS .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εληξε απο οτι βλεπω δεν το προλαβαμε

το εβαλα μονο σε 1 υπολογιστη  :-D

(ωραια σελιδα παντως)

 

edit παραπληροφορηση για 1 χρονο λεει ισχυει ακομα

http://dailysoftwaredeal.com/seller/avg-antivirus-pro-2015-1-year/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το έβαλα κανονικά.

 

cheers σε όλους και ευχαριστώ πολύ. τώρα εάν είναι παράνομο ποιος ξέρει; αν το κόψουν το έκοψαν.

 

durutti αυτό που δίνεις είναι το antivirus και όχι το internet security
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα avast free, μολις το εβαλα και ειναι 1 year free trial pro version. δεν με χαλασε και ιδιαιτερα.
Ευχαριστω για το heads-up

 

update:

 

τελικα εχει και το 4 year offer ακομα

 

http://dailysoftwaredeal.com/seller/avg-internet-security-2015-4-year-licesne/

 

 

8MEH-RJR4R-7FDJ6-NL3DA-CRXQC-J­EMBR-ACED

 

 

το εβαλα και οντως δουλεψε μια χαρα. 4 years licence.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εδω μπορειτε να βρειτε πολλα περισσοτερα κλειδια

 

http://www.pcsoftmag.com/2014/09/avg-internet-security-2015-blocks.html

 

προκειται βεβαια για απατη (τα κλειδια ειναι watermarked: EMBR-ACED)

 

EMBRACE ειναι και το ονομα ενος απο τα πιο γνωστα scene groups.

 

Προτεινω να γινει lock ή και delete στο topic.

­
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εδω μπορειτε να βρειτε πολλα περισσοτερα κλειδια

 

http://www.pcsoftmag.com/2014/09/avg-internet-security-2015-blocks.html

 

προκειται βεβαια για απατη (τα κλειδια ειναι watermarked: EMBR-ACED)

 

EMBRACE ειναι και το ονομα ενος απο τα πιο γνωστα scene groups.

 

Προτεινω να γινει lock ή και delete στο topic.

­

Τι σημαίνει αυτό φίλε; εμείς που το βάλαμε έχουμε θέμα; από ιούς κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εβαλα ολα καλα αλλα το εκανε ποιο αργο το pc οποτε το αποχαιρετησα

 

παρατηρησε καποιος αλλος τα ιδια?///

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...