Προς το περιεχόμενο

Αυξηση πελατων σε καταστημα με games


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια,

 

Εχω πιασει δουλεια (!!!) σε ενα καταστημα που εχει ηδη τεχνολογιας και το αφεντικο με εχει παει στο τμημα των games. Το μαγαζι ομως δεν εχει καθολου κοσμο στα games παρα την μεγαλη ποικιλια παιχνιδιων. Ειμαστε και επαρχια βεβαια και τα πραγματα ειναι πιο δυσκολα αλλα δεν ειναι δικαιολογια. Το αφεντικο με εχει ρωτησει τροπους να αυξησουμε την πελατεια του εχω δωσει καποιες λυσεις (διοργανωση τουρνουα παιχνιδιων με εκπτωσεις στους συμμετεχοντες, δημιουργια demo κονσολων κλπ) αλλα δεν του αρεσαν οι ιδεες. Μπορειτε να μου δωσετε καμια ιδεα μπας και ηρημησει και με αφησει να δουλεψω ?? :D :D

 

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων,

Καθε προταση καλοδεχουμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαλε στα 2 games και ενα μικρο δωρακι η ενα τριτο παλιο game αν μπορειτε.Για αρχη τουλαχιστον.

Παιζουν ρολο και οι τιμες γιατι υπαρχει και το σκρουτζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κρασιά. Απορώ που υπάρχουν ακόμα ιντερνετ καφέ.

στην περιοχή μου έξω απο την Πάτρα άνοιξαν 2 ιντερνετ καφέ σε 1 χρόνο , με το που έκλεισε το ένα άνοιξε άλλο στον ίδιο χώρο αχαχ

ειναι λίγα μέτρα απο Λύκειο/γυμνάσιο πάνω σε κεντρικό δρόμο και βάραγαν/βαράνε μύγες. 

 

σπάνια ξα δεις 2-3 άτομα και έχει πάνω απο 20 pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μιαλαει για νετ καφε!

 

μιλας για franshice αλυσιδας ετσι?αφου δεν εχει κοσμο τι να σ αφησει να δουλεψεις?

καλα πες του να πας και σε αλλο τμημα αντι να εισαι μονο στα games γιατι δεν νομιζω οτι θα μεινεις...

τα ντεμο αν δεν κανω λαθος τα προμοταρουν οι εταιριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνε οι "καλές" εποχές γιαυτά τα μαγαζιά 
πλεον ο καθένας (λεεεεεεεεμε τώρα) ξέρει να αγοράζει φθηνότερα και δε θα μπει στην διαδικασία να έρθει στο μαγαζί να σκάσει +20 euro πχ 

demo υπάρχουν , video υπάρχουν , βλέπεις τι σ αρέσει το παραγγέλνεις κ έρχεται σπίτι σου στην καλύτερη δυνατή τιμή 
μη πιάσουμε κ το άλλο θέμα με το θείο, γενικά τα μαγαζιά με games αν δεν κάνουν άλλα πράγματα όπως τσιπαρίσματα κλπ δεν βγαίνουν , δύσκολα θα έχουν δουλειά και ιδικά αν το αφεντικό δεν βάζει προσφορές άντε κλαφτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφεντικο με εχει ρωτησει τροπους να αυξησουμε την πελατεια του εχω δωσει καποιες λυσεις (διοργανωση τουρνουα παιχνιδιων με εκπτωσεις στους συμμετεχοντες, δημιουργια demo κονσολων κλπ) αλλα δεν του αρεσαν οι ιδεες. .

τι ακριβως δεν του αρεσε σε αυτες τις μια χαρα ιδεες?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ολα αυτα κοστιζουν και αυτος θελει τζαμπα λυσεις!

Αν θελει τζαμπα  λυσεις πες τον να στιψει την κεφαλα του και να μην στα κανει Zepellin...Οσο για τις ιδεες σου μια χαρα με φανηκαν...Στην τελικη πες τον οτι τα μεταξωτα βρακια θελουν επιδεξιους κωλους.Δεν θα σαλταρεις εσυ κι αυτος θα περιμενει λυση στο πιατο.Ας μην ανοιγε καταστημα,ή εστω,ας ειχε τις ιδεες αυτος απο πριν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσάμπας πέθανε (η προσλήφθηκε στους κακομουτσουνους, whatever).

Αν δε βρέξει κωλο το αφεντικό ψάρι δε πιάνει κοινώς να στήσει εκεί μέσα καμία κονσόλα να παίζει κανένα πιτσιρικι μπας και ψηθει (οι μεγάλοι πλέον δεν έχουμε χαρτζιλίκι για να το τρώμε σε μλκς)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να το κλεισει το μαγαζακι του

 

Γεια σας παιδια,

 

Εχω πιασει δουλεια (!!!) σε ενα καταστημα που εχει ηδη τεχνολογιας και το αφεντικο με εχει παει στο τμημα των games. Το μαγαζι ομως δεν εχει καθολου κοσμο στα games παρα την μεγαλη ποικιλια παιχνιδιων. Ειμαστε και επαρχια βεβαια και τα πραγματα ειναι πιο δυσκολα αλλα δεν ειναι δικαιολογια. Το αφεντικο με εχει ρωτησει τροπους να αυξησουμε την πελατεια του εχω δωσει καποιες λυσεις (διοργανωση τουρνουα παιχνιδιων με εκπτωσεις στους συμμετεχοντες, δημιουργια demo κονσολων κλπ) αλλα δεν του αρεσαν οι ιδεες. Μπορειτε να μου δωσετε καμια ιδεα μπας και ηρημησει και με αφησει να δουλεψω ?? :D :D

 

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων,

Καθε προταση καλοδεχουμενη.

το περιεργο θα ταν να μας ελεγες πως ξεσκιζεσαι στη δουλεια...και που σακομα τα καλυτερα ερχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...