Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch] LG G Watch (ANDROID). 145€ Amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτα περιμενα απαντηση, επειδή πρεπει να φυγω και για μενα το "πουθενα" σημαινει πουθενα, οριστε ιντερνετικο κατάστημα σε τιμη που υπηρχε και προχθες:

 

http://www.ebay.de/itm/LG-G-Watch-W100-Schwarz-Smartwatch-fuer-LG-G3-G3-S-G2-Android-Wear-NUE-OVP-/121465454020

 

Καινουργιο με δωρεαν μεταφορικα για την χωρα του (Γερμανια)

 

και screenshot μην τυχον αλλαξει κατι:

 

attachicon.gifw100.png

 

 

 

 

Δεν συνιθιζω να απανταω σε επιλεκτικες ερωτισεις (σε σχεση με το κειμενο μου). 

 

Υγ. ωραια η τιμουλα οπως και να εχει.. η καλυτερη αυτην την στιγμη..

Θα εγραφα παραπανω αλλα ολα μπορουν να μεταφραστουν σε παραβίαση όρον κατι που δεν ηθελα.

Σε Ηλ καταστημα η τιμη ηταν η καλυτερη (amazon) .. τωρα δεν ειναι.

Απο σιτε δημοπρασιον σαφως και η τιμη αυτη ειναι αστερι! (ποσο μαλλον με καλυψη paypal).

Αυτα... :)

 

για τα caps δεν μου ειπες πάντως.. με κατηγόρησες και τελικά και ο ιδιος έγραψες caps

Για το αλλο θεμα δεν θα πω κατι γιατι ειναι ενεργια MOD και δεν πρεπει να την σχολιασω δημοσια αλλα με προσεβαλες και η ενεργεια σου δεν με καλυψε! Περιμενω ενα συγνωμη. Δεν ειμαι κατώτερος επιδει ειμαι user και εσυ MOD! δεν μπορεις να με προσβαλεις.

 

Ως mod nice catch (το ebay).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είναι νεα/σημερινη η τιμη, ξαναγραφω ότι υπηρχε και προχθες, αλλα αρκουσε που εδωσα την 100-110 και ετσι δεν εδωσα και την 119. Ευκολα την εβρισκε κανεις.
 
Οσο για τα υπολοιπα που συνεχιζεις να σχολιαζεις εμμεσως, φυσικα και δεν είναι ένα "σκετο" μελος κατι λιγοτερο από έναν mod, μην δημιουργεις εντυπώσεις ότι πιστευω το αντιθετο. Αυτό ακριβως εγραφα παντα και πιστευα/πιστευω παντα, ότι ένα μελος μπορει πολλες φορες να είναι πολύ πανω από έναν μοντ! Εσυ όμως μπορεις να φωνάζεις συνεχως σε κάθε ποστ και οι αλλοι δεν θα φωναξουν μια λεξη ουτε μια φορα;  Επισης εδωσα αρκετο χρονο με πμ πριν λιγες μερες, αλλα ουτε εκει απαντησες επι 6 ημερες.
 
Εδώ ας σταματήσουμε αυτή τη κουβεντα. Δεν είναι διαταγή όπως πιθανον βλέπεις και αυτή τη γραμμη, αλλα αφου δεν υπαρχει ανοιχτος ο δρομος του πμ (ξερεις εσυ) μονο εδώ θα μπορουσα να απαντησω, να μην μεινουν και τα παραπανω λογια εντυπώσεις προς τους συμφορουμιτες, ασχολιαστα σαν να τα αποδεχομαι.

Καλο βραδυ στην Τσεχια, φιλικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...