Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch] LG G Watch (ANDROID). 145€ Amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

110€ στη Γαλλια για οποιον εχει κονε (μπορει και να το στελνει Ελλαδα;; ), από μαγαζι που ανηκει στον ιδιο ομιλο με το γνωστο play.com (rakuten)

http://www.priceminister.com/offer/buy/390486681/lg-w100-g-watch-smartwatch-1-65-ips-touch-android-wear-black.html

http://www.priceminister.com/offer/buy/390486421/lg-g-watch-w100-italia-wh-gold.html

 

Αdd, βλεπω στο Γαλλικο κατάστημα που δινω, εχει και κουπονι -10€ στα ρολογια πιθανότατα και σε αυτο , αν ναι, παει στα 100 ευρω. Εχει και ένα άλλο banner που μιλαει για 10% για σημερα για ολο το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

110€ στη Γαλλια για οποιον εχει κονε (μπορει και να το στελνει Ελλαδα;; ), από μαγαζι που ανηκει στον ιδιο ομιλο με το γνωστο play.com (rakuten)

http://www.priceminister.com/offer/buy/390486681/lg-w100-g-watch-smartwatch-1-65-ips-touch-android-wear-black.html

http://www.priceminister.com/offer/buy/390486421/lg-g-watch-w100-italia-wh-gold.html

 

Αdd, βλεπω στο Γαλλικο κατάστημα που δινω, εχει και κουπονι -10€ στα ρολογια πιθανότατα και σε αυτο , αν ναι, παει στα 100 ευρω. Εχει και ένα άλλο banner που μιλαει για 10% για σημερα για ολο το site.

 

Αυτο που παραθεσες ειναι ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ κομματι (το αναφερει μαλιστα) "Produit neuf en vitrine (d'où la boite ouverte)"

Και μαλιστα λεει οτι επιστροφες ΔΕΝ γινονται δεκτες και δεν εχει ΚΑΝ το BarCODE πανω. αρα μιλαμε για ενα μεταχειρισμενο (2 ουστιαστικα) κομματι.

το 2ο λινκ με βγαζει στα 180€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απλα δεν τα προλαβες. 2 μερες πριν εγινε το ποστ στο οποιο μολις απαντησες.

 

Ουτε του θεματος σου υπαρχει στο αμαζον εδώ και 2 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα δεν τα προλαβες. 2 μερες πριν εγινε το ποστ στο οποιο μολις απαντησες.

 

Ουτε του θεματος σου υπαρχει στο αμαζον εδώ και 2 μερες.

 

 

Ειναι μεταχηρισμενα και υπαρχουν ακομα, Δεν εχει να κανει με το οτι δεν προλαβα. Δεν στελνουν καν ελλαδα αυτα

Προσφορες που στελνουν ελλαδα ποσταρουμε οχι αν εχει καποιος ΚΟΝΕ!

Και στην τσεχια εχει καλη τιμη αλλα δεν στελνει ελλαδα. Δεν λεει κατι αυτο. Ποσταρουμε κατι που μπορει να αποσταλει Ελλαδα και οχι αν καποιος καπου εχει καποιον!

Η τιμη για καινουριο ηταν αριστη για αυτο και σε 2 μερες εξαντιλιθικε σε αυτην την τιμη.

Αν το πουλαει καποιος εκθεσιακο στα 100+20 ευρω μεταφορικα δεν λεει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πω πω σπαμαρισμα, εσυ εγραψες για συγκριτικες  τιμες στην Ευρωπη, και φυσικα αναφερθηκες σε μαγαζια που δεν στελνουν Ελλαδα. Σε αυτά απαντησα και βγαινεις 2 μερες μετα που εχουν αλλαξει όλα (δεν υπαρχουν οσα υπηρχαν ουτε στο δικο μου ποστ ουτε καν στο δικο σου) και τι γραφεις τωρα και τι ζορι τραβας που βγαινεις να κανεις μαθημα με υφος για το τι ποσταρουμε και τι οχι; Ειπε κανεις ότι η τιμη ηταν κακη ή δεν ξερω τι άλλο;

 

ΕΛΕΟΣ.

