Προς το περιεχόμενο

Χαμενο galaxy s4 !!!!!!


giannakos94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια  σοσ δεν βρισκω σμρ το κινιτο μου γυριζοντας σπιτι . Παιρνω τηλ χτυπαει δεν το σηκωνει κανεις 
ειναι και στο αθορυβο. υπαρχει καποιος τροπος να το εντοπισω η να το κανω να χτυπησει? Δεν ειχα βαλει καμια τετοια εφαρμογη γενικα δεν ειχα κανει τπτ σε τετοια περιπτωση . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια  σοσ δεν βρισκω σμρ το κινιτο μου γυριζοντας σπιτι . Παιρνω τηλ χτυπαει δεν το σηκωνει κανεις 

ειναι και στο αθορυβο. υπαρχει καποιος τροπος να το εντοπισω η να το κανω να χτυπησει? Δεν ειχα βαλει καμια τετοια εφαρμογη γενικα δεν ειχα κανει τπτ σε τετοια περιπτωση . 

 

Είναι απολύτως βέβαιο ότι βρίσκεται όντως στο σπίτι και απλά δεν το ακούς; Ελπίζω ότι όντως έτσι είναι, αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το κινητο βρεθηκε. μου ειχε γλιστρησει απο τη τσεπη σε ΑΣΤΙΚΟ και το βρηκε ο οδηγος.και το πηρα απο το σταθμαρχιο.
τι να πω .. απλα αγιο ειχε τι  να πω.
υπαρχει καποιος τροπος να το εντοπισω σε περιπτωση κλοπης κτλ ?η εφαρμογη της samsung χρειαζεται gps και ιντερνετ ανοιχτα για να εντοπιστουν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ολα αυτα τρωνε μπαταρια γιατι αν ενεργοποιησεις την ευρεση τοποθεσιας ανετα θα χει και αλλα 2-3 προγραμματα που ζητανε το ιδιο... Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cerberus the best!!! δοκιμασε το

δυνατο το cerberus,το ειχα πριν μια 3ετια σε ενα xperia arc s που ειχα.Απλα απ οτι θυμαμαι ειναι trial και το κανονικο πλερωνεις για να το αγορασεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cerberus the best!!! δοκιμασε το

οντως το ειδα πολυ δυνατο... αυτα που λεει τα κανει σε τωρινες adroid εκδοσεις? γτ λεει οτι αυτοματο ανοιγμα gps κτλ 

γινετε σε χαμηλοτερες απο 2.3.3 or something

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δυνατο το cerberus,το ειχα πριν μια 3ετια σε ενα xperia arc s που ειχα.Απλα απ οτι θυμαμαι ειναι trial και το κανονικο πλερωνεις για να το αγορασεις!

ναι και η αγορα κοστιζει 3€ και μπορεις να το βαλεις μεχρι σε 5 συσκευες!

 

οντως το ειδα πολυ δυνατο... αυτα που λεει τα κανει σε τωρινες adroid εκδοσεις? γτ λεει οτι αυτοματο ανοιγμα gps κτλ 

γινετε σε χαμηλοτερες απο 2.3.3 or something

 

αυτο που διαβασες λεει οτι δουλευει σε συκευες που εχουν εκδοση ανδροιδ 2.2 και μετα (ειναι σαν να λεμε οτι υποστηριζει οσα τα XP και οσα windows εχουν βγει μετα απο αυτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που διαβασες λεει οτι δουλευει σε συκευες που εχουν εκδοση ανδροιδ 2.2 και μετα (ειναι σαν να λεμε οτι υποστηριζει οσα τα XP και οσα windows εχουν βγει μετα απο αυτα)
 

πω αντιστροφα το ειχα ο μ^$@ ας διαβασει.. στ πολυ γρηγορα βεβαια.. 
Το χρησιμοποιησες στη πραξη ποτε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ευτυχως δεν χρειαστηκε ποτε (και ελπιζω να μην χρειαστει κιολας :P )

 

αλλα τα εχω δοκιμασει ωστε να δω πως και αν δουλευουν και ολα δουλεψαν ρολοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως δεν χρειαστηκε ποτε (και ελπιζω να μην χρειαστει κιολας :P )

 

αλλα τα εχω δοκιμασει ωστε να δω πως και αν δουλευουν και ολα δουλεψαν ρολοι!

xaxaxa οντως. Μακαρι γτ σε φευγει η ψυχη ειδικα σε ακριβα μοντελα... και σαν μην φτανει αυτο λες τωρα το χαιρεται αλλος :P

 

το κατεβαζω ηδη.. να σαι καλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...