Προς το περιεχόμενο

μπορειτε να μπειτε chatroulette;


GoDRiC-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για καποιο λογο απο χθες δε μπορω να μπω στο συγκεκριμενο site.... προχθες εμπαινα κανονικα και τωρα οταν παταω να μπω μου γραφει πανω αριστερα οτι το RTMP server : connection failed, καθως το CR server και RTMFP server ειναι μεσα κανονικα.... στο μοντεμ μου δεν εχω κανει καμια αλλαγη μονο χθες το πρωι το εβγαλα λιγο να το καθαρισω και μετα το εβαλα αλλα δεν εκανα κατι λαθος... ουτε χαλασα τιποτα... ολα λειτουργουν μια χαρα μονο στο chatroulette δε μπορω να μπω... στην αρχη σκεφτηκα μηπως ειναι προβλημα του chatroulette αλλα αφου γραφει ''user online : 709'' (τωρα) οποτε καπως θα μπαινουν αυτοι... ξερει κανεις τι φταιει; του εχει τυχει;


 


***δεν εδειξα τιποτα προστυχο***


***καλυτερα μην αρχισετε να λετε πως ειμαι ενας αξιολυπητος που μπαινω εκει καθημερινα, απλα καμια φορα για χαβαλε***


 


 


ευχαριστω!


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ναι γι'αυτο μιλαω... εστειλα σε καμια 10αρια ατομα να μπουνε και καποιοι μπηκαν καποιοι εχουν το ιδιο προβλημα.... εμενα εμπαινε κανονικα προχθες αλλα τωρα εχει το προβλημα που λεω στο αρχικο post.... κατι με τα δικτυα δε παιζει ρε παιδια; συνδεση, μοντεμ δεν ξερω.... καποιος γνωστης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε.

χαχ τι εννοεις; :(

 

στην ουσια ζηταω καποιο που να του εχει ξανασυμβει ή καποιον που να ξερει απο δικτυα... μηπως ανοιξα το ποστ σε λαθος μερος;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σε bannaραν ειναι απιθανο ? :X

ναι , υπάρχει κόσμος που έδειχναν ακόμα και το πουλί τους και μπορούν να μπουν ακόμα (με την ίδια ip)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααχαχαχαχ!!!!

 

ναι , υπάρχει κόσμος που έδειχναν ακόμα και το πουλί τους και μπορούν να μπουν ακόμα (με την ίδια ip)

 

αχαχααχχα.... να φανταστω συμμετεχεις και συ ????  :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...