Προς το περιεχόμενο

titanium backup προβλημα


NikosChro92
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από neverme,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδια. Εχω το samsung galaxy s3 mini root και xτες περασα αυτη την ρομ http://forum.xda-developer....php?t=2775977 εχει το ui του s5 και είναι πάρα πολύ καλή και μου αρέσει. Ομως εβαλα το titanium για να κανω επαναφορα τις εφαρμογες μου και μου εμφανίζει αυτό το μηνυμα `` Η τρεχουσα θεση του αντιγραφου ασφαλείας (/storage/emulated/legacy/Titaniumbackup) δεν μπορει να προσπελαστεί. `` Μπορείτε να με βοηθήσετε? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δοκιμασε να  αντιγραψεις σε αλλη θεση τον φακελο μπας και..

Αλλα ρωτα και στο θεμα της ρομ σου, μηπως ειναι κανενα γνωστο bug της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Δεν είναι θέμα της Rom. Με την κυκλοφορία του Android 4.1, αν δεν κάνω λάθος, το λειτουργικό άρχισε να χειρίζεται διαφορετικά τους φακέλους. Το αποτέλεσμα είναι το titanium (εγώ μόνο εκεί είχα πρόβλημα) να μη βλέπει το φάκελο που είχαν αποθηκευτεί τα back ups.

Λύση; menu(πάνω αριστερα) - Preferences - Back up folder location. Βάλτο από εκεί να ψάξει που είναι τα αρχεία σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα της Rom. Με την κυκλοφορία του Android 4.1, αν δεν κάνω λάθος, το λειτουργικό άρχισε να χειρίζεται διαφορετικά τους φακέλους. Το αποτέλεσμα είναι το titanium (εγώ μόνο εκεί είχα πρόβλημα) να μη βλέπει το φάκελο που είχαν αποθηκευτεί τα back ups.

Λύση; menu(πάνω αριστερα) - Preferences - Back up folder location. Βάλτο από εκεί να ψάξει που είναι τα αρχεία σου.

Ευχαριστω πολυ φιλε το προβλημα λυθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...