Προς το περιεχόμενο

logitech g710+,g502 140euro public


andrapos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα public πειραιά με την αγορά του logitech g710+ στην τιμή των 140 ευρώ δίνετε δώρο το ποντίκι logitech g502.Προσοχή η προσφορά ισχύει σε συγκεκριμένα καταστήματα public,οχι σε όλα και πιστεύω αξίζει γιατί με 140 ευρώ παίρνεις πολύ καλό gaming set.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι παρα πολυ καλη προσφορα καθως ουτως ή αλλως το G710 κοστιζει το ιδιο σε ολα τα καταστηματα απο Skroutz και το ποντικι κοστιζει κοντα 80ευρω http://www.skroutz.gr/s/4762124/Logitech-G502-Proteus-Core.html?keyphrase=logitech+g502. Το μονο αρνητικο που εχει το Public απο οσο ξερω ειναι οτι για ολη την εγγυηση μετα απο 1 ή 2 χρονια θα πρεπει να επικοινωνησεις μεσω Logitech.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι παρα πολυ καλη προσφορα καθως ουτως ή αλλως το G710 κοστιζει το ιδιο σε ολα τα καταστηματα απο Skroutz και το ποντικι κοστιζει κοντα 80ευρω http://www.skroutz.gr/s/4762124/Logitech-G502-Proteus-Core.html?keyphrase=logitech+g502. Το μονο αρνητικο που εχει το Public απο οσο ξερω ειναι οτι για ολη την εγγυηση μετα απο 1 ή 2 χρονια θα πρεπει να επικοινωνησεις μεσω Logitech.

αμέσως θα πας στη logitech,σιγά μη μπλέξεις με το public όσο υπάρχει το σοβαρό support της ίδιας της εταιρείας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ αν μου τύχει κάτι με την εταιρία κατ'ευθείαν θα τα βρώ.Πάντως εγώ χτύπησα την προσφορά.Είχα διαβάσει απο review οτι το πληκτρολόγιο δεν αξίζει τα 140 που κοστίζει,όταν όμως παίρνεις στα ίδια χρήματα και ένα κορυφαίο ποντίκι το θεωρώ πολύ καλό deal.Εξάλου και το πληκτρολόγιο μια χαρά το βλέπω,κάτω απο 100 ευρώ δεν νομίζω να υπάρχει κάτι αντίστοιχο,ειδικά για κάποιον που αναζητά ένα σχετικά ήσυχο,gaming,μηχανικό πληκτρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος παει ας βγαλει μια φωτο το banner ή οτι εχουν που αναφερει την προσφορα και ας μας το ανεβασει, μπας και καταφερουμε να το παραγγειλουμε online ή απο καποιο αλλο καταστημα εκτος Αθηνων που δεν εχει "ενημερωθει" για την προσφορα. Αν και κατι μου λεει οτι η προσφορα δεν θα διαρκεσει τοσο ωστε να προλαβουμε να κανουμε κατι τετοιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι όπως δουλεύουν τα public απ ότι κατάλαβα δεν γίνεται να πάρεις την προσφορά απο όλα τα καταστήματα(μόνο όσα την έχουν)και δεν νομίζω να γίνεται και online..Στο site του public πάντως έχει livechat οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ρωτήσει και εκεί λεπτομέρειες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με τα Pulic και στο κατάστημα της Αγ. Παρασκευής, δεν το ξέρουν σαν προσφορά.

Οπότε αν σας ενδιαφέρει πάρτε να ρωτήσετε σε κάποιο κοντινό σας.

Αν το πετύχω πάντως το χτυπάω το bundle.... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι όπως δουλεύουν τα public απ ότι κατάλαβα δεν γίνεται να πάρεις την προσφορά απο όλα τα καταστήματα(μόνο όσα την έχουν)και δεν νομίζω να γίνεται και online..Στο site του public πάντως έχει livechat οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ρωτήσει και εκεί λεπτομέρειες..

Δυστυχως το live chat ειναι για Δευτέρα - Παρασκευή 09:00-21:00.  :unsure: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε απο το κατάστημα του πειραιά,για 140 ευρώ το σετ σίγουρα τα αξίζει.Στην τελική μπορείς να πουλήσεις σφραγισμένο το ποντικι ή το πληκτρολόγιο και στην ουσία να έχεις αγοράσει το άλλο σε τιμή χάρισμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι παρα πολυ καλη προσφορα καθως ουτως ή αλλως το G710 κοστιζει το ιδιο σε ολα τα καταστηματα απο Skroutz και το ποντικι κοστιζει κοντα 80ευρω http://www.skroutz.gr/s/4762124/Logitech-G502-Proteus-Core.html?keyphrase=logitech+g502. Το μονο αρνητικο που εχει το Public απο οσο ξερω ειναι οτι για ολη την εγγυηση μετα απο 1 ή 2 χρονια θα πρεπει να επικοινωνησεις μεσω Logitech.

Το after sales της logitech ειναι απλα μαγικο οποτε μη σε ανησυχει τπτ .... Πριν 3 μερες εβγαλε προβλημα ενα G400 που ειχα παρει πριν 23 μηνες και χωρις πολλα πολλα μου στειλανε το G402 σε 5 μερες στο σπιτι για αντικατασταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα απο τα Public Πειραιά, η προσφορά ήταν μέχρι εχθές και δεν είχαν και κομμάτια :(

Έτσι μου είπε το παιδί εκεί.

 

Μάλιστα όταν πήγα στο stand που το έχουν στημένο, ο πωλητής μάζεψε ένα ταμπελάκι που ήταν εκεί .... δεν πρόλαβα να δώ τη έγραφε  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα απο τα Public Πειραιά, η προσφορά ήταν μέχρι εχθές και δεν είχαν και κομμάτια :(

Έτσι μου είπε το παιδί εκεί.

 

Μάλιστα όταν πήγα στο stand που το έχουν στημένο, ο πωλητής μάζεψε ένα ταμπελάκι που ήταν εκεί .... δεν πρόλαβα να δώ τη έγραφε  

Ισχύει κι εγώ έχωσα τον κουμπάρο να πάει στον Πειραιά και ήταν μέχρι χτες η προσφορά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...