Προς το περιεχόμενο

Free AVG Internet Security 2015 4 Year License


funeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για ποια μουφα λετε? εγω το ενεργοποιησα απο την πρωτη στιγμη και μεχρι σημερα δεν εχω θεμα :-D

Όταν κάνει update και γυρίζει σε free, κάτι σημαίνει. Έχει γίνει και ολόκληρη συζήτηση. Και ναι, ο κωδικός ισχύει. Ακόμη και σε όσους έγινε free, ξαναδουλεύει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάνει update και γυρίζει σε free, κάτι σημαίνει. Έχει γίνει και ολόκληρη συζήτηση. Και ναι, ο κωδικός ισχύει. Ακόμη και σε όσους έγινε free, ξαναδουλεύει.

Εμένα φίλε μετά από update δε γυρίζει free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο ξήλωσα μόλις γύρισε από Internet Security σε απλό Antivirus Free. Προσωπικά όσο το δούλευα 1 στις 10 φορές μου κόλλαγαν τα windows στο boot με το που φόρτωνε το μισό desktop. Αν κάποιος έχει παρατηρήσει παρόμοιο θέμα με τα Windows του, τότε να ξέρει ότι φταίει το AVG. Νόμιζα ότι έφταιγε το Speedfan που είχα στο start up σε συνδυασμό με την Gigabyte, αλλά δεν είχα πολύ δώσει σημασία μιας και συνήθως χρησιμοποιούσα suspend.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο ξήλωσα μόλις γύρισε από Internet Security σε απλό Antivirus Free. Προσωπικά όσο το δούλευα 1 στις 10 φορές μου κόλλαγαν τα windows στο boot με το που φόρτωνε το μισό desktop. Αν κάποιος έχει παρατηρήσει παρόμοιο θέμα με τα Windows του, τότε να ξέρει ότι φταίει το AVG. Νόμιζα ότι έφταιγε το Speedfan που είχα στο start up σε συνδυασμό με την Gigabyte, αλλά δεν είχα πολύ δώσει σημασία μιας και συνήθως χρησιμοποιούσα suspend.

Κάποια εναλλακτική προσφορά παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το AVG δεν ξέρω. Για το αντίστοιχο BitDefender παίζουν κάτι σειριακοί για 6-9 μήνες.

Try BitDefender free for 6 months (Expires tomorrow) - MajorGeeks

Η προσφορά λέει ότι λήγει 24 του μήνα, αλλά φαντάζομαι θα παίζει λίγες ώρες ακόμα, όσες ώρες είμαστε μπροστά εμείς.

Δεν το έχω δοκιμάσει για να δω κατά πόσο παίζει.

Τώρα γενικά παίζουν αρκετά extended trials αλλά θέλει λίγο googling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγκατέστησα το AVG με Licecne expiration 26/02/2018.

Thx στο ts!

Πιστεύεις θα φτάσει έστω κοντά στην παραπάνω ημερομηνία; Εγώ με αυτά που διαβάζω δεν θα ήμουν σίγουρος. 

 

 

Προσωπική μου άποψη βάλτε κάτι άλλο χωρίς "σπασίματα" και "δήθεν πειρατικά κλειδιά" τα οποία συχνά είναι απλά κράχτες για να προτιμήσετε ένα προϊόν. Δεν ξέρω παιδιά, αλλά εμένα η ιστορία μου είναι γνωστή. Τάχα πειρατικό κλειδί για.. 5 χρόνια και μετά από τρεις μήνες σταματάει να λειτουργεί.. Κράχτης δλδ. Αν δε σας συνέβη ακόμα μάλλον σύντομα θα σας συμβεί (ποιος ξέρει τι time bomb έχει υλοποιήσει)..

 

Το AVG δεν ήταν και το καλύτερο όταν το δούλεψα πριν χρόνια. Βολεύομαι με κανονικά δωρεάν (AVAST πχ) και χωρίς "internet security" (βάλτε το πολύ ΚΑΙ έναν free personal firewall, είναι αρκετό).

 

Τες πα.. έχει πλάκα να διαβάζω ότι ακόμα παίζει αυτό το παλιό κολπάκι από τις εταιρίες των AV. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις θα φτάσει έστω κοντά στην παραπάνω ημερομηνία; Εγώ με αυτά που διαβάζω δεν θα ήμουν σίγουρος. 

 

 

Προσωπική μου άποψη βάλτε κάτι άλλο χωρίς "σπασίματα" και "δήθεν πειρατικά κλειδιά" τα οποία συχνά είναι απλά κράχτες για να προτιμήσετε ένα προϊόν. Δεν ξέρω παιδιά, αλλά εμένα η ιστορία μου είναι γνωστή. Τάχα πειρατικό κλειδί για.. 5 χρόνια και μετά από τρεις μήνες σταματάει να λειτουργεί.. Κράχτης δλδ. Αν δε σας συνέβη ακόμα μάλλον σύντομα θα σας συμβεί (ποιος ξέρει τι time bomb έχει υλοποιήσει)..

 

Το AVG δεν ήταν και το καλύτερο όταν το δούλεψα πριν χρόνια. Βολεύομαι με κανονικά δωρεάν (AVAST πχ) και χωρίς "internet security" (βάλτε το πολύ ΚΑΙ έναν free personal firewall, είναι αρκετό).

 

Τες πα.. έχει πλάκα να διαβάζω ότι ακόμα παίζει αυτό το παλιό κολπάκι από τις εταιρίες των AV. 

 

Με το που λήξει, θα εγκαταστήσω κάτι άλλο. Μάλλον Avira.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

http://sharewareonsale.com/s/free-avg-internet-security-2014-54-99-value

 

Για 1 χρόνο, κανονική άδεια και με ξεχωριστούς σειριακούς για τον καθένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...