Προς το περιεχόμενο

iphone 5 16GB: 299 euro @ Γερμανός [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


kwma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 538
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χτες βράδυ άκουσα ένα ντελιβερά να μαλώνει με το αφεντικό του, περί samsung - apple , s4-5 το ντελιβερι i5 το αφεντικο.
-Η κόρη μου μου είπε πως θέλει iphone 6 και της λεω πως αν θέλει να πάρει θα πάρει samsung και όχι iphone

είπε το ντελιβερι, στη συνέχεια έδειξε κατι φωνητικες εντολες μου μολις ειχε ανακαλυψει στο αφεντικο

 

προβλήματα που έχει ο κόσμος...

 

all in all είναι καλή τιμή για όποιον το σκεφτόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι κράχτης!! Περνώ από τις 7 το πρωί και μου λένε υπάρχει σε διαφορά κατάστημα τα πήρα όλα και ούτε ένα το είχε!! Θα υποβάλω καταγγελία οποίος θέλει ας μου πει να κάνουμε όλοι μαζί!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έχει συνηθίσει σε τέτοιους κράχτες ο Γερμανός

Μάλλον οι ελάχιστες συσκευές που είχαν θα κατέληξαν σε φίλους και γνωστούς

 

Πολύ καλή τιμή πάντως, αν και παλιό το μοντέλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρασα από κατάστημα να ρωτήσω και μου είπαν δεν έχουν ούτε για δειγμα ούτε είχαν όταν βγήκε το φυλλάδιο

Έβαλα παραγγελία τώρα και με πήραν να μου πουν ότι δεν υπάρχουν άλλα στο stock!

Mια απτα ιδια, οποιος προλαβε προλαβε η προσφορα ηταν εξαιρετικη.

ΑΝ "προλαβε" καποιος, γιατι αν ισχυει οτι δεν υπαρχει ουτε για δειγμα (σε ηλεκτρονικες παραγγελιες εννοω, γιατι καταστημα και να εχει στοκ σε συσκευες "500αρικου" κομματακι δυσκολο για τους συγκεκριμενους) δε νομιζω και να υπηρξε ποτέ... τα εχει ξανακανει ο Γερμανος.

Τεσπα, my 2 cents φαν δεν ειμαι κανενος, δεν ειχα και δε νομιζω να εχω ποτε iphoni αλλά το 5αρι το θεωρω ακομα και σημερα το πιο ωραιο απο οσα βγηκαν (της Μηλου εννοω, οχι γενικα). Αν ειχε 299 πριν 2 χρονια ισως με προκαλουσε λιγο να το παρω. Μεχρι στιγμης σε "cash" πανω απο 200€ δεν εχω ξοδεψει για συσκευη.

Και απο κεντρικά άκυρο για διαθεσιμότητα. RIP.

Παιδιά είναι κράχτης!! Περνώ από τις 7 το πρωί και μου λένε υπάρχει σε διαφορά κατάστημα τα πήρα όλα και ούτε ένα το είχε!! Θα υποβάλω καταγγελία οποίος θέλει ας μου πει να κάνουμε όλοι μαζί!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα τηλεφωνο τωρα σε καταστημα και μεχρι και ο υπαλληλος γελουσε (σαν να μου ελεγε το ξερω ρε  φιλαρακι δικιο εχεις)


Να ρωτγσω κατι αν ριξω παραγγελια μεσω ιντερνετ και με παρουν οτι δεν υπαρχει δεν ειναι παρανομο;;


και τους πω οτι θα περιμενω μεχρι να φερουν ξανα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ηράκλειο Κρήτης δεν έχει πουθενά κανένα.

 

Μάλιστα σε ένα κατάστημα μου είπαν ότι δεν έχει διαθέσιμα επειδή η Apple κάνει promotion τα 6 και τους έχει πει να μην πουλάνε παλιά...

 

Για ποσό μ@λ@κές μας περνάνε???

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...