Προς το περιεχόμενο

iphone 5 16GB: 299 euro @ Γερμανός [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


kwma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ με τους περισσοτερους ότι είναι όντως καλή περίπτωση και καλή προσφορά, το μόνο αρνητικό που βλέπω εγώ είναι το υψηλό του sar (1,25)

 

και για να είμαστε ακριβοδίκαιοι και το μέγεθος της οθόνης για όσους το αποζητούν, πάντως αναμφίβολα είναι το πιο άνετο και πρακτικό στο κράτημα καλά δεν το συζητάμε για όταν είσαι σε κίνηση και σε πραγματικές συνθήκες χρήσης κινητού τηλεφώνου/smartphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το Android vs Apple... 

Ουτε εγω δεν ειμαι Apple FAN αλλα το θεμα ειναι να βλεπουμε την τιμη. Αν ειναι προσφορα αυτο που ανέβηκε ή οχι.

Γουστα ειναι αυτα. Σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι. Ε για αυτους που τους αρεσει μια χαρα τιμη ειναι! Οι αλλοι (με μενα μεσα) απλα δεν αγοραζουμε. Δλδ σε καθε τι που δεν μας αρεσει πρεπει να κραζουμε? Φτανει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θεωρησω οτι η τιμη αυτη ειναι για την συσκευη μονο διχως συμβολαιο, σωστα? Αν κανουμε παραλληλα και συμβολαιο τοτε πως μπορουμε να το αγορασουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θεωρησω οτι η τιμη αυτη ειναι για την συσκευη μονο διχως συμβολαιο, σωστα? Αν κανουμε παραλληλα και συμβολαιο τοτε πως μπορουμε να το αγορασουμε?

 

εννοείς σε τί τιμή, αν πέσει και άλλο δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να θέσω μία άλλη οπτική στο θέμα. Το iOS είναι περίφημο γιατί πάνω από όλα παρέχει υποστήριξη, αναβαθμίσεις και ομαλή λειτουργία.

 

Το θέμα είναι ότι μιλάμε για συσκευή δύο γενιές πίσω. Ήδη το IPhone 4 από την έκδοση 7 είχε ουσιαστικά παραμεριστεί (τραγικό με το iOS 7), όπως συνέβη και με το 4S αργότερα. Πόσο ακόμα θα είναι αξιοπρεπές το 5; Μήπως ήδη από την iOS 9 θα το παραμερίσουν και αυτό και θα ασχολούνται μόνο με τα 64-bit SoCs; Αυτό βλέπω να συμβαίνει και πολύ φοβάμαι ότι το iOS 8.x θα είναι οι τελευταίες ουσιαστικές αναβαθμίσεις του iPhone 5...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θέσω μία άλλη οπτική στο θέμα. Το iOS είναι περίφημο γιατί πάνω από όλα παρέχει υποστήριξη, αναβαθμίσεις και ομαλή λειτουργία. Το θέμα είναι ότι μιλάμε για συσκευή δύο γενιές πίσω. Ήδη το IPhone 4 από την έκδοση 7 είχε ουσιαστικά παραμεριστεί (τραγικό με το iOS 7), όπως συνέβη και με το 4S αργότερα. Πόσο ακόμα θα είναι αξιοπρεπές το 5; Μήπως ήδη από την iOS 9 θα το παραμερίσουν και αυτό και θα ασχολούνται μόνο με τα 64-bit SoCs?

 

νομίζω αυτά για κάποιον συνειδητοποιημένο είναι γνωστά. Και φυσικά αυτό συμβαίνει και μάλιστα με χειροτερο τροπο σε όλα τα android αν εξαιρέσεις το nexus όσων αφορά τις αναβαθμίσεις. Όσων αφορά τις επιδόσεις θα ηταν αφελες να υποστηριξουμε ότι το iphone 5 out of the box είναι δύο γενιές πισω από οποιοδήποτε android. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε λίγο, τεχνολογία είναι...τίποτα δεν είναι για πάντα.

Ναι, σίγουρα.

Απλά, επειδή δεν είναι όλοι σχετικοί, να τονιστεί ότι μιλάμε για 300 € για αγορά συσκευής που βρίσκεται σε παρακμή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...