 

Αυτά από μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σπαμαρω.
Επισεις οπως δεν μιλαω εγω ασχημα σε σενα μην μου γραφεις τι ζορι τραβαω.
Οι τιμες ηταν συγκριτικές διοτι στο skroutz δεν υπαρχει. Ολες οι τιμες ηταν απο το προϊόν καινούριο.
Σε διορθοσα (και συγνώμη) γιατι αυτο που ποσταρες ειναι μεταχιρισμενο αρα καμια σχεση η τιμη.
Και μαθημα δεν εκανα σε κανεναν! Πολυ απλα προστατεψα ατομα που ισως να πιστευαν οτι ειναι καινουριο και αυτο οπως το νομιζες εσυ. Ενα α οκ δεν το ειδα φτανει οχι να μου την λες χωρις λογο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παμε μια τελευταια προσπαθεια συνεννόησης:

Πριν 2 μερες ηταν αλλιως και στο αμαζον και στο άλλο μαγαζι. Το (Β) από τα 2 λινκ μου δεν ισχυει καν, εσυ ο ιδιος ειπες ότι τωρα το εχει άλλος πωλητης στα 180, ενω το ειχε (άλλος) στα 110. Γιατι θεωρεις δεδομενο ότι ηταν πριν 2 μερες τα πραγματα όπως είναι τωρα στο (Α) λινκ; Ουτε στο λινκ του αμαζον δεν είναι όπως τοτε. Για το ότι τωρα είναι εκθεσιακο κομματι καλα εκανες και το αναφέρεις, αλλα αυτό δεν σημαινει ότι ηταν και πριν 2 μερες, οποτε γιατι να πω "οκ δεν το ειδα;". Οποιος θελει να το παρει θα το ψαξει να δει αν εχει μεταφορικα, αν στελνει Ελλαδα κλπ. Όπως ειπα και στο #2 ποστ.


Τελος εχουμε πει πανω από 4 φορες ότι τα κεφαλαια είναι ενδειξη "φωναζω" και ακομα τα χρησιμοποιείς όπως και στο #3 ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω σπαμαρισμα, εσυ εγραψες για συγκριτικες  τιμες στην Ευρωπη, και φυσικα αναφερθηκες σε μαγαζια που δεν στελνουν Ελλαδα. Σε αυτά απαντησα και βγαινεις 2 μερες μετα που εχουν αλλαξει όλα (δεν υπαρχουν οσα υπηρχαν ουτε στο δικο μου ποστ ουτε καν στο δικο σου) και τι γραφεις τωρα και τι ζορι τραβας που βγαινεις να κανεις μαθημα με υφος για το τι ποσταρουμε και τι οχι; Ειπε κανεις ότι η τιμη ηταν κακη ή δεν ξερω τι άλλο;

 

ΕΛΕΟΣ.

 

Αυτά από μενα.

Παμε μια τελευταια προσπαθεια συνεννόησης:

 

Πριν 2 μερες ηταν αλλιως και στο αμαζον και στο άλλο μαγαζι. Το (Β) από τα 2 λινκ μου δεν ισχυει καν, εσυ ο ιδιος ειπες ότι τωρα το εχει άλλος πωλητης στα 180, ενω το ειχε (άλλος) στα 110. Γιατι θεωρεις δεδομενο ότι ηταν πριν 2 μερες τα πραγματα όπως είναι τωρα στο (Α) λινκ; Ουτε στο λινκ του αμαζον δεν είναι όπως τοτε. Για το ότι τωρα είναι εκθεσιακο κομματι καλα εκανες και το αναφέρεις, αλλα αυτό δεν σημαινει ότι ηταν και πριν 2 μερες, οποτε γιατι να πω "οκ δεν το ειδα;". Οποιος θελει να το παρει θα το ψαξει να δει αν εχει μεταφορικα, αν στελνει Ελλαδα κλπ. Όπως ειπα και στο #2 ποστ.

 

 

Τελος εχουμε πει πανω από 4 φορες ότι τα κεφαλαια είναι ενδειξη "φωναζω" και ακομα τα χρησιμοποιείς όπως και στο #3 ποστ.

 

Ενα αυτο.

Αρα και εσυ φωνάζεις μαλλον (αν και εγω εχω γραψει 4+ φορες οτι απλα ετσι τονιζω τις λεξεις).

Οπως αναφερει και το WIKIPEDIA 

http://en.wikipedia.org/wiki/All_caps !

