Προς το περιεχόμενο

xbox one 303 ευρω απο ebw.gr [αλλαξε η τιμη = 369€]


pakos31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.ebw.gr/el/Product/1287258/Microsoft-Xbox-One-console-Black-Solus-Paichnidokonsola-Xbox-One-CHori%CF%82-Kinect

παιδια τωρα το ειδα,τι παιζει?ειναι το μονο π εχει κατεβασει τοσο την τιμη χωρις Games,το αμεσως επομενο φθηνο εχει 370 στο skroutz

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το είχα δει και παραξενέυτηκα, θα έγραφα το σχόλιο μου περί ebw και να αποφευχθει αλλα δεν ασχολήθηκα διότι θα μπορούσε όντως να έιναι καλή προσφορά. Όχι ομως, συνεχίζουν την τραγική όποια πολιτική και καθυστερημένες αποστολές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή έχω πάρει αρκετές φορές τέτοιες "προσφορές" από το εν λόγω κατάστημα το κόλπο είναι πως όντως βάζουν μερικές πολύ καλές τιμές αλλά μάλλον είναι κράχτες! Εννοώ βάζουν χαμηλές τιμές και όντως αν τις περάσεις στο καλάθι την στιγμή εκείνη θα στο στείλουν! (έχω πάρει και γω αρκετά σε ξεφτίλα τιμή) Απλά αν μπεις μετά από λίγο και το δεις ξανά θα είναι σε άλλη τιμή... προς τα πάνω! :P
Με λίγα λόγια, αν δεις κάτι και σου αρέσεις το χτυπάς αμέσως και δεν το λες πουθενά!! :-D

Edit... θα συμφωνήσω και με τον φίλο από πάνω για της αργές αποστολές! Μερικές φορές σου έρχετε κάτι γρηγορότερα από το ebay παρά από αυτούς!

Κρίμα πάντως , γιατί με λίγο σουλούπωμα και οργάνωση θα έπαιζαν τρελή μπάλα στην Ελλάδα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου παραγγελία πάντως είναι προς αποστολή. 311 μαζί με τα ταχυδρομικά μου στοίχισε.

Δεν ξέρω κατά πόσο ήταν λάθος ή τα τεμάχια ήταν λίγα.

Ευχαριστώ τον original poster :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά πόσο ήταν λάθος ή τα τεμάχια ήταν λίγα.

Θα υπεθετα το 2ο (αν δεν ηταν τοσο διασημο το ...ασανσερ του ιζι). αυτη τη στιγμη στη Γερμανια υπαρχει μαγαζι που δινει στα 299€ την εκδοση με το κινεκτ, οποτε ...ποτέ δεν ξερεις τι και απο πού καβαντζωνει ο καθενας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να δώσεις 100 επιπλέον και να πάρεις κανενα bundle με 2 παιχνίδια. και το βάζεις και σε ατοκες δόσεις, αλλά ξέρεις οτι, δεν έιναι ανακατασκευασμένο, δεν θα παραλάβεις ανοιχτή συσκευασία, θα εχεις doa, θα εχεις κανονικά εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...