Προς το περιεχόμενο

ελλατωματικο προϊόν corsair


manolo0liss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την Δευτέρα μου ήρθε το carbide 500r και έτυχε ελλατωματικο δηλαδη δεν έχει φίλτρο το πάνω πάνελ και γενικα ειναι στραβοσχεδιασμενο επίσης το πλαινο πάνελ δεν κλείνει καλά και δεν βιδωνουν οι βίδες του έχουν χαλάσει τα πάσα αν μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω γιατι μίλησα με την corsair αλλά δεν ξέρω πολύ καλά αγγλικά και δεν κατάλαβα το κουτί αγοράστηκε απο το gamer land και ειμαι δύσκολο να σταλθεί ξανά πίσω στη ρόδο απο το ηρακλειο αν μπορείτε να μου δώσετε λιγο τα φώτα σας και να μου πείτε τι ακριβώς να κάνω γιατι ακούω οτι η εταιρία έχει πολύ καλό support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδεα εχω δουλεψει με 3 500r και δεν είχε κανενα ουτε το δικο μου εχει(μαυρα ηταν και τα 3 τώρα εαν εχει το ασπρο πάνω δεν γνωρίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδεα εχω δουλεψει με 3 500r και δεν είχε κανενα ουτε το δικο μου εχει(μαυρα ηταν και τα 3 τώρα εαν εχει το ασπρο πάνω δεν γνωρίζω)

δηλαδη ειχε μονο το τρυπιτο σιδερο με το διαχωριστικα πλαστικα? επισης μου εστειλε η corsair αυτο

Hi Manolis,

 

It would be best for you to have your unit exchanged at the store you purchased the item from as the shipping cost you would need to pay for the entire case to be shipped can be quite expensive. Per warranty policy the customer must pay for shipping to send the entire case back. Otherwise I can send you a replacement left side panel to you without any shipping fees.Αν μου στειλουν το πανελ θα χρειαστει να δωσω πισω το δικο μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 3 τα μαύρα ναι αυτό είχαν.. Εμ δεν νομίζω.. Ρώτα τους

καλα οχι οτι με χαλαει να μου στειλουν δευτερο γιατι θα το μονταρω με τζαμι γενικα το πανελ ειναι το σοβαροτερο προβλημα τα υπολοιπα δεν τα λες και τελεια αλλα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν μου κάνει εντύπωση γιατι φέτος μου έτυχαν ελλατωματικα τα παρακάτω 2 ζαλμαν ζ11 1 ps3,1 htc 8s και ένα Lumia 620 οποτε αυτο το περίμενα μπορώ να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Δευτέρα μου ήρθε το carbide 500r και έτυχε ελλατωματικο δηλαδη δεν έχει φίλτρο το πάνω πάνελ και γενικα ειναι στραβοσχεδιασμενο επίσης το πλαινο πάνελ δεν κλείνει καλά και δεν βιδωνουν οι βίδες του έχουν χαλάσει τα πάσα αν μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω γιατι μίλησα με την corsair αλλά δεν ξέρω πολύ καλά αγγλικά και δεν κατάλαβα το κουτί αγοράστηκε απο το gamer land και ειμαι δύσκολο να σταλθεί ξανά πίσω στη ρόδο απο το ηρακλειο αν μπορείτε να μου δώσετε λιγο τα φώτα σας και να μου πείτε τι ακριβώς να κάνω γιατι ακούω οτι η εταιρία έχει πολύ καλό support

Προς ενημέρωση σου φίλε μου το 500R δεν διαθέτει φίλτρο στην οροφή ούτε το λευκό ούτε το μαύρο μοντέλο. Εάν υπάρχουν άλλα εμφανή σημάδια φθοράς στο εξωτερικό ή στο εσωτερικό του είναι άλλο θέμα. Αυτό που σου πρότεινε η corsair στο mail είναι πως μπορούν να σου στείλουν ένα side panel χωρίς χρέωση.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν μου κάνει εντύπωση γιατι φέτος μου έτυχαν ελλατωματικα τα παρακάτω 2 ζαλμαν ζ11 1 ps3,1 htc 8s και ένα Lumia 620 οποτε αυτο το περίμενα μπορώ να πω

Κατευθείαν όπως είσαι πηγαίνεις καρφί σε ένα πρακτορείο του Οπάπ και παίζεις όλα τα νούμερα που θέλεις σε ένα joker βγάζοντας στην άκρη μόνο 6 νούμερα που δεν σου αρέσουν τα οποία και μας τα λες εδώ μέσα....

Την Κυριακή κληρώνει 14 μύρια, τουλάχιστον να τα μοιραστούμε μεταξύ μας...Βέβαια εαν δεν θες μπορείς να μου τα στείλεις εμένα προσωπικά τα νούμερα που δεν έπαιξες...Δεν θα σου πω όχι :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατευθείαν όπως είσαι πηγαίνεις καρφί σε ένα πρακτορείο του Οπάπ και παίζεις όλα τα νούμερα που θέλεις σε ένα joker βγάζοντας στην άκρη μόνο 6 νούμερα που δεν σου αρέσουν τα οποία και μας τα λες εδώ μέσα....

Την Κυριακή κληρώνει 14 μύρια, τουλάχιστον να τα μοιραστούμε μεταξύ μας...Βέβαια εαν δεν θες μπορείς να μου τα στείλεις εμένα προσωπικά τα νούμερα που δεν έπαιξες...Δεν θα σου πω όχι :-D

Off topic: Χαχαχα οκ λοιπόν θα έπαιζα 3,6,14,32,22,28
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 3 τα μαύρα ναι αυτό είχαν.. Εμ δεν νομίζω.. Ρώτα τους

Τελικά έχει φίλτρο πάνω το 500ρ αλλά το δικο μου δεν έχει για δες καλύτερα δεν είναι αφαιρουμενο φίλτρο ειναι κολλημένο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...