 

αρα λαθος ειναι αυτο που λες οτι ειναι μονο ΦΩΝΑΖΩ αλλα ειναι και ΤΟΝΙΖΩ!

Αν εγραφα μια ολοκλιρη προταση με CAPS ναι οκ... αλλα οταν ειναι 1 λεξη ειναι τονίζω.

Και ετσι να μην ηταν εγω εχω αναφερει οτι το κανω ως Τονιζω και οχι φωνάζω.

Και το κανουν αρκετοι στο Ιντερνετ οταν εχουν CAPS την μια λεξη. Δεν ειναι νομος οτι ειναι caps=shouting. To οτι το εχουν αρκετοι ως SHOUTING δεν σημαίνει οτι ειναι και ετσι!

 

LEAVE ME ALONE = Shouting

Get me the BETTER one = emphasis 

 

 

Υγ. Στα 110 ηταν παντα εκθεσιακο ελαβα μαιλ επιβεβεωσης οτι χαμηλοτερη τιμη δεν εχει παιξει σε καινουριο! αρα οχι τωρα αλλα παντα ηταν εκθεσιακο. Με χαρα να επιβεβεωσεις καπου κατι διαφορετικο αλλα ποτε δεν υπήρχε πουθενα καινουριο σε καλυτερη τιμη περαν του αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mad:

http://www.youtube.com/watch?v=30_YtZ4PYOU

 

και ον τοπικ

απο τελη αυγουστου το μαγαζι gr.mobileshop.eu το φερνει στην ελλαδα μαζι με το specialprice.(γυρω στα 229€ και προχθες/χθες στα 169€)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mad:

http://www.youtube.com/watch?v=30_YtZ4PYOU

 

και ον τοπικ

απο τελη αυγουστου το μαγαζι gr.mobileshop.eu το φερνει στην ελλαδα μαζι με το specialprice.(γυρω στα 229€ και προχθες/χθες στα 169€)!

 

Το ξερω αυτο το μαγαζι .. μπορει να κανω λαθος αλλα ειναι σλοβακικη εταιρια (κατι σαν την pixmania) που στελνει στην ευρωπη

το ρολοι το βλεπω σε μαυρο 223 και σε λευκο κοντα στα 200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υγ. Στα 110 ηταν παντα εκθεσιακο ελαβα μαιλ επιβεβεωσης οτι χαμηλοτερη τιμη δεν εχει παιξει σε καινουριο! αρα οχι τωρα αλλα παντα ηταν εκθεσιακο. Με χαρα να επιβεβεωσεις καπου κατι διαφορετικο αλλα ποτε δεν υπήρχε πουθενα καινουριο σε καλυτερη τιμη περαν του αμαζον.

"Ποτε δεν υπηρχε πουθενα καινουργιο σε καλυτερη τιμη" όταν λες, εννοεις για πελατη στην Ελλαδα ή γενικα για ολη την Ευρωπη; Ρωταω γιατι το αρχικο σου ποστ δεν κανει διακριση στην συγκριση/παρουσιαση Ευρωπαικων τιμων, αν στελνει Ελλαδα καποιο μαγαζι ή δεν στελνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιστορικο

 

Φιλε μου προς θεου δεν λεω οτι λες ψεματα..

Λογικα και αυτοι παίρνουν απο το amazon ;)

 

Υγ. Ναι ειναι αυτο το σλοβακικο μαγαζι. Το κανει συχνα αυτο. Και μαλιστα αν αγορασεις και πχ σε 1 ωρα αλλαξει η τιμη απο το αμαζον σου λενε οτι δεν υπαρχει διαθέσιμο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

20 λεπτα περιμενα απαντηση, επειδή πρεπει να φυγω και για μενα το "πουθενα" σημαινει πουθενα, οριστε ιντερνετικο κατάστημα σε τιμη που υπηρχε και προχθες:

http://www.ebay.de/itm/LG-G-Watch-W100-Schwarz-Smartwatch-fuer-LG-G3-G3-S-G2-Android-Wear-NUE-OVP-/121465454020

Καινουργιο με δωρεαν μεταφορικα για την χωρα του (Γερμανια)

και screenshot μην τυχον αλλαξει κατι:

post-83099-0-78051300-1414173320_thumb.png


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...